cokoladica

Trebinje

117 poruka u ovoj temi

Био сам у Дубровнику у јулу,  8:40 полазак, а повратак у 18:40 и никада брже нисам прешао неку границу и приликом доласка и одласка.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l` to znaci da je novi granicni prelaz, sa vise traka, zavrsen i pusten u rad?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

У августу су још увек били радови у току.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebinje 2020?

Isli bismo krajem meseca. Interesuje me koliko kosta ulaz u akva park Grad sunca?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili u Trebinju 3 noći,oduševljeni..Divan grad,ima toplinu i dušu,vraća sećanja na letovanja nekada,miriše na more,stari grad je magičan!

Obišli manastir Tvrdoš,mir,spokoj,nestvarno,;šli do hercegovačke Gračanice,pogled na grad kao na dlanu i kafić ispod;kupali se na bazenu Bregovi;jeli kupove kod Grka;ćevape kod Mura;išli na Jazinu na kupanje,voda divna čista,ali kao led ledena..Obići Trebinje je must have ??

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio u Trebinju, odusevljeni smo i mi. Prelep gradic, prava morska atmosvera, samo fali mora :)

Cene smesne, provod ekstra.

 

Akva park je lep, ne preterano i ne vredi tih para. Mi smo 4 dana bili tamo, ulaz je 25 maraka, a deca do 120cm ne placaju. 100 maraka, odnosno 50e za ulaz je previse. Puta 4 dana koliko smo mi bili. Ima jos jedan bazen i plazu na trebisnjici, koji su takodje lepi.

Mi smo isli ciljano jer nismo isli na more, a deca trazila kupanje i zabavu. Terme u Ilidzi lepse i jeftinije u pola. 

 

Put do Trebinja, katastrofa. Do Foce i nekako, od Foce nikako :) Jedina dobra stvar je sto je podloga puta ok, i rasterecen je. Nema mnogo vozila, ali krivine, sacuvaj boze. U odlasku su deca spavala, (tacno 10h voznje), putujemo nocu, ali u povratku, mukica. Na svakih sat vremena smo morali da stanemo... 

Ali, svakako, vredi obici trebinje. 

 

Edit:

Najveca muka nam je bila ta sto znamo da smo na 30km od mora, a nismo mogli. Jos smo jednog dana krenuli za HN, ali nas carinici vratili jer nismo imali testove...

Izmenjeno (sacipko)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sacipko pa mogli ste do Neuma na dan ako ne na duže..jeste da je dalje od HN,al opet blizu da se osolite,kad ste već bili u Trebinju..

Mada da ste pošli,tek bi videli šta je loš put :)

Drago mi je da nosite jednako lepe utiske..

Mi zaljubljeni u Trebinje,svakako planiramo otići opet,pa put Dubrovnika,da ovo ludilo prodje samo

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u mesto Neuma, jedan dan odvojili za Mostar. Svakako nam je bilo lepo i tamo. Ne mora more svake godine :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svakako da ne,i Mostar je divan.

Zahvaljujući ovoj situaciji obišli smo Bosnu,kako ne bismo vrlo verovatno nikada u 14 dana odmora: Višegrad,Foča,Tjentište (Nacionalni park Sutjeska),Trebinje,Neum,tranzit kroz Hrvatsku,vodopad Kravica,,Počitelj,Vrelo Bune,Mostar,Sarajevo.

Bosna je prelepa,raj,svaka preporuka :)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se u BiH nose dinari ili evri, pa se menjaju u KM?

Vredi li otici u Bilecu na nekoliko sati?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tirkizna

I jedna i druga valuta se moze zamijeniti za KM u bilo kojoj banci ili mjenjacnici. 

Lakse je sa evrima jer ce ih ponegdje primiti i van banaka i mjenjacnica (prodavnice, benzijske itd.).

Daleko sam od Bilece pa tu ne mogu da pomognem. :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala! :cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li se u BiH nose dinari ili evri, pa se menjaju u KM?

Vredi li otici u Bilecu na nekoliko sati?

To varira.

Recimo u Visegradu primaju sve. I dinate i evre i KM-ove. Osim u Azelu gde primaju samo KM.

Vec na Tjentistu na primaju dinare ali evre primaju bez problema. Vracaju malo evre malo KM-ove. Na Benzinskoj pumpi u Gackom sam placao evrima i trazio da mi vrate u markama.

Najbolje je zameniti evre u KM.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A u Visegradu nije povoljan kurs za dinare: licno provereno u junu, ne u menjacnicama vec u restoranu i na benziskoj pumpi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka