milana81

Pomoc oko hotela Hammamet i Yasmine H.

10 poruka u ovoj temi

Dakle treba mi pomoc razmisljam se oko sledecih hotela:

Y Hammamet. hotel Zodiak - da li je neko bio skoro, citala sam ovde da su neki ljudi imali problem sa kradjom u ovom hotelu...ako je neko bio ove ili prosle godine zanima me kakva je plaza, da li se naplacuju lezaljke, da li je veliki plicak, hrana kakva, sobe, i lokacija. da li je mirno?

Y. Hammamet hotel Medi Golf

i poslednja opcija je u hammametu Roayal Residence/Le Hammamet

molim vas hitno je :) hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ZODIAK NIJE BAS NEKI HOTEL ,MEDI GOLF JE VRLO SOLIDAN HOTEL SVRATILA SAM JEDNOM U TAJ HOTEL U TOKU DANA I JAKO JE PRISTOJAN,STO SE TICE LE HAMMAMETA I ROYAL RESIDENCA

JA BAS NISAM ODUSEVLJENA POSTO SU MI ONI BILI U OPCIJI PROSLE GODINE .POGLEDAJ NA TRIPADVISORU ZA SVE HOTELE ALI OD SVIH NAJBOLJI TI JE MEDI GOLF

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala puno na odgovoru. malo sam procavala navedene hotele i nisam bila odusevljena ni jednim, a u medjuvremenu je jedna agencija izbacila specijalnu ponudu za hotel Prima Life Imperial Park hotel u Yasmine Hammametu koji mi deluje ok pa sam rezervisala njega za prvi septembar.

Da li neko moze da mi kaze malo vise o ovom hotelu?

Ono sto me zanima jeste sta spada u All Inclusive, u agenciji nisu znali sta ukljucuje. Takodje zanima me da li u tunisu kao i u egiptu gosti hotela dobijaju peskire na karticu? Da li su lezaljke u ovom hotelu dodatno placaju (na plazi kao i na bazenu)...kao i da li sluze alkohol? Cini mi se da ce biti Ramadan kada budemo bili pa me zanima da li ce to dodatno uticati na nas turiste?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li vam je poznat hotel Bravo Hammamet u Yasminu? Kategorizacija mu je 4* i nudi ga Nomad. Vidim da je cena pristojna,pa bih volela da cujem necije iskustvo. Hvala i srecan put svima koji uskoro putuju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Nova sam na forumu, nadam se da će sve biti ok sa slanjem poruka

I ja bih ovo leto u Tunis, dvoumim se između Hamameta i Yasmin Hamameta.Ne znam kakav je hotel  Bravo Hammamet i generalno bih pre išla u stari Hamamet.Malo sam čitala na netu o ovom hotelu, ne sviđa mi se što je 200 m od plaže i što se uopšte u Yasminu u skoro svim hotelima prelazi ulica do plaže.Da li je neko boravio u hotelu Vincci Nozha Beach 4* u Hamametu. On mi deluje baš dobro.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Momo2015 Letim u sledeci petak za Yasmin, pa cu vam preneti sveze informacije. Mi smo se odlucili za El Mouradi Hammamet, dvoumili smo se izmedju Yasmina i Port El Kantaoui, Hamamet i Sus nismo ni razmatrali, jednostavno ne zelimo da budemo previse sa lokalnim stanovnistvom pomesani.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo prikaza prošlogodišnje temperature mora u Hamametu.

http://seatemperature.info/june/hammamet-water-temperature.html

Obavezno za večernje sate ponesite trenerku, trebaće vam. Na temi o hotelu možete dosta toga pročitati, a na triadvisoru još više. Evo linka:

http://seatemperature.info/june/hammamet-water-temperature.html

Izmenjeno (dujaspasa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na informacijama...more je bas pohladno,nadam se da cemo se moci bar malo okupati :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Misljenja sam da se u Tunisu u moru moze kupati posle 20.juna, ako ne i posle 25.juna

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Prva sam koja ove godine pokrece temu! Pročitala sam sve vaše utiske, bas su korisni!! Hvala puno svima! Idemo u El Menzah sa dvoje dece sredinom jula. Nismo nikada bili u Tunis. Sve informacije su mi dragocene! Da li mozete da mi predložite koje zdravstveno osiguranje da uplatim za Tunis? Mlađoj ćerki zbog osetljivosti kože obično treba lekar. Vidim da je Dalibor Zivanovic imao loše iskustvo sa nekim medicinskim bratom. Da li je jos neko imao iskustva sa potrebom za lekarom u hotelu? Da li svakog dana možemo posetiti lekara, ili postoje odredjeni dani u nedelji?  Zanima me i poseta CARTZE LAND-u. Vidm na sajtu da se posebno plaća ulaznica za Aqua park, posebno za Catrage Land, za Aladin park, za Cinema, Ali Baba, Medina Voyage itd... Šta nam preporučujete da uzmemo? Da li se sve može u istom danu obići? Ako provedemo tamo ceo dan da li dobijamo lanč paket iz hotela pošto smo tamo na all inc.? Da li dozvoljavaju da unesemo hranu u Cartze Land? Da li pored ulaznice unutra dodatno plaćamo neke vožnje ili je sve uračunato u cenu? Ako neko ima jos nešto da doda, baš bi mi značilo. Takođe me zanima šta je to Ala kart restoran? Pišu neki da treba da se rezerviše? Kakva je usluga u tom restoranu, da li vredi otići, da li se tamo posebno plaća obrok? Ako u Tunisu kupimo nešto da li u hotelu postoji vaga za merenje kofera da bi smo znali da li ćemo opet imati manje od 20kg što je na aerodromu bitno jer se sve prekomerno dodatno naplaćuje? Takođe sve dodatne "sveže" informacije su dobro došle? Da li ste u Tunisu doživeli da kažete samom sebi : E to i to sam trebao poneti od kuće! Šta je to što Vam je nedostajalo u toku letovanja. Stvarno su mi takve informacije baš dragocene! Hvala svima unapred na pomoći. Veliki pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26118
    Ukupno tema
    871123
    Ukupno poruka