role

PEFKARI

364 poruke u ovoj temi

15 Februara sm isao sa suprugom u agenciju magic da uplatim rezervaciju za Tasos tj. za Green Velvet.Dok sam tamo razgovarao sa gospodjom Jelenom naisli su Jana i Filip vlasnici Green Velveta.U kracem razgovoru su mi rekli da su kompletno renovirali studia i apartmane u jesen 2009.

Nadam se da ce ova informacija biti od koristi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Magic ima u ponudi Green velvet? To je novina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja još uvek nisam bila u Pefkariju,ali čujem da je jedan od NAJboljih mesta na Tasosu........idem u Hotel Green Velvet,nije tačno da ga nema nijedna naša agencija,zapravo,idem preko Magica...nemam iskustva niti sam čula previše,ali iz slika mi izgleda sasvim ok...nadam se da se neću pokajati!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I izvinjavam se što sam napisala da ima Magic,pošto vidim da je već neko napisao!!! :) Kakav je Green Velvet,msm,kakva je tu plaža,smeštaj...sve...?? I zanima me, da li u Pefkariju ima talasa?? To mi je najbitnije,iako znam da ne bi trebalo.... :blink:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Talasa u Pefkariju gotovo nikad nema.

Ulaz u vodu je najbolji na krajnjem desnom delu plaže (ka Limenariji), jer tu nema klizavih ploča i kamenja kao recimo na levom kraju.

Green velvet je tačno na sredini uvale. Spolja izgleda OK, al' među turistima nije baš mnogo hvaljen. Naravno, ostavljam mogućnost da se stvari uvek mogu menjati na bolje, a verujem i da Milena iz Magic-a ne bi sa njima obnovila saradnju da se nisu popravili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala...:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo u KA-PA-HI 25.maja i nisam skontala nigde na forumu kakvo vreme bude u maju...

to je neko nagradno putovanje koje ce nam posluziti za obilazak ostrva natenane... plezko.jpg utiske po povratku sa Tasosa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo u KA-PA-HI  25.maja i nisam skontala nigde na forumu kakvo vreme bude u maju...

to je neko nagradno putovanje koje ce nam posluziti za obilazak ostrva natenane... plezko.jpg utiske po povratku sa Tasosa

a meni utiske iz KA PA HIa,cuo sam da je komplet sredjen zimus

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biće lepo vreme krajem maja. Temperatura vazduha sigurno dovoljna, sunčano, jedino još more može da bude hladno.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo u KA-PA-HI 25.maja i nisam skontala nigde na forumu kakvo vreme bude u maju...

to je neko nagradno putovanje koje ce nam posluziti za obilazak ostrva natenane... plezko.jpg utiske po povratku sa Tasosa

Pozdrav!!! Kaži ti nama ko to deli nagradna putovanja na Tasos, a nas zaobilazi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo u KA-PA-HI 25.maja i nisam skontala nigde na forumu kakvo vreme bude u maju...

to je neko nagradno putovanje koje ce nam posluziti za obilazak ostrva natenane... plezko.jpg utiske po povratku sa Tasosa

Takodje molim sveze informacije po povratku,jer idem u Ka pa hi 12.6.:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko makar prošao pored apartmana Litsa. Žena i ja smo uplatili u junu preko Jolly-ja. Mladi smo pa i nismo preterano zahtevni. Zanima me jer sam na celom netu našao samo jednu recenziju i baš na Putovanja .info. Kakvo je u opšte vreme dole u junu? Može li se kupati. Prvi put idem u grčku pa eto, ako neko ima bilo kakvu informaciju unapred se zahvaljujem.^_^

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Forumaš IvanBP je pretprošlog leta odseo u kući "Litsa", a bilo je još onih koji su se uključivali u glavnu tasosku temu, a koji su bili gosti u "Litsi". Ukupan utisak svih njih, koliko se sećam, nije loš. U pitanju je skromniji, ali OK smeštaj.

"Litsu" sam i lično videla. Sa glavne ostrvske magistrale, na potezu Limenarija - Potos, se nekih 50 metara posle table "Pefkari" skreće na poveći betonirani parking, a zatim se zasebnim, manjim stepenicama penje do ulaznih vrata svakog studija. Dakle, taj parking i ulazi u studija su uz magistralu. Terase studija su na drugoj strani, okrenuti ka borovoj šumi i pefkarijskoj plaži. Sve u svemu, pristojno izgleda.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Forumaš IvanBP je pretprošlog leta odseo u kući "Litsa", a bilo je još onih koji su se uključivali u glavnu tasosku temu, a koji su bili gosti u "Litsi". Ukupan utisak svih njih, koliko se sećam, nije loš. U pitanju je skromniji, ali OK smeštaj.

"Litsu" sam i lično videla. Sa glavne ostrvske magistrale, na potezu Limenarija - Potos, se nekih 50 metara posle table "Pefkari" skreće na poveći betonirani parking, a zatim se zasebnim, manjim stepenicama penje do ulaznih vrata svakog studija. Dakle, taj parking i ulazi u studija su uz magistralu. Terase studija su na drugoj strani, okrenuti ka borovoj šumi i pefkarijskoj plaži. Sve u svemu, pristojno izgleda.

Hvala puno!!!:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

molio bih još par informacija. Ako neko zna ili je već uzimao u Potosu kola od rent a car agencije pa da mi preporuči. Ili u Pefkariju pošto tamo idemo ako u opšte postoji nešto u Pefkariju. Naslušao sam se svakakvih priča , da hoće da naplate i ogrebotinu koja je već bila na kolima i sl. Predpostavljam da to nije tačno ali ipak ako neko ima iskustva neka napiše. E da, šta nam je bolje: automobil ili motor. Nismo nešto napaljeni da obilazimo celo ostrvo u krug nego ono, malo levo, malo desno. Koliko su uopšte udaljena sela u unutrašnjosti ostrva, kakvi su putevi i sl. Kontam da neće biti neke gužve na putevima pošto idemo 12. juna. Malo sam se zapisao...:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka