cokoladica

Trebinje

117 poruka u ovoj temi

I mene ovo isto zanima :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sad jos uvijek nisam upucena dobro ali za sad nadjoh samo ovo:

,,ja sam isla iz trebinja, imate u centru dve agencije, skoro preko puta druge, ova jedna je jeftinija, autom covek vozi oko 7am iz trebinja a vraca se iz DU oko 18h, ukupno 5evra, smesno
obaveznan obilazak zidina, ako idete leti, bolje ostavite za oko 15h, manje su guzve
u trebinju, kupovi kod grka, obavezno vino u restoranu pod Hercegovackom Gracanicom, predvece ''

Probajte izbjeci turisticke agencije koje bas deru turiste jer je od Trebinja do Dubrovnika potrebno samo pola sata voznje..Da vam ne bi uzeli po 50 eura za tako nesto.Ako sto saznam javicu vam

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

lista se zenski forum :rolleyes:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Barkmann, sta bi sa Dubrovnikom? Jesi isao u junu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam isao u Trebinje i Dubrovnik. Otkazano iz tehnickih razloga 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, HoneyMne je rekao/la:

autom covek vozi oko 7am iz trebinja a vraca se iz DU oko 18h, ukupno 5evra, smesno

Pa ovo je super! Nas su hteli da voze za 20!Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

20 evra po osobi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, za nas tri ili i da smo 2, isto bi bilo. Mislim, nije sad neka razlika, ali ipak nije isto za 2 osobe 10 evra ili 20, nego ce nas biti 3, pa zato nije neka razlika.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se podsetimo divnog grada...:-)

DSCN5801.JPG

DSCN5776.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da napisem i moj utisak o Trebinju.

Najfascinantnije je kada se usred goleti i krsa pojavi grad prepun zelenila. Zapitala sam se kada je bio taj poduhvat ozelenjavanja, za vreme koje vlasti, sigurno dosta davno jer je sve to drvece staro i razgranato.

Drugi utisak je da je grad neocekivano cist i sredjen, a sve sto se gradi (u centru) deluje kvalitetno (mislim na trotoare, fasade i sl).

Dovoljno je dan-dva da se obidje grad, za okolne manastire jos dan. Videli smo reklamu da se organizuju izleti do Dubrovnika za 10 eura po osobi...

Produzeni vikend u ovom mestu svima preporucujem.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako neko hoce da ide u Dubrovnik nek se raspita u menjacnici Ciro preko puta agencije u starom gradu.Covek radi u Dubrovniku i vozice vas za 5 e po osobi. Auto moze da primi 5 putnika.Dobra stvar je sto jednim autom stignete do granice ,onda peske predjete granicu i ukrcate se u drugi  auto .Mi smo sve obavili na granici za 10 min a bila je kilometarska kolona.Krenuli smo oko 10 30 a vratili se oko 23 30.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, divan je grad, zelen, cista! Ja sam se oba puta osecala kao kod kuce :-)!

Da je u Srbiji, mogla bih ziveti u njemu :-)

Drugi put sam ostala duze jer smo isle u D.na kupanje ili u obilazak grada.

Volim i da uzivam u gradu, da se besiljno setam, tako da se moze ostati i 4-5 dana, obilaziti okolinu, planine. a i Dubrovnik je obavezan, kada ste vec tako blizu :-) Sve u svemu, meni je 10 dana taman.

Izmenjeno (Tirkizna)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumaši u nastavku ću okačiti kratak video ture koju smo napravili pre 20-ak dana, a koja je uključivala i Trebinje, meni jedan od najdražih gradova i kome se uvek rado vraćam.

Možda će ovaj video nekome pomoći i dati ideju za neko kraće putovanje na ovu stranu. Za sve dodatne informacije, slobodno pišite.

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Porodicno smo ovih dana u Eco kampu Ušśe na 13 km od Trebinja prema Nikšiću. Kamp ima sve što vam treba, toplu-hladnu vodu, reku zajaženu na 2 mesta, mir u ponoc i hladovi u za spavanjeIMAG6379.thumb.jpg.ba4e9be233aba1443fe3cIMAG6383.thumb.jpg.7b2bc5c654d3332f17556IMAG6385.jpg.1675574cafce488f33ab2b021d0IMAG6507.thumb.jpg.53406f16f7f5165a61013 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka