cdr

Tragedija kod Luxor-a :(

192 poruke u ovoj temi

Potpuno se slazem sa tobom!

Drugo,napadanje agencije nije u redu!Sinoc gledam reportazu,snimaju tablu sa natpisom iznad agencije i prikazuju cev koja viri cini mi se od klima uredjaja,da bi prikazali kako sve to lose izgleda,strasno!To je moglo svima da se desi,ovo nije situacija hapsenja turista u Izraelu za sta je direktno odgovorna turisticka agencija,vec nesrecni slucaj!

I ja nisam mogla da verujem u to sta rade mediji. Poenta im je da napadaju i omalovazavaju a pritom da reklamiraju agenciju koja je savrsena i koja se naravno reklamira na njihovoj TV-iji. Sramota za medije !!! Oni su kao lesinari. Dovukli su coveka Milana Markovica iz agencije Big blue agency da komentarise kako njihovoj agenciji nikada ne bi mogao da se desi takav propust i sl. Pa onda snimaju Perlu iz najgorih uglova da bi iz svega toga izvukli pricu kako je to agencija supa gde su naivni gradjani uplatili preko njih aranzman i kako su dobili to sto su trazili. Sramota velika za B92 koji je postala komercijalna TV-ija i koja gazi preko mrtvih. Strasno! A jos sramotnije za vlasnika te agencije big blue da vrsi marketing svoje agencije preko tih nesrecnih ljudi koji su poginuli spletom nesrecnih okolnosti. A da ne pricam o maltretiranju sada novinara tih porodica kada od njih traze izjave i sl. Pa onda novinar b92 se cudi kako nema okupljanja porodica ispred agencije?! Znaci sramota i nije mi jasno dokle ce biti tog pozivanja na linc!!! Jos jednom ponavljam ... sramota za medije koji se bave i dalje propagandom i koji u svemu tome vide interes ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam u stanju da verujem ovo sto čitam, nisam!!!

odnosi se na post kritika i komentara kojima ovde nije ni mesto ni vreme!!!!!

Izmenjeno (INFOPUTNIK)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pokoj dusi nastradalima, neka vas andjeli cuvaju. I brz oporavak prezivelima, neka vam Bog da snage da nastavite dalje. Rane ce zarasti, ali oziljci ostaju :(

Izmenjeno (Suzzana)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja nisam mogla da verujem u to sta rade mediji. Poenta im je da napadaju i omalovazavaju a pritom da reklamiraju agenciju koja je savrsena i koja se naravno reklamira na njihovoj TV-iji. Sramota za medije !!! Oni su kao lesinari. Dovukli su coveka Milana Markovica iz agencije Big blue agency da komentarise kako njihovoj agenciji nikada ne bi mogao da se desi takav propust i sl. Pa onda snimaju Perlu iz najgorih uglova da bi iz svega toga izvukli pricu kako je to agencija supa gde su naivni gradjani uplatili preko njih aranzman i kako su dobili to sto su trazili. Sramota velika za B92 koji je postala komercijalna TV-ija i koja gazi preko mrtvih. Strasno! A jos sramotnije za vlasnika te agencije big blue da vrsi marketing svoje agencije preko tih nesrecnih ljudi koji su poginuli spletom nesrecnih okolnosti. A da ne pricam o maltretiranju sada novinara tih porodica kada od njih traze izjave i sl. Pa onda novinar b92 se cudi kako nema okupljanja porodica ispred agencije?! Znaci sramota i nije mi jasno dokle ce biti tog pozivanja na linc!!! Jos jednom ponavljam ... sramota za medije koji se bave i dalje propagandom i koji u svemu tome vide interes ...

Ljudi sta vam je ,ovo je tragedija nema dece,nema porodica,otisli ,tek tako u trenu,a vi se bavite Perlom i nekakvim uglovimai tamo nekim agencijama..sramotno..naka ih Bog cuva sada.A nama neka Bog da malo pameti da se drugacije ponasamo u ovakvim situacijama.Svi koji idu na letovanje neka im je srecn put i da se lepo provedu i vrate zadovoljni.!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Strasno cime se ljudi sada bave i kakve izjave daju! Ja sam se proslu noc vratila iz Sarma i juce ceo dan preplakala, zbog jadnih i ne duznih ljudi. Pokoj im dusi i neka pocivaju u miru. Sada je sve suvisno pricati, ali vozaci u Egiptu - bez komentara... Povredjenima zelim brz oporavak i povratak kucama, da sto pre, bar koliko-toliko zaborave ovu strasnu tragediju!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro ti nama dosla, sad da se javi jos par njih sa foruma koji su tamo, da manje brinemo.

Sigurno je da ste bili pod stresom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz ovoga se vidi da si zaista devojka koja je jako nezrela. Agencije ne mogu da odgovaraju ni po kakvoj osnovi vezano za izlete. To su zaista nepredvidjene stvari i jel stvarno mislis da je sada tom coveku koji je vlasnik agencije trebalo sve to?! Mislis da je on srecan sto se to desilo?! Nemoj da ovde koristis i zloupotrebljavas situaciju i potpaljujes narod jer je to bolesno sa tvoje strane da TI nekoga optuzujes ! Da je manje takvih negativnih ljudi kao sto si ti, verovatno ne bi ni bili kao zemlja tu gde jesmo i verovatno ne bi svoje komplekse lecili tako sto cemo sada pljuvati i optuzivati nekoga ... zar je sada i bitno ko je kriv? I da se utvrdi da je vozac kriv, to nista ne vredi tim porodicama koje su izgubile svoje najmilije... iskreno moje najdublje saucesce svima koji su doziveli tu tragediju ...

Cuj, s komentarima na temiu agencije sam prestala onog gtrenutka kada je objavljen spisak poginulih, i nemam nameru na ovoj temi vise o tome da raspravljam.

Branite vi agenciju slobodno ja smatram da se u najmanju ruku nije korektno ponela. I imam pravo na takvo misljenje.

Da li sam zrela ili ne, ostavimo za neke druge price i teme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

katastrofa....

svaka rech je suvishna....velika tragedija koja ce unesrecene porodice zauvek pratiti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:tuzni: :tuzni: :tuzni:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije baš vezano za Egipat, ali je neki nastavak priče koja je tada bila u toku a o tome da li su putevi u Egiptu nesigurni, da li su krive agencije ili ne... Takve nesreće se dešavaju svugde i dešavaće se sve dok je turista i autobusa i nisu vezane samo za naše agencije. Evo, baš danas par tragičnih vesti, ali ne verujem da će biti neke halabuke oko toga da niko više ne treba da putuje u Tursku ili Španiju kao što je bilo oko Egipta...

Autobus sleteo s puta, poginulo osam putnika

U udesu putničkog autobusa, nedaleko od španskog letovališta Sant Pol de Mar, poginulo osam , a teže i lakše povređeno 42 putnika. Španski mediji izveštavaju da je autobus sleteo s puta i prevrnuo se.

U sudaru u Turskoj poginuli turisti

U udesu u Turskoj poginulo šestoro turista. Do nesreće došlo kada su se na autoputu nedaleko od Ankare sudarili autobus i kamion.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ovom slucaju nema, mozda. Naravno, mozemo da udjemo u pricu "sta bi bilo da je vozac autobusa smanjio brzinu na vreme, pa na vreme sisao s puta itd.". Ali hajde a ne ulazimo u tu pricu.

Ono sto mene licno nervira jeste sto sad svi peru ruke od tih izleta kao da nisu isli na izlet preko Perlinog predstavnika, kao da im nije Mahmud prodao vaucere za te izlete.

Kad uplacujes aranzman, postoje izleti. Kad dodjes tamo vodic ti ponudi izlete, u vecini slucajeva cak da i odstampanu ponudu.

I onda se desi nesto, i onda op agencija nije kriva. Sami ste krivi sto ste isli.

Da budem iskrena, da nije bilo ovog slucaja ne bih obratila paznju na klauzulu koju sam citirala ranije, a oodnosi se na to da se agencija ogradjue od svih fakultativnih izleta. Ono sto je porazavajuce, jeste da sam videla tu klauzulu i u OPSTIM uslovima putovanja (nisam sihurna da li kod Perle, ali sam sigurna da je ta klauzula u Opstim uslovima putovanja agencije preko koje idem ove godine u Egipat - Wayout), sto znaci da se to odnosi na SVE destinacije.

Veruj mi da bih mnogo se sigurnije osecala ako bi ijedna agencija bila spremna da odgovara makar za bezbednost svojih turista u nekim razumnim granicama.

Na kraju se svodi na to da su nase agencije najobicniji posrednici koji tim damoznim Opstim uslovima putovnja svog putnika maksimalno opterete, a sebe savrseno rasterete svake odgovornosti.

Ako nije za ovu temu, neka mod izbrise, ili neka prebaci u odgovarajucu temu.

Ovaj slucaj je kod mene izazvao poprilican bes (srazmerno veci onom gde je cini mi se Jolly zeznuo one turiste za izraelsku vizu) i nadam se da ce se makar nesto promeniti. A to je da svi, ukljucujuci i mene detaljno i s paznjom procitamo makar uslove putovanja.

slucajno naleteh na ovu temu samo mi nije jasno kako neka agencija moze da bude kriva ili da garantuje za bezbednost kada je tunis i egipat pun ludih vozaca

cak i da je neki da kazemo normalan vozac ili sta vec ocekujete,vozio taj autobus ne garantuje da se tragedija ne bi desila

u svakom slucaju agencija ne moze tu nista sta moze da uradi kako moze da nadoknati toliki gubitak

???/ ljudski zivot se ne moze nadoknaditi nikakvim parama niti kaznam

taj dan im je tako bio sudjen na veliku zalost

agencije jedino sto mogu jeste da stalno na pominju o stanju puteva i saobracaju i da napomenu da idete na svoju odgovornost

ili jedino da ne odrzavaju izlete

a naravno svako ce zeleti vec kad je tu da obidje pustinju pa ce otici nekom drugom agencijom ili lokalnom svejedno

tako da ne vidim sta tu moze bilo koja agencija kada je njima celokupan saobracaj haos

eto ja sam drugarici pricala sta sam dozivela putujuci sat vremena do aerodroma i kad sam isla do medine

da nisu normalni

a ona kada je iznela to ovde na forum bilo je komentara MA NIJE TO TAKO,TO SE POTREFIO LUD VOZAC

ZNACI nasim ljudima i kad ih upozoris nije dovoljno

ja onda ne vidim sta je tu resenje

u svakom slucaju velika tragedija i krivi su samo vozaci i niko vise

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

agencije jedino sto mogu jeste da stalno na pominju o stanju puteva i saobracaju i da napomenu da idete na svoju odgovornost

samo toliko....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka