hajdi

Drinska kuca

11 poruka u ovoj temi

cao,

naisla sam na jednu super fancy "kucicu" koja se zove DRINSKA KUCA, pa me interesuje da li je neko mozda isao tamo ili cuo da je neko rentirao?

Planiram neki team building put za vikend, pa mi se cini da izgleda jako pristojno (realno, na fotkama izgleda fantasticno).

http://www.drinskakuca.com/drinska-kuca.html

verujem da je cena paprena.. ali cekam jos da mi odgovore na zahtev, pa cu vam javiti ako vas interesuje...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena im je bila od 260 EUR (ide navise, u odnosu na sezonu) po danu, koliko sam ja cuo.

Kuca stvarno izgleda dobro. Mislim da ima 4 dvokrevetne sobe (sa francuskim lezajevima), sto moze uticati na vrstu team buildinga :kez:

Odavno imam u planu da obidjem, cak sam mislio da je iznajmim za jednu spec priliku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ja nadjoh ovaj cenovnik. Prilicno skupo, osim ako ide da se smesti ceo razred! :bez-zuba:

Izmenjeno (Cvrca)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa... nije malo, to je sigurno... ali za vikend moze da posluzi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili i sjajno se proveli! Jeste jaka cena, ali ako se ide u drustvu, i to se podeli, vredi svakog dinara. Mi smo bili u avgustu i opet cemo.

Glas za Drinsku kucu!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad 8 ljudi (koliki je kapacitet kuće) podeli kintu u opšte ne ispada skupo, a izgleda rajski ...

Kad tad ima da idem da je obiđem.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kuca je bila i na prodaju, ukoliko je vec nisu prodali ili se predomislili.

Pa ko ima viska novca... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kuca jeste lepa, ali izgleda kao da ju je neko helikopterom tu dopremio, tj. jako narusava prorodu!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kuca je lepa bas zato sto koristi elemente tradicionalne arhitekture tog kraja, za razliku od 90% kuca u Srbiji.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam rekla da nije lepa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...Samo je narusila prirodu, tako ''ubacena'', isto kao i hotel Schafbergspitz u Austriji, npr...samo sto on izgleda prirodnije, jer je od drveta i okruzenje mu je neznije i prirodnije, nego kod ove kuce ( ali zato niko, sem njihovih gostiju, ne moze da uziva u neverovatnom pogledu)

106361567116514455765313.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26814
    Ukupno tema
    900653
    Ukupno poruka