Artuditu

RENT A CAR u Ohridu?

5 poruka u ovoj temi

Moze li mi iko reci nesto o rent a car situaciji u Ohridu i da li mi je kao Srpskom drzavljaninu potrebna medjunarodna dozvola nebih li mogao iznajmiti vozilo.

Hvala !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da je potrebna. Za bilo kakvu voznju izvan granice Srbije potrebna ti je medjunarodna vozacka dozvola. Druga stvar je da li ce neko da ti je trazi smajl.jpg Da ne rizikujes, nije na odmet da je izvadis u najblizem AMSS.

Pozdrav!

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Makedoniji ti medjunarodna dozvola ne treba.Po pravilima je potrebna,ali je policija ne trazi i nece te kazniti ako je nemas.Stavise,policija stranim drzavljanima ne trazi ni obicnu dozvolu jer se podrazumeva da je imas. :lol: .Policija zaustavlja automobile iskljucivo zbog prekrsaja,recimo zbog prebrze voznje,a i to se desava retko,osim kad stvarno ne preteras brzom voznjom.

Sto se tice rent-a-cara,snaci ces se na licu mesta.mada mislim da ti nije toliko potreban jer je taksi jeftin,a i taj kraj nije toliko velik da moras uzimati auto.

Pozdrav i Srecan put.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fjodor,Hvala mnogo na informzcijama.

Nadam se da rent a car agencije ne traze medjunarodnu dozvolu a auto mi je naj potrebniji nebi li obisao Prespu i Dojran.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za rent-a car ce ti traziti samo obicnu dozvolu i pasos.A ako zelis da obidjes Prespu i Dojran,auto ce ti svakako biti potreban.Mada u Dojranu i nemas sta mnogo da vidis.Ja bih ti preporucio Mavrovsko jezero ili Krusevo.Dojran je u sustini jedna velika bara koja je nekad bila jezero.To sto covek moze da zajebe,priroda tesko vraca u prvobitnom stanju.U zadnjih godina se sa makedonske strane jezero puni vodom preko nekih kanala specijalno napravljenih bas za tu namenu,ali trebace puno godina da se jezeru vrati voda.

PS Bas cu proveriti ovo za rent-a-car i dozvole,pa cu ti javiti,da ne ispadne da sam te zeznuo.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka