maja72

Privatan smestaj na Tasosu (bez agencije)

127 poruka u ovoj temi

Molim Vas ako neko zna kakav je smeštaj u Smaragdi Studios u Pefkariju da mi napiše koju reč. Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Misljenja sam da treba da odes na temu Pefkari...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja preporuka za privatan smestaj na Tasosu je hotel Antigone. U principu to su apartmani u Limenasu. Odlicna pozicija na 2 minuta od centra, blizu a opet izolovani od buke sa glavne ulice. Apartman u kome smo mi bili je prostran, bracni+pomocni lezaj, kuhinjica i lepo kupatilo. Namestaj je nov, savremen. Apartmane drzi divna porodica koje je uvek tu na raspolaganju da vam pomogne. Takodje apartmani su jako cisti, svaki dan se ciste a posteljina se menja jednom u 3 dana. Kome treba ima i bazen i rostilj na raspolaganje. Mi smo kontaktirali vlasnika i cena od 20. 08. je bila za rezervaciju u martu 55e za noc.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim Vas za informaciju posto nismo bili na Tasosu za koliko otprilike mozete naci jeftiniji smestaj. U apartmanu provedemo samo to vreme dok prespavamo pa necemo da dajemo previse novca na smestaj. Da li su cene 50e i navise za noc neki prosek za kraj jula/ pocetak avgusta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U tom periodu prosek je i veci,ali moze se naci i za manje pare neki skromniji smestaj.

Jel idete na bum ili ste mislili preko interneta nesto da nadjete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo planirali da trazimo preko neta, obicno na letovanje idemo tako sto sednemo u auto i vozimo dok nam se ne posvidja mesto :) Mladi smo, nemamo dece pa nam i nije neki problem da li cemo smestaj naci ujutru u 8 ili uvece u 7.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozes se onda nadati da ces naci za 40-45 dnevno, za dvoje. Posto vec kazes da trazis jeftiniju varijantu...ako nesto malo bolje zelis, za period kraj jula/pocetak avgusta tesko ispod 55-60e/dan

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo vizit karti  od nekih vila u Limenasu gde sam trazio smestaj.

IMG_20160722_081911-1024x768.jpg.d19b2a8

S obzirom da je bila prevelika guzva na Tasosu, na kraju smo uspeli  da nadjemo smestaj na 5 dana u vili odnosno hotelu Costalina, evo linka http://www.kostalina-studios.gr/https://www.facebook.com/Costalina-HOTEL-in-Thassos-113565735340876/.

Sto se mene tice sve preporuke za ovu vilu. Vlasnica Linaje bila preljubazna, neverovatno prijatna i gostoprimljiva zena . Imam samo reci hvale o njoj i o vili. U peridu od 20 jula , smestaj smo placali 40 evra po danu ,za studio za dvoje.Cisto, lepo sredjeno,nove stvari,  odlicna terasa, bez buke, veliko dvoriste sa skarom kao i velikim stolom u hladovini. Moja svaka preporuka za vilu,.Bilo mi je jako prijatno ,i osecao sam se skoro kao kod kuce. Bilo mi je krivo sto moram da trazim snestaj na drugom mestu.Vlasnica Lina se potrudila pa nam je nasla i smestaj za preostalih pet dana u Vili Krista.

Smestaj nas je ovde kostao 45 evra po danu, ali nam se takodje dopao. Cisti se svaki dan, nove stvari, prostrana i lepa soba, pristojna terasa , tako da i nju preporucujem.Vlasnica je Bugarka, tako da smo se lako sporazumeli :)  , a evo i linka za kontakt https://www.facebook.com/villakristathassos/villakristathassos@gmail.com

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aco, meni se cini da si ti sa svojim izborom, a s obzirom na cenu odlicno prosao...meni obe vile koje si spomenuo gore izgledaju savrseno..jos ako si se i skoro vratio, mogli bi jednu od te dve uzeti u razmatranje za sledecu godinu.

Doduse nama bi trebao veci apartman (ne znam zasto kontam da je vas bilo dvoje), pa bi i cena bila veca za min 10 e, al opet cini mi se da bi i to bilo ok. Limenas je to ipak.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Solo Capri, u pravu si, bilo nas je dvoje, tacnije dva para, a sa Tasosa smo se vratili pre par dana . I mi smo misljenja da smo odlicno prosli sto se tice cene-kvaliteta vila. Prezadovoljni smo, a pre svega vilom Kostalina i njenom gazdaricom. Njapre smo trazili dupleks apartman za cetvoro ali je to bila nemoguca misija naci, Bili smo i do Seke i njenog bara ( sa SAT-ove patrole), zena se maksimalno potrudila da nam nadje smestaj iako nas prvi put vidi u zivotu,ali je sve bilo puno. Jos jednom da kazem da imam samo reci hvale za nju,   Posteno se namucismo i da nadjemo studio za dvoje, ali je na kraju ispalo sve ok.I u jednoj i u drugoj vili uspeli smo da snizimo cenu za 5 evra :), a za drugu vilu nam je u tome pogla , vlasnica Kostaline, tacnije ona nam je i nasla taj drugi smestaj.  Da jos jednom idem do Tasosa, definitivno bih se vratio u vilu  Kostalinu, a drugi izbor je vila Krista. A od od ovih vila sa vizit karti, moj favorit je vila Molos, izgleda jako pristojno i sredjeno,sa lepim dvoristem i cena za studio za dvoje je bila 40 evra za noc, ali nije bilo mesta.

S obzirom da smo ocekivali da nam se prijatelji sa cerkicom pridruze , pokusali smo da im nadjemo smestaj, ali nismo uspeli. Na kraju su u Limenasu uspeli da se snadju za studio za troje po ceni od 50 evra, ali samo na 4 dana.Posle toga su nasli smestaj u Limenariji po ceni od 30 evra. U vili Krista je cena za studio za troje bila 55 evra , a u Kostalini 50, ali nje bilo mesta.

Mogli smo i mi da trazimo smestaj  na drugim lokacijama posto smo svojim autom , ali smo hteli da nam baza bude Limenas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Planiramo da idemo na Tasos od 23.08. do 02.09.2016, pa smo zeleli da rezervisemo smestaj u Vili Krista, ali nam preko Facebooka traze da im uplatimo depozit od 100 eu. Poslali su nam podatke, i sve to glasi na fizicko lice, pa nismo bas sigurni u vezi uplate.

Sada sam im poslao request preko sajta go-thassos.gr, kako bih rezervisao smestaj na vreme.

Procitao sam Vase pozitivne kritike na racun te Vile, pa smo odlucili da odemo tamo.

Ako ima neko informaciju - gde bismo mogli jos da proverimo smestaj, javite nam.

Hvala

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Michelangelo, imate moj detaljan odgovor u pp.

Izmenjeno (aleksandar-aca)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala zaista na detaljnom odgovoru. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prvi put idemo na tasos pocetkom septembra na bum(dvoje male dece,suprug i ja).

koje biste mesto preporucili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na bum sa decom nijedno nigde

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka