sun

Rent a car na Tasosu

229 poruka u ovoj temi

Cao ljudi,

Po prvi put sam na ovom forumu,ali moja sesija traje vec jedno 48 sati,jer sa devojkom ove godine po prvi put idemo na Tasos i mnogo smo odusevljeni...Planiramo da odsednemo u Potosu ili Limenariji i da odatle istrazujemo ostrvo...svaki dan druga plaza i drugo mesto :)

Citajuci sve postove po forumu zanima me sledece,pa ako neko moze da mi pomogne bio bi mu veoma zahvalan :)

Da li je mogudje iznajmljenim skuterom obici sve sto Tasos nudi,sa tim da bi planirao da jedan dan iznajmimo i auto i tako obidjemo neka teska pristupana mesta kao sto je Giola itd....

Ovo mi je potrebno kako bi okvirno mogao da isplaniram pametno trosenja para na VEROVATNO NAJLEPSEM OSTRVU NA SVETU :)))

poz

petar

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao

I ja ove godine po prvi put idem na Tasos,tako da sam se detaljno pripremio za sve....

Na ovom sajtu mozes naci sve agencije za rentiranje na ostrvu www.go-thassos.gr

ja sam cak i otisao korak dalje i zvao ih telefonom i dobio sam obavestenje da su skuteri od 8-10 eura po danu u spici sezone,a nikako ne kretati bez MEDJUNARODNE VOZACKE DOZVOLE...

Ukoliko neko jos ima neka iskustva po pitanju skutera molim vam da mi ih pruzite jer po prvi put idem tamo i planiram da rentiram jedan na deset dana,kako bi mogao da cirkulisem.

poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li neko od vas sa foruma zna da li u Limenasu postoji agencija za iznajmljivanje skutera!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.thassos-greek-island.com/index.html

ovde imate info na motorbike rental

Izmenjeno (miki2)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni isto tako zanima koliko bi me kostao iznajmiti scuter na Tasosu,dali bi bila potrebna medjunarodna vozacka dozvola,jer prosleg leta na Lefkadi mi nije bila potrebna.Prosle godine sam iznajmio za 9 eura na dan za 8 dana,pa valjda trebalo bi da ocekujem slicne cene :) Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neka sveza informacija u vezi automobila cene, preporuke agencije za rent... U pitanju je Limenas. Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem za par dana na Tasos, u Limenariju, pa me interesuje ako neko zna, kakva je dozvola potrebna za vožnju skutera. Imam vozačku B kategorije, i ne znam da li moram da vadim međunarodnu, da bih tamo iznajmio skuter.

Takođe, vidim da se mogu iznajmiti i motori. Ne znam kakva su pravila u Grčkoj, da li za njih moram imati položeno za A kategoriju kao kod nas ili ih mogu voziti i sa B kategorijom? Ako je u pitanju vozački staž, imam ga više od 10 godina... Naravno, opet se postavlja pitanje međunarodne vozačke.

I naravno na kraju interesujem me cena, ako neko zna...

Izmenjeno (Arkadije)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozzz kolega tonac..ove godine prvi put idem na tasos pa mi treba mali savet ,..iznajmili bi auto da odemo dva dana na svetu goru ali u kalkulaciji vremena izracunasmo da mu to dodje 4 dana najma jer brod iz uranopolisa krece sabajle od 6 a prvi trajekt s tasosa oko 5..tako da bi morao vece pre toga da uzmem auto ili da prespavamo u kavali ..postoji li sansa uzeti auto kasno uvece posle 12 na tasosu da se racuna kao jedan dan?pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :cmok: Juče stigli sa Tasosa, :tuga: pa evo da dodam par svežih informacija. Boravili smo u Limenasu, pa će i cene rentiranja biti odatle, ne znam kako je u ostalim mestima. Iznajmili smo skuter na 4 dana, međunarodna nam nije bila potrebna u ovom slučaju( samo ova naša), za 40 eura. Zatim sledeća 3 dana smo uzeli auto "atos" za 84 eura, sa osiguranjem u "potos" renta a car. za auto nam je trebala međunarodna dozvola i nismo mogli sa njim van ostrva. Nadam se da sam bila od pomoći :cvetak:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam pre 7 dana došao sa Tasosa,Iznajmio sam auto Kia Piccanto za zenu ,mene i 2 dece od 8 i 5 god u mesti Skala Potamia Speddy rent a car za 23 eur-a po danu sa full osiguranjem!Ne znam da li je to mnogo ,ali to je bila cena manje više u svim rent a car agencijama,kad sam vraćao auto video sam da nude 3 dana za 53 eur-a ali nisam pitao jel ima full osiguranje!Motori i skuteri su 12 eur dan,i nisam imao uopšte problema !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz kolega ,moze sitnp pitanje? Vidim da podostasvega znas o Kavali ,Interesuje me da li mozda upoznat koje su cene renta -car u Kavali??Koliko vidim na office sajtovima dosta su jace nego one na Tasosu ..Isli bi do Stavrosa i Soluna?:don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je stanje sa rentiranjem u Limenariji? Kakve su tamo cene, videh na sajtu rentacar agencije, da je 40 evra za jedan dan... Je l to tačno? 3.08. putujem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo pre desetak dana u Limenariji iznajmili Daewoo Matiz,3 dana 69 evra,sa kompletnim osiguranjem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima isto to ako moze neko da odgovori...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za skutere od 50 kubika nije potrebna dozvola, za sve ostalo jeste.Ja sam se vratila pre 2 dana i skuter nas je kostao 10 evra po danu.Uzeli smo 3 dana, pa doplatili jos jedan.Sve preporuke za Easy rider u Limenariji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka