mirarbi

CMC club Satelit hotel, Zlatibor

85 poruka u ovoj temi

I ja se vratih iz Satelita, konačno.

Očekivala sam vauuuu hotel zbog te 4 zvezdice koje kažu da imaju i razočarala se. Da je noćenje sa doručkom oko 2.000 dinara po osobi i da tvrde da imaju 2 zvezdice, rekla bih da je sve srazmerno ceni i kategorizaciji. Ovako sa oko 4.000 dinara po osobi i 4 zvezdice moram da kažem da su preskupi za ono što nude, a da 4 zvezdice hotel ne zaslužuje ni u ludilu. Pravi hoteli sa 4 zvezdice imaju veliko, uređeno dvorište, dovoljno parking mesta, veliki lux hol i recepciju, široko stepenište i hodnike, bazen koji se non-stop filtrira i greje i u kojem nema zarđalih delova, dovoljno prostrane sobe sa novim nameštajem i opremom, klimatizovane, sa prozorima normalne veličine, pogledom, terasama, sa novim, mekanim peškirima i bade mantilima, sa izborom šampončića, gelova za tuširanje i sapuna, sa čistim kupatilima i modernim sanitarijama, bez ventilatora koji bruje, sa novim podnim oblogama koje se ne ugibaju i ne škripe, sa stalnim dopunjavanjem hrane tokom trajanja obroka itd. U ovom hotelu ništa od pobrojanog nije kako treba.

Jedine dobre strane su: ljubazno osoblje, dobra hrana, jak signal interneta i veliki izbor TV kanala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirarbi, у потпуности се слажем с Тобом.Летос сам био једно вече тамо, чисто да их пробам и да видим да ли се нешто променило, и потврђујем све што си казала.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno preko jednog sajta sa popustima ima ponuda za 2900 dinara za noćenje sa doručkom za 2 osobe, ali po prethodnim pisanjima izgleda da je i to puno.

Izmenjeno (Cvrča)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je 2.900 dinara za oboje, onda je prihvatljivo, al' opet ima super apartmana sa terasama, novim nameštajem, klimom, internetom, SAT TV u lepim vilama sa dvorištem i pogledom, za 25 evra, te bih uvek pre birala tako nešto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mirabi mi smo do sada bili uvek u apartmanima, cula sam za prituzbe o sobama, i ne mogu da pricam, ali za apartmane mogu da kazem da su zaista prostrani i pristojni, jeste da imaju problem prozora, jer su previse mali, bazen je sasvim ok, idemo tamo u jesen i prolce vec nekoliko godina i sto se tice bazena, ja nisam imala nikakve primedbe. Sauna je zaista malo cudna, treba joj vremena da se ugreje, a cesto je iskljucena, mini teretana rapidno propada iz godine u godinu, prve godine kad smo otisli, zaista je bilo mnogo bolje, isto vazi i za igraonicu u kojoj je u martu cak bilo i malo hladnjikavo za sedenje.

U svakom slucaju mi cemo i dalje koristiti njih kao izbor, iako se slazem sa skoro svim napisanim primedbama, meni je tamo extra prijatno, klopa je sasvim ok, a osoblje zaista za cistu 10-tku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno preko jednog sajta sa popustima ima ponuda za 2900 dinara za noćenje sa doručkom za 2 osobe, ali po prethodnim pisanjima izgleda da je i to puno.

Ja satelit toplo preporucujem svima!Odlican je,mali,lepo sredjen.sobe su lepe,krevet je extra udoban...ma da mogu sutra bih otisla opet!Verujem da je zimi fenomenalan!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav narode! Zelim decku da priredim iznenadjenje za rodj. krajem novemra,neki romantican vikend...i nadjoh ''paket romantika'' u ovom hotelu,ima sve sto sam trazila,bazen,djakuzi,veceru uz svece i sampanjac,dorucak u krevet,ma ludilo sta su sve napisali :wub: zato kosta k'o Svetog Petra kajgana. Interesuje me jel ko bio u ovim zimskim mesecima,konkretno temperatura vode u bazenu i same prostorije? I zanima me otprilika cena rucka i masaza... hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih ti preporucila hotel Monu, i oni imaju romanticni vikend i kvalitetniji su sto se tice usluga i hrane. Pogledaj na njihovom sajtu, imas cene i wellness centra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i moj glas ide za monu ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas mi je iskocila ponuda 50 % popusta za dvoje,dva nocenja sa doruckom,sa upotrebom bazena i djakuzija 6300... a romanticani vikend je 15 000. posto mu rodj. pada u petak,rezervisacu od srede do petka,jer ponuda ne obuhvata vikend. Mora malo da se pristedi za Novu god. Ali,hvala na savetima :srce:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lep provod :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bas lepo sto vam se uklopilo :D ...

lepo se provedite :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel se promenilo nesto u Satelitu?jel bio neko ove godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mene zanima da li je neko bio skoro i da li su se stvari promenile na bolje (hrana,bazen,higijena itd) ... ?

konkretno

da li je hrana sad dobra i da li je ima dovoljno ?

da li je bazen "renoviran" samo sa morskom vodom ili je stvarno doveden u red i sad ima i pojacano grejanje?

da li je decija igraonica sredjena ?

da li su sve sobe renovirane ?

trebalo bi da vodim rodbinu iz slovenije na produzeni vikend pa da vidim da li ovde ili u monu :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zeko zmaju, bio ja u julu. Hrana je po meni OK, ali slabija nego prosle godine.

Spavam u apartmanima, nisu ih renovirali. Za sobe ne znam.

Restoran i separe nisu pipnuli. Okrecili su zgradu i to je to.

Bazen je isti kao sto je bio, ruku na srce voda je uvek bila topla. Klince normalno nisam mogao da isteram iz vode.

Dzakuzi su ubacili pored bazena. Igraonica je preseljena sa sprata u prizemlje,u malu prostoriju izmedju restorana i bazena.

Ukoliko nadjes bas povoljnu ponudu OK je.

Ja idem po nekomercijalnim uslovima, tako da mi je Satelit izbor broj 1. Moje prijatelje bih radije vodio u Monu. Dao sam opsirniji komentar na temi Zlatibor. Slobodno me kontaktiraj ako jos nesto mogu da pomognem.

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka