sun

Rent a car na Tasosu

229 poruka u ovoj temi

Možda se i prošvercujete neki dan sa nama !!! Kada ti budemo opričali šta spremamo možda budeš STRUČNI vodič na putešestviju... AAA?!?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisan Panda , od 10-15 septembra za 22 eurica....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нашао сам "Атос" за 20€ дан, тј. 5 дана = 100€, али ми се не свиђа тип осигурања (минималан). Нећу да ме неко звекне и да ми преседне море.

Мене "Панда" крајем Августа изађе 24€ дан, али се још размишљам.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa meni kazu da je u toj ceni puno osiguranje i pomoc na putu, sem poda, sta god da ulazi u to puno osiguranje ... bez ogranicenja kilometraze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да финализујем више, узео сам "Пунто" за 130€, пет дана. Пуно осигурање, без ограничења.

Нећу да рекламирам никога, контактирао сам све живе и мртве доле и вратио се у познату "либелу".

Ионако "од бирача нема је...а", доста је било биркања.

=====

После аута, следи и МОТОРЧЕ доле.. али је то већ друга прича. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to ugovaranje preko mail-a je meni sumnjivo dosta,uvek ima visak auta i uvek se moze pogadjati mislim da je 130e za 5 dana puno,za taj novac se vec isplati ici svojim autom ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ko nema svoj auto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za skutere ne znam,a sto se auta,malog,bez klime tice,iznajmljivanje u Potosu(Hermes)je bilo 25-30E dnevno,i cene su u glavnom ujednacene,a u Limenariji sam vidjala i za 20E.Naravno, na to dodaj cenu goriva.Dnevno je limit 100km.a ako predjes vise placas po kilometru...ne secam se koliko

Znaci,ako sam te dobro razumela,ako ne predjes vise od 100 km.ne placas nista mimo onoga sto je iobicajeno za rentiranje,tj.dobijes i osigursnje,koje je ukljuceno u cenu rentiranja? :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ko nema svoj auto?

taj ne bi trebalo da placa 130e za 5 dana ,nego da pristedi i da kupi sebi auto... ,sve jedno imao nemao auto ta suma je velika za 5 dana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Поприлично охол став, чини ми се. Већина нас штеди и за то море, штеди да обуче децу, штеди да купи неки комад технике или намештаја... аутомобил је већини на последњем месту у реалном списку жеља, управо због цене. Ова година је посебно тешка свима, а ко се са тиме спрда, није добронамеран.

Ја аутомобил на лизинг или кредит нећу никада купити. Уопште, немам ниједан кредит. Ауто бих узео само за кеш и то нов. У том смислу, ово је последња година (надам се) да идем аутобусом на море, а тамо рентирам ауто.

Прија ми да доле изнајмим ауто, јер не бринем о његовом одржавању, оштећењу. Увек узимам други модел, јер хоћу да пробам све те аутомобиле Б-класе пре него што себи узмем један. То је мала цена за тако прецизно, лично искуство. Не читам хвалоспеве власника аутомобила, већ их пробам сам, а 600-800 км за 5-7 дана је сасвим довољно да се човек увери шта вози.

=====

130€ за пет дана је за ту класу (Пунто, Гец, Спарк, Фиеста, Сандеро...) пристојна сума. Има и за мање, али је осигурање лоше, а има и за мало или много више (140-190-220), зависи од фирме и модела, и доба сезоне, што је најважније.

Коме је то много, може да рентира бицикл, мопед или мотор, па да се опет лепо провоза по Тасосу. Ко неће да вози, има локални аутобус, чак и такси. Ко неће да мрда из једног места сво време одмора, тај баш пуно пропушта.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ја аутомобил на лизинг или кредит нећу никада купити. Уопште, немам ниједан кредит. Ауто бих узео само за кеш и то нов. У том смислу, ово је последња година (надам се) да идем аутобусом на море, а тамо рентирам ауто.

to je stav jednog od milion Srba ,za 3 000e ima se kupiti danas sasvim pristojan polovan auto kojim bi se komotno moglo ici na dalja putovanja i to uz minimalna odrzavanja,zna se ko kupuje nove aute danas ...

necu da tema ide off topic

svuda se ima jeftinije,samo se treba pogadjati i biti tvrdoglav,napisao sam da sam na jonskom moru komotno mogao iznajmiti po 20e na dan sa full osiguranjem ,10 dana 170e full osiguranje,tasos neznam,ali tasos nije sigurno bogatiji od zakintosa i lefkade,kad se pogleda da su nasi ljudi najvise tamo onda bi definitivno trebalo biti najeftinije,a ne suprotno... ,jeste da su to turisticka mesta i da je to posebna klasa,...kada se pogleda da se novi polo u austriji i nemackoj moze iznajmiti od 20e dnevno iako je to turisticko mesto takodje,mozda nije more ali blizu je ,onda se vidi da grci preteruju,a preteruju zato sto narod ne pita vise ,... sramota je pogadjati se,... , jos jedna stvar na zakintosu tacnije u keriju ste mogli iznajmiti camac takoreci mini glisercic za 25-30e dnevno sa osiguranjem preko 5 dana .... jos na moru ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Блубој, нема потребе око овога да се качимо.

Потенцијални ауто од 3000 нечега ме не занима, полован поготово. Нити је ово тема о куповини аутомобила, сложићеш се. Препознајем добру намеру код човека, али је понекада боље "лећи на руду" и платити оно што се тражи од тебе.

Тасос НИЈЕ скуп за рентинг аута. Има далеко скупљих места. Раније сам качио податке да ИМА и јефтиније од овог што сам јуче написао/погодио, али ми то више не прија или сам се научио јаду... па да ипак платим мало више и добијем свеобухватно осигурање. Ово које плаћам у тој цени је БАШ то. Тих 2-3 евра више дневно ме неће осакатити, а могу мирно да спавам (или возим).

Поздрав!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Speedy rentacar-u u Potosu skuter 50 kubika 8 evra po danu za 8 dana, info kome zatreba dok ne zaboravim

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci,ako sam te dobro razumela,ako ne predjes vise od 100 km.ne placas nista mimo onoga sto je iobicajeno za rentiranje,tj.dobijes i osigursnje,koje je ukljuceno u cenu rentiranja? :thankyou:

Ako je zakup veći od 3 dana kilometraža je neograničena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka