Hilary***

Aranžmani aubusom za Barselonu

8 poruka u ovoj temi

Da li neko zna koje turisticke agencije nude putovanje za Barselonu od 5 pa do 10 dana autobusom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da iko nudi iskljucivo Barselonu autobusom, ali ima mnogo putovanja tipa Italija-Francuska-Spanija, u okviru kojih se posecuje i Barselona. Ide se van sezone, a spava se u mestu Ljoret de Mar ili nekom drugom turistickom gradicu u okolini, ali se do Barselone moze svakog dana. Uglavnom se u Spaniji ostaje 4-5 dana, ali znam da su neke agencije radile i malo duzi boravak (6-7 dana). Obicno se ovakve ture rade na prolece, ali mozda ima neka i u jesenjim mesecima. Agencije kojih u ovom trenutku mogu da se setim, a koje organizuju ove ture, su Collegium, Viva Travel i Rapsody. Proveri na ovom sajtu ima li jos nekih ponuda.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedina agencija koju znam da nudi smeštaj u Barseloni (a ne Lloret de Maru) a da se putuje autobusom je MangaTrip. I to se u Barseloni boravi 4, 5 noći, u višekrevetnim hostelima (od trokrevetnih soba pa do osmokrevetnih). Ovaj program mislim da se takođe radi samo u proleće.

Topla preporuka: krenite dosta ranije u potragu za avio kartama, ako vam viza nije problem, možete da letite iz Budimpešte ili Temišvara sa low cost kompanijama. Ili, da uhvatite promocije preko avio kompanija koje lete od Beograda (tri meseca pre puta sam našla Alitalia let od Beograda preko Rima do Barselone za 15000). A onda možete da birate hotel/hostel preko nekog od sajtova za rezervaciju smeštaja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se vratila pre 7dana iz Barselone, u svojoj organizaciji, obzirom da sam htela da budem samo u Barseloni, svih 10 dana odmora.

Doduse, na vreme sam sve zavrsila, pre nekih mesec dana.

Kartu sam platila 215eur - Lufthansa

Hotel u samom centru (u donjem delu La Ramble, preko puta palate Guell) sa doruckom je 400e (po osobi, inace ukupno je bilo 790 dvokrevetna), ovo je non-refundable tarifa.

Transfer od-do aerodroma je 5eur Aerobusom.

Mnogooogo povoljnije od bilo koje agencije :D

Ako te nesto konkretno interesuje, pitaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna koje turisticke agencije nude putovanje za Barselonu od 5 pa do 10 dana autobusom?

Informacije o tome kako da se dodjes do BARSELONE i kako da se smestis (PRIVATNI STANOVI NA DNEVNOJ OSNOVI), ali i brojne druge informacije o Barseloni naci ces na sajtu fanova iz bivše Jugoslavije prestonice Katalonije NAŠA BARSELONA

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko sam ispratio forume svi pricaju da je šoping pristupačan - što se tiče krpica.

Da li mi neko može reći kakve su cene što se tiče tehnike, tipa kamera, računari i sl.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

redovno se informisem na ovom forumu citajuci vase zanimljive i konstruktivne postove,svasta sam saznala,hvala svima sto ste podelili svoja iskustva.Da li neko moze da mi odgovori na par pitanja...volela bih da obidjem Barselonu tokom oktobra,isla bih autobusom...medjutim,nisam pronasla neki aranzman gde se ide samo u Barselonu,bez obilaska Azurne obale itd...,pa ako mozete da mi preporucite neku agenciju,aranzman...otprilike 7 dana..i da ,kakvo je vreme tad u Barseloni...ne mislim na temperaturu koliko na padavine...da li je bas kisno vreme ili suvo...i gde preporucujete da se ode u obilazak (od onih mesta ciji se obilazak naplacuje) :)

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A što autobusom i što preko agencije To je dalek put, puno se vremena izgubi u putu. Ako vec nećeš da obilaziš Azurnu a direktne autobuske linije nema najbolje rešenje je avion. Pogledaj ponudu u zaglavlju sajta. Povratna karta do Barse 179 evra.

Pre puta pročitaj putopis koji je postavio Nonamed koristiće ti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26318
    Ukupno tema
    877763
    Ukupno poruka