sun

Rent a car na Tasosu

229 poruka u ovoj temi

Momak i ja takodje trazimo nekog ko bi iznajmio sa nama auto na nekoliko dana... Mi stizemo u Potos 6og avgusta :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel moze neko da mi kaze da li je potrebna medjunarodna vozacka dozvola da bi se iznajmio motor ili auto :)

Vecina agencija ne pravi pitanje oko dozvole, znam da Hertz sigurno ne daje bez medjunarodne, cak ni skuter. Decko kojeg smo upoznali ove godine je iznajmio auto bez nase vozacke u Potosu u nekoj agenciji, a nas prijatelj je na moju srpsku dozvolu iznajmio skuter posto nije poneo svoju. Uglavnom ne prave problem, ali moze da bude problem ako vas zaustavi policija, tako da je uvek sigurnije ipak imati sva dokumenta. Medjunarodna nije skupa a moze vam ustedeti dosta novca :) A ja pametujem a nisam ni primetila da mi je istekla medjunarodna dok nismo stigli na Tasos, ali imala sam srece da nas niko nije zaustavio :) Izmenjeno (Morčić)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a u Limenariji? Cuo sam i da treba i da ne treba, pa ne znam sta da radim, najpametnije je da ne rizikujem i da uzmem to..

Mi svake godine iznajmljujemo auto bez medjunarodne dozvole.Nismo dosad videli policiju nigde na putu tako da ti medjunarodna ne treba.Mi smo u Limenasu ove godine iznajmili auto preko vodica iz nase agencije u Europcar-u.Mislim da i u Limenariji ima ta agencija za rentiranje.I da bilo je jeftinije nego u drugim agencijama za rentiranje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da cu ipak izvaditi to, jer mi je dosta ljudi reklo da su im trazili, a i ja sam magnet za policiju, pa necu da rizikujem. :) Hvala u svakom slucaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja uvek razmisljam da mi je bolje da dam te 2000 dinara, (mada vidim da neko kaze da je sad i tri, ne znam, kao sto rekoh, moja je istekla, kad sam je vadila pre tri i po godine bila je 2000) nego da placam kaznu 200, 300 eura.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koja je fora sa sipanjem goriva u iznajmljeni skuter, dobijes pun- vratis pun? I jel ima razlike u ceni iznajmljivanja od agencije do agencije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Злајо, годинама смо узимали код истих људи, "Speedy Rentacar", из Лименарије. Кола су ок, цене стандардне, услови универзални.

Контактирај их на мејл обавезно већ сада и резервиши ауто, да ти га у договроено време довезу пред смештај. не заборави да њима радни времо почиње од 8 ујутро, па поручуј ОД те сатнице. Паре дајеш одмах, тј. све унапред, колико сте већ погодили.

Куцај у Гуглу "Speedy Limenaria" и наћи ћеш их. Нећу никада овде давати линкове на неки комерцијални садржај.

Прочитај све лепо, изабери ауто и тип осигурања (ВАЖНО ЈЕ!) и напиши им мејл на енглеском.

И да, траже међународну обавезно. Њу једино и гледају.

Izmenjeno (Баџа)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze neko da mi kaze, koliko je rentiranje automobila ove godine? Okvirno, da li su iste cene kao prosle godine sto su navedene u temi.

Do sad nisam nikad rentirala kola, pa zbog toga pitam.

Hvala unapred na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam izvadila medjunarodnu dozvolu, 2000 dinara je, potrebne su ti dve fotografije format kao za nasu vozacku dozvolu. Ponesi licnu kartu i vozacku i pravac AMS:-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Рентирање врло зависи од доба сезоне, типа аутомобила, "количине" осигурања и саме агенције.

Не може се овако нагађати...

Реци колико си пара спремила за тај подухват, па да ти се помогне конкретно. Овако само нагађамо.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Medjunarodnu vozacku imam :)

Pitala sam okvirno za cene, zato sto nisam nikad rentirala automobil.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Рачунај на најмање 200 € за 5-6 дана, оквирно, пред крај Августа. Солидно осигурање, ауто типа "Пунто".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako si/ste vični vožnji motora, tj. skutera, oni su prilično povoljni, oko 10eur po danu, Jeste da su male snage, nemaju klimu, daleko rizičniji od auta; ali ako vas je samo dvoje, onda su i značajno jeftiniji od auta - u našoj grupi (sad u avgustu) su ljudi uzimali skutere i po 9-10 dana, tj celo letovanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi svake godine uzmemo motor od prvog do poslednjeg dana letovanja. Veca mi je uzivancija kad zujimo po ostrvu motorom nego autom, kad si zatvoren u kolima ne mozes osetiti onu divnu mesavinu mirisa borova i mora. Sporije se stize na odrediste, ali ja uvek razmisljam da smo na letovanju i da nigde ne zurimo :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna cene iznajmljivanja skutera u septembru i da li je potrebna medjunarodna dozvola? Na Krfu sam bila tri godine i nikad nisu trazili...

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka