mirarbi

CMC club Satelit hotel, Zlatibor

85 poruka u ovoj temi

Sudeći po fotografijama, bazen izgleda bolje nego leta 2011. kada sam ja boravila u tom hotelu, odnosno rekla bih da je renoviran.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirarbi, mislim da nije. Idem tamo nekoliko godina zaredom. Hotel inace ispunjava moja ocekivanja. Blizu je centra, a opet dovoljno daleko. Nema urlanja i bahacenja, hotel je cist i uredan, osoblje vredno, hrana za jedan hotel sasvim ok, po standardima Zlatibora gde nema gde normalno da se jede kuhinja je vrlo dobra.

Da li bi dobro doslo osvezenje namestaja, promena uredjaja u sobama? Odgovor je da.

Da li su apartmani pristojni i ovako? Odgovor je opet da.

Da li bih ga preporucio prijateljima? ukoliko nemaju prevelika ocekivanja odgovor je da.

One sa velikim ocekivanjima bih poslao u Monu, ja bih ostao u Satelitu.

Mislim da im nisu potrebne besmislice poput one da je bazen sa morskom vodom, najbolje da su dovezli dve cisterne morske vode iz Crne gore. Pogotovo im nije potrebno paljenje sa ekskluzivnim butik hotelom.

Satelit je solidan mali hotel, gde covek moze da ode sa porodicom to je poenta. Sa takvim stavom nema izneverenih ocekivanja.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema urlanja i bahacenja

Jedino se sa ovim ne slažem, jer mi kad smo bili prošle godine u martu bili su neki Makedonci, sportisti, koji su dve večeri zaredom nešto slavili dole u restoranu, i bili jako glasni, muzika, podvriskivanje, i sve što ide uz to :) a mi smo tad bili sa bebom od 11 meseci tako da nam to uopšte nije prijalo, bebče nije moglo da spava od njih, i tako... Znači, sve zavisi od gostiju!

Ostalo što si napisao je OK.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi neko mogao da napise cene masaza u Satelitu, nigde ne mogu da pronadjem?

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vaxi okreni hotel, imaju dvoje masera, devojku koja radi relax masaze i znam da su stopala pola sata 1200 dinara, i momkla koji je inace po pofesiji fizioterapeut koga zovu ako imas problem. Masaze se zakazuju ujutro za uvece, ili danas za sutra. Pokusavam da se setim cenovnika ali mi ne ide, posto sam ovog puta morala da preskocim masaze, na terapijama sam za kicmu pa nisu preporucljive.

Moram da pohvalim bazen, prvi put je zaista odlicna temperatura vode, pravo uzivanje, ni do sad nije bilo lose, ali ovog puta je savrseno.

Inace hotelu zaista treba dobar remont, ali to svakako nije u meri u kojoj smeta previse.

Vrlo smo zadovoljni i hotelom, uslugom, ljudima koji rade tamo i rado se vracamo, koristimo one njihove vansezonske promocije za vikende, produzene vikenda ako nesto iskombinujemo, i rado cemo opet otici nekom prilikom.

Izmenjeno (vekim)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem po nekomercijalnim uslovima, tako da mi je Satelit izbor broj 1. Moje prijatelje bih radije vodio u Monu. Dao sam opsirniji komentar na temi Zlatibor. Slobodno me kontaktiraj ako jos nesto mogu da pomognem.

Pozdrav

Mi smo odsedali u Moni dok nismo otkrili Satelit, i da se ne lazemo, noviji je hotel, sjajan, apsolutno nije izneverio ni jedno nase ocekivanje, ali je po nasem ukusu prevelik, mi volimo intimniju atmosferu, manje ljudi, zato i biramo Satelit.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mene zanima da li je neko bio skoro i da li su se stvari promenile na bolje (hrana,bazen,higijena itd) ... ?

Higijena hotela meni nikad nije bila problem, mislim uvek je sve bilo besprekorno cisto, a i za sve su nam dok su deca bila manja izlazili u susret bez problema, za zamenu posteljine i slicne stvari. Peskire menjaju svakodnevno.

konkretno

da li je hrana sad dobra i da li je ima dovoljno ?

Hrana jeste dobra, ali mislim da bi porcije mogle biti vece, posebno decije, mozda necija deca brljave, ali mojaposle celodnevnog boravka napolju, a onda i bazena obicno posle vecere traze jos :) Dorucak je bio svedski sto, sasvim pristojan, ne previse bogat, ali sasvim dovoljan za dobar dorucak, vecera je po izboru izmedju 3 jela koja se nude, uvek je nela supa ili corba, glavno jelo i desert.

da li je bazen "renoviran" samo sa morskom vodom ili je stvarno doveden u red i sad ima i pojacano grejanje?

Bazen je sredjen, voda jeste toplija nego prethodnih godina, to slana pa nije bas morska voda, dodate su one soli razne slankasta je, ali je vrlo prijatna za duzi boravak. I prostor je sam po sebi dosta topliji nego prethodnih godina. U djakuziju je topla voda, on je namesten da se pali na 10minuta, ali ja ne volim te zajednicke kade, sa toplom vodom, te ih nisam ni probala. Sauna je sredjena, tj radila je besprekorno. Ono sto je za zamerku je i dalje kad dodjete akko ima nekoliko ljudi treba smisliti gde spustiti stvari, tako smo 2 dana stavljali stvari na kamin, a jednom smo cak nasli slobodnu stolicu. Tus je sada samo jedan i ima dobar pritisak i toplu vodu, ali i dalje cesto cistacice ostave otvorena spoljna vrata, pa je za smrzavanje

da li je decija igraonica sredjena ?

Pa ne bih rekla da je sredjena, ja ono ne bih ni nazvala igraonicom,pre mini kutak za zabavu, deca uglavnom jurcaju okolo jer tamo nema sta da im zadrzi paznju

da li su sve sobe renovirane ?

Ne sobe su iste kao i svih prethodnih godina, nista se nije promenilo. Osim sto se cesto cuje hucanje cevi :)

trebalo bi da vodim rodbinu iz slovenije na produzeni vikend pa da vidim da li ovde ili u monu :D ...

E sad ako ti rodbina voli intimniju atmosferu, sa ljubaznim osobljem onda je Satelit ok, ako su ipak navikli na terme po SLoveniji ja bi ih pre odvela u Monu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno na iscrpnom dgovoru :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potrebna nam je preporuka za smeštaj sa bazenom, ako je neko bio ove godine : četvoročlana porodica sa dve devojke od 16-17 god. Kakav je noćni život- pitam zbog njih dve ?

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

po meni mona ili satelit ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potrebna nam je preporuka za smeštaj sa bazenom, ako je neko bio ove godine : četvoročlana porodica sa dve devojke od 16-17 god. Kakav je noćni život- pitam zbog njih dve ?

Unapred hvala!

kad imaš 17 godina noćni život je dobar i u amazonu :hahaha:

šalim se, ali se neće tamo baš "noćnonaživeti" jer zlatibor i nije za tu namenu. par kafića, blejanje po istim uz fejs na mobu i to je to

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potrebna nam je preporuka za smeštaj sa bazenom, ako je neko bio ove godine : četvoročlana porodica sa dve devojke od 16-17 god. Kakav je noćni život- pitam zbog njih dve ?

Unapred hvala!

Satelit definitivno ! Jeste mozda malkice skkuplje,nista strasno...ali zato vredi svaki dinar zaista,vrhunski smestaj !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo trenutno na Zlatiboru i juce smo koristili usluge Satelita. Zapravo smo pobegli veoma brzo.... Sto se tice Spa centra , ako vam je to prioritet, zaobidjite ovaj hotel u sirokom luku. Moje misljenje je da je katastrofalno stanje na bazenu, oko bazena,,, neverovatan je smrad koji se siri oko njega, u pitanju je vlaga i budj, toliko je nesnosno da mi nismo mogli pola sata da izdrzimo. Nemaju svlacionicu, tus kabina je improvizovana pored ves masine, nema bade mantila, papuca, peskirici su minijaturni i pocepani. Oko bazena ulaze obuveni, higijena losa, bazen prljav.... Nazalsot, starije dete mi se okupalo u tom bazenu, ali smo je vrlo brzo naterali da izadje, sampona nije bilo pa smo je samo istusirali, kada smo joj osusili kosu ona je toliko smrdela na tu budj i vlagu da smo morali da je odvedemo odmah na pranje kose u nas smestaj. Koristili smo i uslugu pansinske ishrane, tj, rucak. On je bio O.K., nista posebno, prihvatljiv, restoran mali, zagusljiv, od recepcije sve mirise na memlu. Navlake na stolicama prljave, mala decija igraonica pored njega takodje prljava i neodrzavana. Usli smo u jedan apartman, ne znam mnogo o smestaju i ostalim sadrzajima, sem da mi je zasmetao bas izrazen miris duvanskog dima. Ova usluga kosta 1500 dinara po osobi sa ukljucenim ruckom, 1200, bez rucka, po osobi. Totalno razocarenje!

Dan pre smo istu uslugu koristili u Moni. Kod njih je 1100 dinara, sve lepo i cisto, badematili, papuce, svlacionica, Cena je bez rucka, a mi smo imali i karticu za 15% popusta, tako da smo odlicno prosli. Jedina zamerka je na temperaturu vode u bazenu, mogla bi da bude par stepeni veca. Zato smo se sledeceg dana i odlucili da odemo u Satelit... Ono sto dobijate u Moni sto se tice kvaliteta i sadrzaja a za maltene istu cenu, je po kvalitetu neuporedivo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam hteo da reagujem na poruku ispred tvoje, da ne budem babaroga.

Pitam se da li postoje dva hotela Satelit?

Jedan čist, a drugi buđav.

Ono što sam video u hotelu ne vredi ni trećinu cene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa sad ne bih se slozio da je vrhunski, ali svakako nije ni budjav. Mali porodicni hotel sa relativno pristojnim bazenom, solidnim apartmanima i sasvim pristojnom hranom. Usluga je dobra i ljudi se trude. Inace gosti hotela dobijaju bade mantile i velike peskire. Meni svakako ne bi bilo pravo da vidim "padobrance" u bazenu. Da ne sirim mnogo pricu meni je satelit ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka