maja72

Privatan smestaj na Tasosu (bez agencije)

127 poruka u ovoj temi

savet.

dve godine za redom smo letovali u skali potamiji. sa jednim detetom od godinu, tj. dve.
zasto potamija- na pola puta izmedju plaza na severu i jugu, a na istoku vec ima nekoliko predivnih. 
posto volimo da obilazimo i menjamo, prve godine je bilo prelepo. (prelepo je kad smo svi namireni i zadovoljni). vec sledece, dete s 2 godine slabije podnosi krivine, pa nismo mnogo obilazili.

ove godine cemo nesto drugo, a i ima nas cetvoro.
najvaznije: da smo blizu dobre (sa hladom) plaze.
 drugo: da smestaj ima dvoriste.

tema: apartmanski smestaj je jednostavno i jeftinije naci direktno. jos ako idete 2 nedelje i duze- jeftinije je.

Izmenjeno (Osana)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je pitanje vezano za Tasos, onda Pachis plaža. Mada mislim da su cene užasne. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se Pachis ne sviđa uopšte. Tamo sam išao samo kada su na istoku bili preveliki talasi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Па Пахис ту и тамо, интересантан због природног хлада, али је зато комшијска Глифонера по мени лагано у топ 3 плаже на Тасосу...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pretera malo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

... али је зато комшијска Глифонера по мени лагано у топ 3 плаже на Тасосу...

Па ипак, виђао сам људе (са и без деце) који дођу ујутру на Глифонери, док је још празњикава, погледају лево-десно, мало умоче ноге, загледају се, окрену и оду (?!), Никада ми није било јасно шта им се тачно не свиђа - то што нема бич бара, фенси лежаљки и сунцобрана, што је мирна и бистра вода (која ујутру понекад зна да буде малчице хладњикава), дугачак плићак, природан хлад?

Штагод, нама још боље да има што мање људи на њој.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pretera malo...

Ми кад смо били је била мање више празњикава, тј.неизвикана... Тако да су мир, тишина, мала ушушкана увала, зеленило, природан хлад, песак, плићак, одсуство бич бара, коректна таверница изнад и тушеви лагано је убацили у топ3, уз већ незаобилазну Вати, а за трећу би морао мало да размислим:) Мада укуси су различити, ето наши су овакви...

 

 

Па ипак, виђао сам људе (са и без деце) који дођу ујутру на Глифонери, док је још празњикава, погледају лево-десно, мало умоче ноге, загледају се, окрену и оду (?!), Никада ми није било јасно шта им се тачно не свиђа - то што нема бич бара, фенси лежаљки и сунцобрана, што је мирна и бистра вода (која ујутру понекад зна да буде малчице хладњикава), дугачак плићак, природан хлад?

Штагод, нама још боље да има што мање људи на њој.

Све потписујем... Ми смо ишли 2013,14те и 16те и то углавном у време ручка кад је била празњикава и једино је ове последње године већ било гужве, ове прве две се десило да нас не буде више од 7,8 на плажи цео дан, савршенство...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka