mirarbi

CMC club Satelit hotel, Zlatibor

85 poruka u ovoj temi

slicnog sam misljenja kao i glas1 ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, ljudi moji, ne znam kada ste bili u Satelitu, ali ono sto smo mi zatekli je neverovatno jak miris budji i vlage. Toliko smo bili razocarani da sam odmah i pisala post kako bi drugi ljudi znali da imaju, nadam se, trenutni problem koji ce resiti zbog buducih gostiju.

Citala sam vase utiske ovde, zvala cak da rezervisem smestaj kod njih, ali nisu imali slobodnih soba u ovom periodu.

Recepconarke su bile jako ljubazne, ponudile su nam i bade mantil, ali posto smo bili smesteni preko puta ja sam otilsla po nase. To sam cisto dala kao poredjenje sa uslugom u hotelu Mona za isti novac. A, sto se padobranaca tice, ne znam sto bi se mi "padobranci" razlikovali od Vas "domacih" :D , 100% nismo zarazni ;) . Inace, bili smo sami mi i jos jedni padobranci, niko od gostiju iz hotela :cool:. Salu na stranu, mislim da oni lepo zaradjuju na tim uslugama, i mislim da bi lepo bilo da imaju ciste peskire, papuce, normalne kapine za tusiranje i presvlacenje, sapun.... Posto je padala kisa, ta ista kabina je prokisnjavala, tako da nam ni tus nije bio potreban.

putnik srecko, steta sto niste pisali o tome ranije, oni trenutno stvarno imaju problem sa budji i vlagom od recepcije ka bazenu i oko bazena. U tom delu je po meni higijena izuzetno losa. U bazenu su po dnu na vise mesta delovi sa nakupljenom prljavstinom. Sada mi je krivo sto to nisam slikala, i stvarno mislilm da se sve mozda tako zadesilo i da ce popraviti sve ove lose stvari.

Sto se tice hrane nisam merodavna da sudim, kao ni o apartmanima. Na mene je sve nekako ostavilo los utisak.

Zeka Zmaj, po vasim preporukama smo ovog leta izabrali jedan bas lep hotel. Mislim da mu ovaj nije bas blizu!

Smestaj smo, inace, nasli u vili Zilovic, cisto, lepo, prostrano, u pitanju su apartmani od 100 i vise kvadrata.... savrseno. Ljubazni domacini! U blizini je ketering Talija, probali smo vise puta i bili smo uglavnom zadovoljni. Nas domacin nam je preporucio Spa centar sa bazenom u Cajetini i tamo nam je bilo bas lepo. Dete obozava da pliva pa smo zbog nje i losijeg vremena odlazili na kupanje, uglavnom kada je padala kisa ili je imalo izgleda da ce poceti. Sve u svemu, lep jedan produzeni vikend :)

Izmenjeno (nanina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bas mi je zao sto ste imali takvo iskustvo i nadam se da je trenutno jer sam planirao da opet idem tamo ...

mi smo bili zimus i apartmani su stvarno ok, i vise od toga ... hrana je solidna, nekad je extra, a nekad je ok ... bazen je bio topao i cist sve vreme dok smo mi bili tamo (jedan dan nije radio jer je bila pukla cev ispred hotela) ... igraonica im je bas zapustena ali deci to nije smetalo :D ...

u moni je bolja klopa i igraonica za decu, ali im je bazen hladan i nemaju taj opusteni osecaj porodicnog hotela kao satelit ...

a o ceni necu ni da govorim jer su bili duplo skuplji za polupansion od satelita gde smo imali pun pansion ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio prosle, pretprosle i pre tri godine. Sledece godine se opet vracam satelitu. Zao mi je sto hotel nije ispunio ocekivanja koleginice.

Satelit i mona nisu za poredjenje, namenjeni su razlicitoj klijenteli. Moj izbor je satelit. Zeka je lepo istakao vrline ovog hotela, saglasan sam sa njegovim stavom.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

putnik srecko, steta sto niste pisali o tome ranije, oni trenutno stvarno imaju problem sa budji i vlagom od recepcije ka bazenu i oko bazena. U tom delu je po meni higijena izuzetno losa. U bazenu su po dnu na vise mesta delovi sa nakupljenom prljavstinom.

Vlasnik sam stana u zgradi koja se nalazi blizu hotela Satelit.

Više puta godišnje koristim usluge bazena kao "padobranac" :D, iako imam primedbi na higijenu.

Jedini razlog je blizina i ništa više.

Rođacima, prijateljima i gostima koji odsedaju u mom stanu ne savetujem da koriste bazen hotela Satelit.

Ova poruka nema za cilj da izazove bujicu kontra poruka.

Moje mišljenje je da je ovaj bazen je preskup za ono što nudi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja se apsolutno slazem da je 1200 din po osobi preskupo ...

mozda im je to politika da bude manje ljudi kako bi gosti hotela imali bolji ugodjaj, a ko hoce da plati izvolite :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za one koji vole da hotel ima Spa centar i bazen, moj savet bi bio da do nekih pozitivnijih izvestaja, zaobilaze Satelit!

Mislim da im to nije politika, a da jeste, onda je valjda kao takva na pogresnom putu. :) Onda bolje nemoj da nudis, nego da ti odlaze nezadovoljni klijenti i daju losu reklamu!

ZekoZmaju, ugodjaj nam je bio neverovatan, i to svima ;) :D

Izmenjeno (nanina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa satelitom je uvek zabavno. Spa centar u hotelcicu sa 30 lezaja. Kolega se kupa iako mu je prljavo jer mu je blizu!?

Nego nanina nisam primetio da si pomenula tusiranje pre ulaska u vodu:)

Razmisljam mozda se voda zamutila...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, kolega, sada ste bas vickasti :) Mozda bih ovo trebalo da shvatim kao uvredu, zao mi je ako moji komentari deluju tako na Vas, pa mi se ovako obracate.

Ne bih da odgovorim na ovo pitanje, ako je to i bilo pitanje....

Moje misljenje sam iznela, postujem Vase, nadam se da ce nekome biti od koristi. Toliko, da ne skrecemo sa teme.

Sve najbolje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa satelitom je uvek zabavno. Spa centar u hotelcicu sa 30 lezaja. Kolega se kupa iako mu je prljavo jer mu je blizu!?

Nego nanina nisam primetio da si pomenula tusiranje pre ulaska u vodu:)

Razmisljam mozda se voda zamutila...

Molim te kad sledeći put budeš uživao u čistom bazenu hotela Satelit, obavestiš i nas zainteresovane.

Možda se neko od nas zatekne u Kraljevim vodama, pa da zajednički ustanovimo u kakvom stanju je

bazen hotela Satelit.

Možda bazeen nismo koristili u istom periodu, pa nam se utisci zbog toga razlikuju.

Hvala dragom Bogu,što nismo svi isti. Da jesmo, bili bi jedni drugima dosadni.

Zato su nam i kriterijumi različiti.

Dozvoljavam mišljenje da možda preterujem što se tiče higijene.

Ono što za mene nije čisto, za drugog je ok. I obrnuto.

To je normalno zato što smo različiti.

Svejedno, i dalje stojim iza mišljenja da cena ne odgovara kvalitetu usluge.

Izmenjeno (putnik srećko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 23.9.2014. at 21:58, nanina je rekao/la:

Jao, ljudi moji, ne znam kada ste bili u Satelitu, ali ono sto smo mi zatekli je neverovatno jak miris budji i vlage. Toliko smo bili razocarani da sam odmah i pisala post kako bi drugi ljudi znali da imaju, nadam se, trenutni problem koji ce resiti zbog buducih gostiju.

 

U potpunosti se slazem sa vama. Sa bebom i suprugom sam jos veceras u Satelitu,inace smo tu 7 dana. Jednostavno ga treba zaobici u sirokom luku.

Kada udjete u hotel prvo osetite vlagu i memlu.

Prve 2 dana smo bili smesteni u apartmanu br.6 u kome ne mozete da disete od mirisa cigareta,niti da spavate jer sve vreme lupa limeni odvod iz kuhinje ili spa centra.

Potom smo presli u sobu br.5 koja je nepusacka,ali ne i bolja. Na oba mesta skripi pod gde god da zgazite,zavese su ogromne i pune prasine,vrata od kupatila uska(pitam se kako prolaze krupniji,a tek gojazni). U sobi br.5 se cuje pustanje vode iz druge sobe i to vrlo bucno.

Sto se tice spa centra "domacih" nema,jer vecina kao i mi posle prvog puta vise i ne zeli da ide. Bazen je mali,mracno je,okolo prljavo,bade mantili stari kao da su samo prosuseni od prethodnog koriscenja.

Jedino dobro je hrana i ljubazno osoblje.

Cena ne odgovara usluzi,tako da se moze reci DA SE OVDE SAMO JEDNOM DOLAZI.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

au ... sad ste me bas zabrinuli ...

ja sam vec planirao neki odmor od 7 dana na zlatiboru i to bas u satelitu, sad mi se ne ide uopste (u satelit mislim)...

da li je moguce da su ga zapustili toliko ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tamaraput, znaci da smo se mozda i sreli, primetila sam kolica za bebu pored recepcije. :)

Usla sam u apartman koji je najblizi recepciji i u njemu se osecao jak miris duvanskog dima. U pravu ste, zavese su ogromne, svuda su tepisi, sve to upija mirise, pogotovo sto se sa bazena zgazi pravo na tepih. Morali bi to da srede radi boljeg odrzavanja! Da ne pricam dalje, mnogo toga treba da rese....

Sto se tice hrane na Zaltiboru, probali smo palacinke u Adagio, pohovane sa piletinom i slatke sa sladoledom, odlicne su, meni su slane bile bas po meri. :)

U Moni subotom sluze rucak od 13h-15h za 890 din, deca do sedam godina ne placaju. U pitanju je svedski sto, od predjela do voca, svega i svacega i sve ukusno. To im je neka promotivna cena subotom, rucak inace ne sluze, a vecera je 1200 dinara, probali smo, jos veci izbor je bio na stolu. Jeste skupo, ali kada uporedite cene sa nekim restoranom gde porucite iz menija, ovo vam onda dodje kao mnogo povoljnija ponuda u odnosu na izbor hrane. Pogotovo za nekog ko ima dva deteta ispod sedam godina, kao mi :).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srecko xxxxxx, citiram: "Više puta godišnje koristim usluge bazena kao "padobranac" , iako imam primedbi na higijenu."

Voda moze da bude ili prljava ili cista.

Sa naninom se salim, ali je njena primedba dobronamerna.

Tvoja xxxx je pomalo xxxxx u prvom redu prema ljudima sa kojima provodis dosta vremena. U vidu imam upravo temu na kojoj pisemo dakle Zlatibor.

Svakako cu se potruditi da podelim utiske o hotelu pa i o cistoci vode u bazenu. Moja iskustva su drugacija a kriterijumi su mi mislim dosta visoki.

Jos jedan komentar i iskljcujem se sa teme. Bazeni u hotelima vam nisu mesta za izlazak, kad vas puste u bazen lepo bi bilo da se prethodno istusirate, presvucete se i oko bazena hodate u papucama. Na recepciji zatrazite peskire i bade mantil. Toliko.

Lep vikend svima.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Navodno se sa jednim forumašem šališ, za drugog kažeš da je xxxxx i xxxx, a

na kraju po drugi put aludiraš na njihovu ličnu ne higijenu.

Samo ti znaš da je pre ulaska u bazen potrebno da se istuširamo, pa si se samoprozvao

da nas uputiš u tu veliku tajnu.

Nije u pitanju samo da li je voda čista. Ta voda se nalazi u bazenu, koji mora adekvatno

da se tretira hemijom i čisti. Kad bi čistili kako treba, izbegli bi da se hotelom širi buđavi

"miris".

Ako ja pristajem zbog svoje lenjosti da se kupam u buđavom bazenu, to je moja stvar.

Ali nikako ne mogu da budem odvratan, pa da preporučim bilo kome, a kamoli bližnjima,

nešto što nema veze sa higijenom.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka