srdjan777

Smestaj na Kasandri bez agencije

168 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima!

Pocetkom avgusta bi smo moja supruga, ja i jos jedan bracni par autom putovali na Halkidiki, pa me zanima kakva je situacija sa smestajem. Konkretno, ima li dovoljno smestaja bez prethodne rezervacije, i kakve su cene otprilike? Na sta trebamo da pazimo i slicno?

Hvala unapred svima!

Srdjan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Avgustu počinju godišnji odmori u Grčkoj tako da će ti biti malo gusto oko smeštaja ,  Halkidiki je popularan kako kod nas tako i kod Grka . Mislim da ćeš se malo pomučiti ali ćeš naći , imaš solucije da staješ kod tabli apartamen for rent ili da odeš u neku agenciju u gradu gde misliš da se stacioniraš i da ti oni nađu smeštaj . Malo avanturističkog duha nije na odmet . Želim ti srećan put i da nađeš smeštaj kakav ti odgovara .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,jedino da probate na bum nesto da nadjete,jer mislim da je kod nasih agencija sve popunjeno . Pre mesec dana smo uplatili Pefkohori za 30.08 i to smo jedva nasli jer je bilo sve popunjeno pa cak i 20.09.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Pocetkom avgusta bi smo moja supruga, ja i jos jedan bracni par autom putovali na Halkidiki, pa me zanima kakva je situacija sa smestajem. Konkretno, ima li dovoljno smestaja bez prethodne rezervacije, i kakve su cene otprilike? Na sta trebamo da pazimo i slicno?

Hvala unapred svima!

Srdjan

Ja cu pricati po secanju pa ako pomogne super, u Pefkohoriju na izlasku iz grada ka Paliouriju na glavnom putu sa desne strane ima velika tabla for rent kuca izgleda super i ima veliki bazen jedino neznam cene

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srdjane,

A zasto ne pogledate preko interneta? Cim imate vize ne verujem da ces morati da dajes ,tj uplacujes neki depozit.

Izmenjeno (Oleg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ne otvaram novu temu...ako neko zna neku agenciju u kojoj jos ima neki smestaj u Pefkohoriju sa datumom polaska 17 ili 18.08 neka kaze!! Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srdjane,

A zasto ne pogledate preko interneta? Cim imate vize ne verujem da ces morati da dajes ,tj uplacujes neki depozit.

Da, imamo sengenske vize. Ne znam gde bih mogao da gledam samo smestaj, bez prevoza?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

devojka i ja smo se vratili pre neki dan iz Afitosa(mesto pored kalitee)... otisli smo tamo, nasli smestaj iz prve, soba za 35e... cene su bilo i do 50e... svratili smo do kalitee, tamo su nam rekli da je oko 50e za sobu , ali se teba potruditi... ali kazu da ima... ova soba u afitosu nam je odgovarala, tako da nismo trazili dalje... inace, plaza je najlepsa u afitosu od svih na kasandri...ali je i najmanja...takodje je i gradic najmanji...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

inace, plaza je najlepsa u afitosu od svih na kasandri...ali je i najmanja...takodje je i gradic najmanji...

Imas li neku fotku plaze, cisto da vidimo kako izgleda ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovog leta išao bih u Polihrono, ali ne preko agencije.

Da li neko ima da mi preporuči apartmanski smeštaj (odvojena kuhinja od spavaćeg dela).

Još ako neko zna i kako se kreću cene (od 25 juna) ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas dosta na ovu temu na ovom formu... :)

prosle godine(20-25.jula) sam bio na halkidikiju, izmedju ostalih trazio sam smestaj i u polihronu...Bilo je praznih soba, to sto trazis ti je min 25e po osobi! Cene su slicne na celom na halkidikiju! U polihronu ima jako mnogo kuca sa apartmanima, tako da ne verujem da ce biti problema oko nalaska smestaja! E sada pomnozi smestaj sa brojem dana, + prevoz... kontam da je preko agencije jeftnije!Zvuci cudno ,ali tako je

Izmenjeno (Nesapancevo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E sada pomnozi smestaj sa brojem dana, + prevoz... kontam da je preko agencije jeftnije!Zvuci cudno ,ali tako je

Preko agencija je apartmanski smestaj za dvoje odraslih i dva deteta oko 700€ za 14-15 noćenja što je nekih 45€/dan (bez prevoza).

Ali najveći mi je problem što neznam kada ću imati tačan termin za odlazak na more (sve se svodi na period negde od 22.6 - negde do 10.7.

Prijatelji su telefonom kod gazda gde idu već par godina rezervisali za 35€/dan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko agencija je apartmanski smestaj za dvoje odraslih i dva deteta oko 700€ za 14-15 noćenja što je nekih 45€/dan (bez prevoza).

Ali najveći mi je problem što neznam kada ću imati tačan termin za odlazak na more (sve se svodi na period negde od 22.6 - negde do 10.7.

Prijatelji su telefonom kod gazda gde idu već par godina rezervisali za 35€/dan.

Za koliko osoba i u kom periodu i ako moze neki kontakt telefon na PP Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam pogresio , procitao sam jul umesto jun...

u tom periodu je js lakse i po manjoj ceni naci smestaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka