mirarbi

CMC club Satelit hotel, Zlatibor

85 poruka u ovoj temi

Da li je neko od vas boravio u CMC club-u Satelit na Zlatiboru? Kakvi su utisci? Imate li nekih zamerki?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bila i jako mi se dopalo.

Prezadovoljni smo i uslugom i smestajem , ma svime.

Ususkano, divno toplo mesto, sredjeno s puno ukusa.

Mi zaista nismo imali nikakvih zamerki.

Toplo preporucujem! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Belier! :)

Ako nije problem, možeš li mi malo detaljnije opisati bazen (jel' stalno radio, voda čista i prijatna ili ne, bila gužva ili nije) i klopu (namirnice iz tog kraja - kajmak, sir, pršut, lepinje... ili hotelska klasika - hleb, puter, džem, čaj...)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dorucak - svedski sto kad ima puno gostiju, sa svim od dzema do prsute

Bazen - radi i uvece, cista voda, toplo, nema guzve.

Sve preporuke! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo prosle nedelje na Zlatiboru, smesteni u Satelitu, i malo je reci da sam bila apsolutno odusevljena.

Jedina zamerka su mi preuske i strme stepenice u samom objektu, ali sve ostalo, prvo od cokoladice na jastuku, udobnom krevetu, tv i internet, ljubazne sobarice koje se trude da su uvek tu ali sto neprimetnije. Imali smo apartman u potkrovlju sa dnevnom i spavacom sobom, i pogledom na samu cigotu, unutar objekta smo imali pravo da koristimo bazen, mini teretanu, masaznu fotelju, igraonicu kao besplatan program, dok su se ostali programi doplacivali. Doduse mi smo tamo klopali svega nekoliko puta i klopa je bila ok, ali u restoranu Rujno kod jezera je sve bilo po nasem ukusu od ukusa do pogleda sa terase.

Ukoliko idete sa bebom, imaju za vas krevetac, stolicu za hranjenje i sve kako bi se osecali komforno.

Topla preporuka za Satelit.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo prosle nedelje na Zlatiboru, smesteni u Satelitu, i malo je reci da sam bila apsolutno odusevljena.

Jedina zamerka su mi preuske i strme stepenice u samom objektu, ali sve ostalo, prvo od cokoladice na jastuku, udobnom krevetu, tv i internet, ljubazne sobarice koje se trude da su uvek tu ali sto neprimetnije. Imali smo apartman u potkrovlju sa dnevnom i spavacom sobom, i pogledom na samu cigotu, unutar objekta smo imali pravo da koristimo bazen, mini teretanu, masaznu fotelju, igraonicu kao besplatan program, dok su se ostali programi doplacivali. Doduse mi smo tamo klopali svega nekoliko puta i klopa je bila ok, ali u restoranu Rujno kod jezera je sve bilo po nasem ukusu od ukusa do pogleda sa terase.

Ukoliko idete sa bebom, imaju za vas krevetac, stolicu za hranjenje i sve kako bi se osecali komforno.

Topla preporuka za Satelit.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada bi kompletnu sliku o Satelitu upotpunila sa još jednim detaljem bila bih ti zahvalna,koja je cena tog zadovoljstva?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da Vekim i mene interesuje cena posto planiramo u novembru da idemo na Zlatibor?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena je oko 3.200 dinara po osobi dnevno za polupansion u standard sobi + boravišna taksa i osiguranje. Hajde, tu cenu bih nekako i preživela da nema fore da se ista uvećava za 30% za boravak kraći od 5 dana :huh:. Koliko nas može da ostane na Zlatiboru duže od 5 dana u smeštaju koji toliko košta, a tek koliko malo nas može da plati i 30% više za boravak kraći od 5 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hmm mirabi to je cena za sobu, a za apartman je 4600 dinara po osobui polupansion, niko nam nije rekao za to uvecanje od 30% vec samo smo platili dodatno boravisnu taxu i osiguranje. Iskreno mi nismo placali, dobili smo ga kao nagradno putovanje od CMC-a, ali kada sam se na recepciji raspitivala za cene ne rekose za to. Drugo mi smo isli bez polupansiona znaci samo smestaj, a doplata za polupansion je oko 1100-1400 dinara po osobi, za decu pola cene, a nas 4-voro smo za te pare obedovali bez problema, ne vezani za mesto i vreme, i da doruckovali smo i rucali u Satelitu i bez polupansiona, pa nam je i to ispalo jeftinije, npr dorucak u okviru polupansiona za odraslog je 400 dinara, a ako sednes i doruckujes pristojan dorucak je 250 dinara, slicna situacija je i sa ruckom. Postoje varijante kada uplacujete preko CMC agencije i u kesu ima jos nekih popusta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravio sam na Zlatiboru prosle nedelje u periodu od 26.01 - 29.01. u hotelu "Satelit".Sto se tice hotela generalno misljenje je da je dobro ali moze mnogo bolje,Sobe su male, sa strane su izlepljene tapetama koje izgledaju kao da su iz predratnog perioda, Krevet je udoban prostran, jedna od casi koje sam dobio bila je prljava i lepljiva.Dobre strane Grejanje je extra soba je non stop topla, cesto sam ostavljao prozor poluotvoren, LCD televizor.

Hrana - dorucak je samo jednom bio svedski sto (sigurno zbog broja gostiju) ali je bio raznovrstan od raznih jela od jaja, preko pita, hladnih zakuski, jogurta, caja, djusa...Veceru odaberete tokom dorucka u ponudi bude supa ili corba, glavno jelo, salata i dezert.

Dodatni sadrzaji - Bazen (radi 24h), dobijete bade mantil, i peskire. takodje tu je sauna i mini teretana.Na bazenu mozete naruciti pice posto je povezan sa restoranom.Kamin na bazenu je stalno upaljen.

Osoblje je ljubazno i veoma usluzno.

Sto se tice masaze trenutno imaju akciju na uplacenu masazu dobijete i koriscenje djakuzija.

Imao sam srecu sa vremenom pa je bilo snega i jedan dan je padao bez prestanka, tako da sam iskusio pravu zimsku idilu smile.gif.

Prelistavajuci forum belezio sam neke preporuke za restorane, ali preporuceni restorani "Tomba"i "leskovac" nisu radili, takodje rucao sam bio u restoranu Gozba ali nisam zadovoljan.Isao sam i do Gajeva do krcme gde sam nakon setnje po vetru i magli svratio da se zagrejem uz vrucu rakiju i paprici u pavlaci.biggrin.gif

A komplet rucak u "Novakovom Dvoru" koji obuhvata supu ili corbu, Kuvano jelo ili rostilj, salatu i dezert iznosi 490 din.

Izmenjeno (Vukas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vukase, koliko ste placali dorucak i veceru

u Satelitu, mi idemo 19.03. pa me znaima.

Sto se Satelita tice, mi smo bili 2009.-te i prezadovoljni smo

bili, doduse mi ne mozemo da uzmemo sobu jer nas je 4-voro pa uzimamo apartmane koji su zaista prostrani :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To sam platio na kraju sve ukupno, ali doplata za dorucak ili veceru je 700din. + pdv

Izmenjeno (Vukas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Akcija -50% popusta do 13.05. ili dok traju zalihe!

Samo preko Internet turističke agencije Putovanja.info - Produženi vikend u hotelu Klub Satelit 4* na Zlatiboru po ceni od svega 6700 dinara, dva noćenja sa doručkom za dve osobe. Pobegnite od svakodnevne gradske gužve :)

club_satelit-zlatibor-hotel-32593.jpg

Rezervaciju možete obaviti ovde.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko od vas skoro boravio u ovom hotelu i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka