sun

Rent a car na Tasosu

229 poruka u ovoj temi

03.08 Uzeli smo auto na 3 dana u Potosu za tacno 100 evra, predpostavljam da je cena i sada ista. Auto smo uzeli kod cini mi se Hermesa, covek je ozenjen Srpkinjom i jako dobro prica srpski, nismo imali nikakvih problema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

neka preporuka za rentacar za skuter u limenasu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pronašla sam auto koji smo iznajmili i koji je bio najlošiji do sada ...

2o1o. godina bili smo u vili Toula, sada Babis ...

i auto iznajmljen u Limenariji:

kola_1.thumb.JPG.f95b0093204cbf19acbedd7

kola_2.thumb.JPG.eb4e5c1193a11f5d0ac881c

kola_3.thumb.JPG.d650368f1f76589d10a1263

kola_4.thumb.JPG.1e5848402fb480bc31e320f

Za razliku od kola koja smo uzimali u Potosu, ovaj auto nije bio ni nešto specijalno čist, polurazdrndan ... 

Dakle, pazite kad uzimate kola u Limenariji.

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Upravo sam uradila ispravku u postu na blogu, dakle agencija druga za rent-a-car nije "HERMES" nego "Enterprise".

 

"Hermes" je agencija za izdavanje vila i izlete. Reč je o istoj kancelariji, na istom mestu u Potosu, samo što je agencija "Enterprise" registrovana i nalazi se i na aerodromu u Kavali.

Znači, rent-a-car "Enterprise".

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da malo izvadimo temu iz mrtvila, pogotovo sto je kraj juna, pa je dosta ljudi vec putovalo li je na putu za Tasos, pa se mogu dobiti i sveze, ovogodisnje informacije.

 

sta kazu kolege putnici oko rentiranja auta za ovu godinu? cene, preporuke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene isto zanima pošto mi krećemo za dvadesetak dana.

Interesuje me i da li je za upravljanjem vozilom na ostrvu potrebna medjunarodna dozvola illi rent a car agencije prihvataju našu vozačku kao dovoljnu. Ne bih želela da zbog tako nečega dole doživim neprijatnost.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Da li neko ima informaciju kolika je ova cena rent a car-a ove godine na Thassos-u? Imate li preporuku za neku agenciju u Limenariji?

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve se moze izguglati, ideja je bila preporuka.

Hvala!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7/28/2016 at 12:13, Strudla je rekao/la:

Pozdrav svima,

Da li neko ima informaciju kolika je ova cena rent a car-a ove godine na Thassos-u? Imate li preporuku za neku agenciju u Limenariji?

Hvala unapred!

U Limenasu, pored parkinga kod luke, video sam u prolazu  na tabli neke rent a car agencije da je rentiranje auta 35 evra po danu, pretpostavljam da je cena slicna i u Limenariji ( mozda koji evro manje-vise )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Limenariji Speedy rent a car... ali pogađajte se

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Btw, iako je u svim agencijama zabranjeno da se kolima ide do mermerne, mnogi to rade (video juče bar 10 rentacar da je prošlo). 

Tako i naši drugari, smena pre nas, otišli do porto vathi, sutra ujutru ih je na kolima sačekala "pozivnica" da dođu do agencije vezano za odlazak na taj deo... Ne znam kako su ih provalili (da li neko sa plaže dojavi agencijama koja kola vidi), a ne znam ni da li su nešto dodatno plaćali, ali eto - "uhvatili"  su ih... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u auta se uopste ne razumem, ali sam cula od drugih da prepoznaju preko filtera..da li oni nesto stave nemam pojma..kazna je 50 evra ako se ide na mermernu ili vathi...mi smo u junu placali 32 evra neki obican auto..par dana pre toga oko 15 juna dole u luci u limenasu je pisalo na agenciji 25 evra...na predjenih 100 km placa se 13 evra za gorivo, a ako se koristi klima 15...medjunarodnu dozvolu nisu trazili...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi preporuka za rent.a-car u Skala Potamiji. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.thassosrentacar.com/skala-potamia-office/

Izgleda da speedy rent a car ima kancelariju u Skala Potamiji.

Mi smo kod njih u Limenariji iznajmili auto na dva dana za 65 evra. Imali smo kompletno osiguranje u tu cijenu. Od dokumenta smo dali samo međunarodnu dozvolu, ali ne znam da li je ona potrebna ili može i obična (muž je nabavi MVD za svaki slučaj). U pitanju je bio auto kia picanto.
Odlazak na Mermernu plažu je bio dozvoljen samo da vozimo polako. Pisala sam i tamo na temi o tome. Odlazak na planine je zabranjen.
Mi smo išli i na Giolu, spustili se sa glavnog puta nizbrdo do Kalami plaže čini mi se. Ostatak puta smo išli pješke, nekih 10 min uzbrdo i 5 nizbrdo, zavisi od kondicije :). Muž je htio ići autom dokle god se može, ali ja nisam htjela rizikovati...
 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka