Aleks Mom

Upoznajmo Beograd i okolinu, da bismo ih više voleli

649 poruka u ovoj temi

Kao prvo, Aleks, zelim da pohvalim inicijativu "Upoznajmo svoj grad, okolinu, zemlju- da bismo i druge voleli! :srce::D Lepo je sto nas obavestavas o svemu- prva sam zainteresovana!

Za pocetak preporucujem Klub S u Jakovu. Lep ambijent, bazeni, dobra hrana. Radnim danima ulaz 300 dinara sa ukljucenom konzumacijom od 150, a petak, subota i nedelja 500 (od toga je 200 konzumacija). Ko voli nek izvoli...

Proslog leta smo obisli Jakovo i ono sto nam se nije dopalo je preveliki broj ljudi koji se "pustaju" na bazen...okolina, ceo taj "kompleks" je lepo zamisljen, lepo uredjen, ali guzva u i oko bazena je bila prevelika (dan sa preko 35 stepeni)...inace, da nije tako "guzvasto"- isla bih cesce!

Moram da izmenim informaciju, na sajtu TOB-a nije azurirana. Besplatna razgledanja su svake prve srede i cetvrtka u mesecu, sa polaskom u 16h. Subotom u 11h obilazak se plaća 200 dinara i vodic govori na srpskom, a ako hocete da cujete na engleskom onda od 13h. Kontakt telefon TOB-a za vise informacija je naveden u prvobitnoj postavci. Kakav nam je TOB, bolje je da dva puta proverite. ljutko.jpg

Ovo nisam znala- hvala na informaciji! Korisno i za nas i za one koji bi nam dosli u goste, pa hocemo da ih povedemo u razgledanje grada! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao stanovnik grada Smederava,toplo vam preporucujem da isti OBAVEZNO zaobidjete tokom Smederevske jeseni.

Taj uzas na ulicama grada ne moze se opisati.Grad postane kao buvljak ali veeeeliki....uparadjeni bandoglavci sidju sa neke čuke i obavezno zavrse pijano se razmecuci svojom pilecom pameti...prodavci grozdja i jabuka dosadno vuku za rukav a ceo grad mirise na otuzno vino.Nije to onaj miris grozdja i veselja...to je miris propalog grada i kiselog vina,jos kiselijih vlasnika.Nasa divna tvrdjava pretvori se u obican buvljak sa gacama i pljeskavicama...satori se razvuku svuda po tvrdjavi i tu se krka na veliko...nadje se i poneka satorska pevaljka...

Cesto se desava da pijani klinci lupaju kola,maltretiraju ljude....

Jedino lepo (da,da...ima i nesto lepo)je svecani defile...to i SAMO to treba videti...

Hvala sto ste procitali besedu prosecnog Smederevca(tacnije Smederevke) optimisticnog pogleda na svet.Smederevo za Smederevsku jesen treba izbegavati...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala sto ste procitali besedu prosecnog Smederevca(tacnije Smederevke) optimisticnog pogleda na svet.Smederevo za Smederevsku jesen treba izbegavati...

Bas sam mislila da u nedelju idemo sa prijateljima! Onda cemo zaobici, a ti kazi kad bude zgodno! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 8.9.2009. at 15:44, ibi je rekao/la:

Kao stanovnik grada Smederava,toplo vam preporucujem da isti OBAVEZNO zaobidjete tokom Smederevske jeseni.

 

Oh, a ja se razocarala sto necu moci da prisustvujem. plezko.jpg DakleM, kad nekim obicnim vikendom dodjem do Smedereva, mogu li da ocekujem podrsku u razgledanju? Istu nudim i u Beogradu.biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Oh,nemoj biti razocarana uopste...ni malcice...

Naravno da mozes ocekivati podrsku...tehnicku,kulturno-istorijsku...kako god :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci Smederevo da, ali ne u toku ove manifestacije... bas zelim da vidim tvrdjavu, samo nikako da odem...

Je li isao skoro neko na ona razgledanja Beograda sa Save i Dunava? Moram da odem dok je lepo vreme, bila sam jednom nocu i super je, ali bih da to dozivim i preko dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je li isao skoro neko na ona razgledanja Beograda sa Save i Dunava? Moram da odem dok je lepo vreme, bila sam jednom nocu i super je, ali bih da to dozivim i preko dana.

Ja sam bio proslo leto i nisam nesto odusevljen.....u stvari zavisi u kojoj varijanti ides. Ja sam isao nekim brodicem od bivseg hotela Jugoslavija, voznja je trajala sve ukupno 2 sata, a za to vreme je uspeo samo da dodje do bazena na Dorcolu i malo skrenuo levo i napravio zaokret......razvuceno u 2 sata, a vozio je 0,0001 km/h :D nista posebno, jedino ako ide drustvance pa se naruci picence i ondaK te zabole uvo gde i koliko vozi :D

mada opet kazem ima nekoliko varijanti voznje, za koje sam ja cuo.......a jedna od njih je takodje polazak od sadasnjeg Grand kazina pa ide skroz sa druge strane ka Novom Beogradu i tu je cifra 1400 dinara po osobi, gde je ukljucen prevoz, rucak, pice i jos po neka sitnica

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio proslo leto i nisam nesto odusevljen.....u stvari zavisi u kojoj varijanti ides. Ja sam isao nekim brodicem od bivseg hotela Jugoslavija, voznja je trajala sve ukupno 2 sata, a za to vreme je uspeo samo da dodje do bazena na Dorcolu i malo skrenuo levo i napravio zaokret......razvuceno u 2 sata, a vozio je 0,0001 km/h biggrin.jpg nista posebno, jedino ako ide drustvance pa se naruci picence i ondaK te zabole uvo gde i koliko vozi biggrin.jpg

mada opet kazem ima nekoliko varijanti voznje, za koje sam ja cuo.......a jedna od njih je takodje polazak od sadasnjeg Grand kazina pa ide skroz sa druge strane ka Novom Beogradu i tu je cifra 1400 dinara po osobi, gde je ukljucen prevoz, rucak, pice i jos po neka sitnica

Pre par dana sam gledala na TV ove ponude. Htela bih da obradujem MM i odvedem ga na neku malo bolju varijantu sa ručkom ili večerom. Može li neki savet šta je najbolje odabrati! I da li bude gužve ili mogu da računam na neku romantičnu varijantu!!!! plezko.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da odem dok je lepo vreme, bila sam jednom nocu i super je, ali bih da to dozivim i preko dana.

.a jedna od njih je takodje polazak od sadasnjeg Grand kazina pa ide skroz sa druge strane ka Novom Beogradu i tu je cifra 1400 dinara po osobi, gde je ukljucen prevoz, rucak, pice i jos po neka sitnica
Pre par dana sam gledala na TV ove ponude. Htela bih da obradujem MM i odvedem ga na neku malo bolju varijantu sa ručkom ili večerom. Može li neki savet šta je najbolje odabrati! I da li bude gužve ili mogu da računam na neku romantičnu varijantu!!!! plezko.jpg

Vec nekoliko godina i mi planiramo tako nesto, a od svega smo "probali" samo ovu Ancinu varijantu...i mene zanima neka visecasovna varijanta danju i neki izlazak nocu sa konzumacijom (naravno da je u varijanti "sa drustvom" sve dobro!) :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre par dana sam gledala na TV ove ponude. Htela bih da obradujem MM i odvedem ga na neku malo bolju varijantu sa ručkom ili večerom. Može li neki savet šta je najbolje odabrati! I da li bude gužve ili mogu da računam na neku romantičnu varijantu!!!! plezko.jpg

Pokusaj sa akcijom "Sezona plus" na brodu Sirona. Postavila sam prikaz. Ako odes javi utiske posto ovo krece od danas.biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, bas na "Sironu" sam i mislila! Tako ceznjivo gledam taj brodic! :zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pokusaj sa akcijom "Sezona plus" na brodu Sirona. Postavila sam prikaz. Ako odes javi utiske posto ovo krece od danas.biggrin.jpg

Ovo mi zaista izgledna odlično! Pošto nisam iz BG, može li pomoć oko rezervacije i kupovine karata, pliiiz!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Adresa:

Savsko pristanište ©

Karađorđeva ulica Telefon:

+381 63 28 78 68

+381 63 26 26 90

+381 11 303 90 90E-mail

office@sirona.rs

info@sirona.rs

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je u pitanju originalnost, ja sam se načisto oduševila programom koji se održava u Bg svake nedelje, zove se Odgonetanje i održava se na Hipodromu sjajna priča!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 10.9.2009. at 16:06, Aleks Mom je rekao/la:

Adresa:

Savsko pristanište ©

Karađorđeva ulica

 

Hvala puuuunoooo!!! U nedelju idemo na aero miting, a brodić prvog slobodnog vikenda!!!

A, da, a gde se mogu kupiti karte za aero miting?

Ja smorilo.jpg !!! Zatocrven-od-stida.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka