maja72

Privatan smestaj na Tasosu (bez agencije)

127 poruka u ovoj temi

mislite?skoro su se ljudi vratili,kazu da su nasli za 10 min u potosu,250 evra trokrevetni apartman na plazi.suprug nije hteo da cuje da idemo na bum zbog dece,a ja ga taman ubedila...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako vec idete sa decom na bum, predlozio bih vam da prvo pronadjite (forum, google...) gde ce deca biti (taverna, plaza i sl) biti dok neko trazi smestaj. Deci ce svakako biti prijatnije da budu u nekoj hladovini uz sok, sladoled, sendvic...., nego u kolima na suncu. Ako je oblacan i kisni dan, onda sve ovo ispred napisano i nije toliko bitno.

Sto se mesta tice, ako vam ne smetaju talasi na plazi, predlozio bih vam Skalu Potamiju i Skalu Panagiju (Golden beach). Velika, lepa pescana plaza sa mnogo smestajnih kapaciteta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

igore,hvala.nas dvoje obozavamo,ali mislim da je za decu bolje da je mirno more( 3,5 i 2 godine).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda je onda najbolji Limenas, najsnabdevenije i najvece mesto (lekar, apoteke, marketi i sve ostalo) a da na plaze idete u zavisnosti od vremenskih uslova (jer sept. je nepredvidiv). A i u slucaju losijeg vremena imacete vise mogucnosti za zabavu. Ni plaza Golden beach nije daleko od Limenasa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Прошле године смо  били на Г.Б. са двоје мале деце. Нема таласа сваки дан, и када их има, не сметају пошто је плићак предугачак. Када су били већи таласи, а то је било три дана од четрнест, ми смо бежали на Пахис. У септембру може без проблема да се нађе смештај. Једино време од 10. може да буде променљиво.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala ackol,upravo gledam prognozu,cini se ohrabrujuce.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav društvo! Jel mi možete reći okvirno cene za Tasos, nešto dvokrevetno, u prvoj polovini jula kao i da li vredi ići tamo i to vreme? Hvala vam unapred 

Izmenjeno (SašaVanja)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ti bas na vreme krenuo(la) da trazis smestaj za 2017. god.? :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahaha pa krenula pošto mi uvek idemo kraj avgusta, početak septembra al sad me naš zakon iznenadio, kažu pošto mi je dete rođeno u januaru mora već sledeće godine u zabavište tj. godinu dana ranije. Nego da ne odem u off, sve me to iznenadilo, i potpuno sam neobaveštena o letovanju u drugim periodima pa da se informišem na vreme :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 9 sati, del piero je rekao/la:

Ti bas na vreme krenuo(la) da trazis smestaj za 2017. god.? :D

pa čak i vremensku prognozu za tada :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, SašaVanja je rekao/la:

Hahaha pa krenula pošto mi uvek idemo kraj avgusta, početak septembra al sad me naš zakon iznenadio, kažu pošto mi je dete rođeno u januaru mora već sledeće godine u zabavište tj. godinu dana ranije. Nego da ne odem u off, sve me to iznenadilo, i potpuno sam neobaveštena o letovanju u drugim periodima pa da se informišem na vreme :)

Nista ne brini, vrtic nije kao skola, moze doci i npr. 20.sep. Nije obavezno da 1. sep mora da se pojavi. A predskolsko pocinje tek u oktobru, a sa radom krenu i kasnije, zavisi od vrtica da vrtica i kad im stignu knjige. Slobodno i sl.god. mozete letovati pocetkom septembra

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno :ljubav:   Znaci ipak mogu da gledam kraj avgusta za Tasos, pao mi je kamen sa srca :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam trenutno u Limenasu, poslednjih nekoliko godina uvek direktno pregovaram preko neta sa vlasnicima privatnih vila u Grckoj i do sada imam samo pozitivna iskustva. Tacnije, iz godine u godinu 'ubadam' sve bolji i bolji smestaj, da li imam srece ili je nesto drugo u pitanju, ali je tako.

Ko hoce u Limenas povoljno, toplo preporucujem vilu Anastasia. Platili smo 350 evra od 29. avgusta za trokrevetni studio. Vila je u samom centru, namestaj nov, usluga izuzetna. Domacica svakog dana cisti sve, cak i sudove opere ako nesto ostane kad odete na plazu. Mana je nedostatak sopstvenog parkinga, ali je na 20 metara od vile (prolaz koji dele Anastasia i hotel Eli Maria) privatan parking koji gosti Anastasie placaju 2 evra dnevno (Eli Maria - 3 evra jer je 'elitniji'), parking se cuva danju i nocu pa ne morate da brinete o kolima. 

 

Kako god, agencije i raznorazni posrednici vam uopste nisu potrebni. Prvo istrazite Tasos (ili bilo koju drugu destinaciju u Grckoj), procenite koje bi vam mesto bilo najbolje za bazu, pa onda kopajte na netu mail adrese vila i apartmana u tom mestu-bazi. 90 posto njih ce vam odgovoriti i poslati ponudu. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 8/20/2016 at 13:51, del piero je rekao/la:

Ti bas na vreme krenuo(la) da trazis smestaj za 2017. god.? :D

NAravno, sada se trazi a do nove godine rezervise, vec posle je kasno i pola lepog i dobrok zauzeto

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim forumašima koji prate ovu temu i ostalima,

molim preporuke za smeštaj za 4-krevetni studio ili app bliže obali u bilo kom mestu.Mesto mi nije mnogo bitno jer smo motorizovani i planiramo 2 nedelje da ostanemo.Na Tasosu sam bio davne 2005.god i 2006.god.bilo je sjajno u Limenasu.Sada smo hteli da malo osvežimo utiske ,ali je Tasos u medjuvremenu sa cenama smeštaja otišao u nebesa,kao i cela Greece.Dakle,svi predlozi su dobro došli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka