aaaugljenko

Vreme u Egiptu krajem Septembra,pocetkom oktobra

14 poruka u ovoj temi

Da li neko zna kakvo je Vreme u egiptu(Hurgada) krajem Septembra pocetkom oktobra?Da li je dovoljno toplo za kupanje?Ako je neko bio u tom periodu,molim vas da mi napise bilo kakve informacije..hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to ti je najbolji deo godine za odmor u egiptu. voda 28-29, vazduh oko 32 a noci ipak budu malo prijatnije za spavanje. oktobar je definitivno najlepsi mesec za odmor na crvenom moru.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakvo je Vreme u egiptu(Hurgada) krajem Septembra pocetkom oktobra?Da li je dovoljno toplo za kupanje?Ako je neko bio u tom periodu,molim vas da mi napise bilo kakve informacije..hvala

u tom periodu je super za kupanje, ja bila prosle godine i uzivala i opet idem od 5 do 19 oktobra. samo treba docekati :)

jedino sto u tom periodu sunce ranije izadje i oko 4 popodne ga vec nema ali nama nije smetalo posto smo mi vec u 8 bili na plazi i kupali se. Zadnjih para dana je bilo i nekog hladnijeg vjetra ali nista strasno, voda je bila fantasticna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja drugarica je bila prosle godine u Sharmu u drugoj polovini novembra i nije imala problema sa vremenom,najnormalnije se kupala i suncala...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krajem septembra, početkom oktobra sam se ja kupala u Grčkoj, a u Egiptu su tada još uvek paklene vrućine. Ja bih samo tada i išla u Egipat. Bila sam u avgustu i procrvčala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakvo je Vreme u egiptu(Hurgada) krajem Septembra pocetkom oktobra?

Kad smo mi bili bilo je dobro ali to je bilo davno. Znas kako pise u bibliji 7 godine kise, 7 godine suse. Mozda je prosao susni period :D

Salim se, idealno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakvo je Vreme u egiptu(Hurgada) krajem Septembra pocetkom oktobra?Da li je dovoljno toplo za kupanje?Ako je neko bio u tom periodu,molim vas da mi napise bilo kakve informacije..hvala

A zašto V veliko?

Vreme je toplo. Ako slučajno morate da pomerite odmor za oktobar - znajte da je toplo i tada. I to ne samo početak nego i kraj.

Moji roditelji su bili zadnja dva dana oktobra i sledećih 10 dana u novembru, i bilo je vrućina preko dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zna li neko koje agncije nude aranžmane za sharm, ili još bolje sharm+ kairo, krajem septembra (od 27-og) Ja znam samo za Kontiki. Unaprijed zahvalna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bila u oktobru u Hurgadi.Bilo je suncano i toplo.Naravno, da moze da se kupa.Samo je dan kraci. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zna li neko koje agncije nude aranžmane za sharm, ili još bolje sharm+ kairo, krajem septembra (od 27-og) Ja znam samo za Kontiki. Unaprijed zahvalna

spirit travel.vidim da oni imaju sve kombinacije za egipat

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da mozes da se kupas u oktobru u Egiptu, vrlo je toplo. Ja sam bas u oktobru i bila i, kao sto neko pre mene rece, suncano je i toplo, samo je dan nesto kraci. Ali mislim da je to definitivno najbolje vreme ako hoces da ides i na izlete.

Izmenjeno (Venera)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakvo je Vreme u egiptu(Hurgada) krajem Septembra pocetkom oktobra?Da li je dovoljno toplo za kupanje?Ako je neko bio u tom periodu,molim vas da mi napise bilo kakve informacije..hvala

Mi smo bili u novembru i kupali smo se u Hurgadi.To je doduse bilo pre tri godine kada je zima bila izuzetno topla na celoj severnoj hemisferi. Voda je bila toplija u dubini nego u plicaku.

U Kairu je bilo svezije za dva,tri stepena u odnosu na Hurgadu.Desavalo se da me rano ujutru probudi hladnoca jer naravno nema grejanja u hotelu a velika povrsina zida je od tankog stakla .Treba se obuci slojevito.Ujutru ponesemo jakne,tokom prepodneva se skinemo u dzempere a od podneva u kratke rukave jer sunce upece.Dan je u novembru kratak i kako pada mrak tako dodajemo slojeve.Ovo se odnosi na Kairo.U Hurgadi smo stalno bili u letnjoj odeci.U Luksoru je bilo izuzetno vruce,preko 30 stepeni a nigde hlada.Ko planira taj izlet bolje da ne putuje leti.

Ostalo mi je u secanju kao kuriozitet da smo pri odlasku na plazu gledali novogodisnje jelke i ukrase koje se vec pojavljuju u prodavnicama u drugoj polovini novembra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko od vas zna neko solidniju agenciju na koju se covek moze osloniti kad putuje u Egipat u oktobru? Pošto ne mogu da dobijem odmor ranije, mislila sam da bas zbog povoljnih, letnjih uslova u ovom mesecu idem bas u Egipat. Zanimaju me vasa iskustva sa agencijama koje imaju aranžmane za Egipat u oktobru...svaka sugestija je dobrodošla! Hvala vam unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dan je u novembru kratak...

U. Pa to je baš kratko. Već i u oktobru...

Cairo.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka