role

PEFKARI

364 poruke u ovoj temi

Da li neko zna nešto o Pefkariju i apartmanima hotela Tasos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D Letovala sam tamo prosle godine,imas opis na forumu krstarice-tema Tasos.Ukratko-sasvim solidno,nismo imali zamerki jer su nam u agenciji tacno opisali kako izgleda.Plaza blizu(ali ne vidi se more sa terase),cisti se na 2.dan,veliko dvoriste sa rostiljem,oprema solidna(nista extra)...ako bi isli tamo-odabrali bi ih ponovo.Na koriscenju su sadrzaji hotela Tasos(bazen,mini teretana,stoni tenis...).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pefkari na Tasosu ili Skiatos? Sitna deca (5 god) sa mamom i tatom. Sta je lepse? (znam da je cena malo veca za Skiatos - inace i jedno i drugo busom). Da li neko ima iskustva sa Magic tours-om?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Predlazem Pefkari-blize je zbog male dece!Tamo sam bila dva puta(oba puta preko Magica-vrlo sam zadovoljna)i prelepo je(imas komentara vec da se ne ponavljam),a za Skijatos ne znam,idem tek ove godine i nadam se da cu,takodje biti odusevljena!Ali to je duzi put i kopneno i brodom,pa mozda deca izgube strpljenje(mada smo mi vodili dete od 6 god.u Tursku busom i nije bilo frke)Predlazem ti apartmane hotela Tasos-vrlo su korektni!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Зар није мала разлика самог пута?

Има две опције трајекта до Тасоса (ако је дужа, онда му и то дође врло близу...)

:blink:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vesna, Ja imam blizance od po 5 god- ok su deca skroz, podneli bi valjda. Pefkari je vec rasprodat- ostala je samo jos varijanta za "Green velvet" preko Magic-a- znas li nesto o tome? Za Skiatos i ja racunam da je isti put- jos uvek vagam izmedju te 2 destinacije mada je pitanje dana kada ce sve da bude rasprodato za obe destinacije- prosto da ne verujes!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ledo, kako sam bila na oba ostrva i to na Tasosu oba puta u Pefkariju, glasam za vas sa "sitnom" decom za Pefkari, prvo blize je, drugo na samoj plazi ste dok je to na Skiatosu ipak teze naci. Skiatos ima stvarno prelepih plaza ali naci smestaj tik do plaze je ipak malo teze a i skuplje. Ja sam isla na Tasos preko NS agencije International Line i vrlo su korektni, za Magic ne znam (znam samo da su drzali hotel Green Velvet u Pefkariju ali se tu masa zalila na klopu, u istom hotelu postoji i apartmani za 4 osobe a takve poseduje i htl Tasos). Inace apartmanski smestaj u Pefkariju jedino ima BG Kim travel pa proverite tamo. U svakom slucaju necete pogresiti ni sa jednim od ova dva ostrva osim sto je moj utisak da je Skiatos neuporedivo skuplji pa Vi sad vidite...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Al jei i neuporedivo lepsi.

Moguc je smestaj gotovo na samoj plazi na SKiatosu, na plazi TRoulos (TRoulos Bay Hotel , apartmani " Korali " ), Agia PAraskevi, Kolios, Achlaides.

Onu guzvu od kucica na i oko plaze Megali Ammos ne bih bas mogao da preporucim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice Green Velvet-a(prvi put bili tamo)-lokacija je fenomenalna,smestaj je malo stariji,ali je i cena bas niskaTamo se moze uzeti smestaj,bez hrane.Apartmani hotela Tasos su noviji,bolje opremljeni,mozete koristiti sadrzaje samog hotela(bazen,mini teretanu,stoni tenis,tenis),a do plaze ima oko 3-5min.hoda.Ako zelite hranu-preporuka je hotel Akti-veoma solidan smestaj,korektna hrana i uz samu plazu! Znas sta-svakako oba treba obici,ono sto ne izaberete sada izabracete narednog ili nekog drugog leta.Ja sam bas srecna sto idemo ove godine na Skiathos i jedva cekam(a i cela moja familija!) :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo posto mi je ovo prvi post prvo bih da pozdravim sve forumase,a zatim jedno pitanjce:

Verujem da ima ljudi koji su detaljno ispitali Pefkari,pa bih molio za neku preporuku smestaja(apartman ili hotel-nebitno) za 2 osobe+dete 3 godine.

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo posto mi je ovo prvi post prvo bih da pozdravim sve forumase,a zatim jedno pitanjce:

Verujem da ima ljudi koji su detaljno ispitali Pefkari,pa bih molio za neku preporuku smestaja(apartman ili hotel-nebitno) za 2 osobe+dete 3 godine.

Pozz

У Пефкарију има 5 хотела и неколико вила. Најбољи, али и најскупљи смештај је у вили Димитра (некада хотел Елизабет), продаје га Перла турс. То су апартмани, препоручујем их, међутим нисам сигуран да ту има места...

Затим, по квалитету следи хотел Тасос са апартманима и хотелским собама и хотел Акти (оба продаје Magic Holidays), онда КА-ПА-ХИ и Есперија (продају Перла и International Line) и на крају хотел Green Velvet - не знам да ли га сада неко продаје од наших агенција, али свеједно, ја бих ова последња два прескочио.

Сви имају смештај који би ти одговарао, пошто си са малим дететом.

Izmenjeno (Зоки)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probaj da izbegneš i KA-PA-HI. Moja prijateljica je trenutno tamo i kaže da je smeštaj užasno loš ( a ona zaista nije jedna od onih koja traži dlaku u jajetu).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da se nadovezem da Green Velvet vise ne izdaje sobe preko nasih agencija, a moze se zakupiti soba na licu mesta. Medjutim, od svih pobrojanih hotela on je ionako najlosiji jer su se vlasnici koncentrisali na svoju skolu ronjenja, pa zbog toga ne drze vise ni tavernu ispred hotela.

Moja preporuka su Akti i Tasos, s tim da treba naglasiti da hoteli u Pefkariju nisu luksuzni.Ko to trazi neka se proseta do obliznje Aleksandre.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probaj da izbegneš i KA-PA-HI. Moja prijateljica je trenutno tamo i kaže da je smeštaj užasno loš ( a ona zaista nije jedna od onih koja traži dlaku u jajetu).

Bio sam u KA-PA-HI hotelu nedavno i ne bi se složio da je za izbegavanje. Nema luksuza, ali je hrana sasvim OK, položaj hotela odličan, vlasnici više nego tolerantni prema maloj deci, ljubazni, posteljinu i peškire redovno menjaju, sobe čiste. Mane su što su sobe i kupatilo jako male. Verujem da neke mošda i ne bi zadovoljio , ali za onu cenu koliko košta, pruža mnogo više.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KA-PA-HI je super, osoblje i vlasnici takodje. A ako neko ide da se dobro provede nek se javi Vasilisu, obicno je u baru, mucka koktele wink.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka