Miskomoj

Bodrum,opšta tema

341 poruka u ovoj temi

E baš mi je žao što ste tako prošli sa hotelom. Iako to ništa nije novo. Tako smo mi prošli prošle godine u hotelu sa 4* ali u Kušadasiju (pisao sam o tome). Ove godine smo već uplatili Bodrum ali hotel Eken resort 4* all inkluziv pa se nadam da će možda biti bolje. U istom zalivu je gde i Baba...ali nisam te razumeo baš za galamu, da li tu trešti mizika ili gde ste bili vi ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo sam zurila kada sam pisala,  nisam imala vremena izvinjavam se na pravopisnim greskama i sto sam bas opsirno napisala, ali morala sam sve da napisem cega sam se setila. Muzika je glasna u Gumbetu, u Bodrumu je nismo culi ni u jednom hotelu, sem u nasem uvece, mirno je bilo, samo malo oko luke i tvrdjave dok setate se cuje glasno, ali to nije nista strasno, za razliku od Gumbeta gde sve tresti i na ulici i u hotelima gosti iz Babe i jos jednog hotela su se zalili da do 5 ujutru nema spavanja. Mi smo sa muzikom generalno imali problem samo u nasem hotelu, jer su pravili zurke citavu noc, inace ostali hoteli u samom Bodrumu su mirni ima muzike ali do 10 uvece i posle toga gase. Mozda Vama nece smetati, ako ste mladi Gumbet, ali za svaki slucaj ponesite cepice za usi, tada je bilo toliko glasno da dok ides ulicom u Gumbet ne mozes normalno da pricas, a da smeta u hotelu cak i kad zatvoris sve prozore i vrata sam cula od ljudi iz grupe, tako da mirniji je u svakom slucaju sam grad Bodrum. Nadam se da ste me sada razumeli. :rolleyes::D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E baš mi je žao što ste tako prošli sa hotelom. Iako to ništa nije novo. Tako smo mi prošli prošle godine u hotelu sa 4* ali u Kušadasiju (pisao sam o tome). Ove godine smo već uplatili Bodrum ali hotel Eken resort 4* all inkluziv pa se nadam da će možda biti bolje. U istom zalivu je gde i Baba...ali nisam te razumeo baš za galamu, da li tu trešti mizika ili gde ste bili vi ?

Ukoliko sam Vas dobro razumeo bicete u zalivu Gumbet. Prosle godine sam bio u hotelu Margi beach, pokajao sam se. Ne zbog hotela vec zbog same lokacije. Gumbet Vam je turska ibica. Nocnih klubova ko mrava. Pocinje se sa glasnom muzikom oko 11 uvece i traje sve do 4-5 ujutru. Licno, umalo slog da me ne strefi od glasne muzike. Osecaj kao da Vam je neko stavio zvucnike u sobu. Kad budete stigli i ukoliko mozete trazite sobu sto blize plazi. Tu se manje slusa muzika. Nikad ali vise nikad ne idem u taj zaliv. Jedino Bitez. 

Izmenjeno (nekronomikon)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja se jedino tešim što je ovaj hotel u donjem delu zaliva okružen parkom pa možda neće biti tako glasno.

2019-07-27.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

S obzirom da niko nije od mog upita odgovorio evo ja ću sam sebi a za ostale koji se budu hteli odlučiti za letovanje u ovom hotelu da bude od neke koristi. Kao prvo počeću od vremena polaska iz Beograda. Savršeno vreme oko 12h sa aerodroma Niola Tesla. U Bodrumu smo bili oko 15,30h po lokalnom vremenu. Vrlo brzo prošli sve kontrole, preuzeli prtljag i krenuli ka hotelima. Putovanje traje nekih 40_ak minuta. Prvi utisak je onako, hotel jeste starije gradnje ali vrlo uredan. U sobe smo ušli odmah bez ikakvog čekanja tako da ostaje dovoljno vremena za šetnju ili odlazak na plažu koja je udaljena nekoliko minuta hoda. Čitajući na tripadvisoru stekao sam utisak da smo pogrešili u odabiru ali totalno netačno. Hotel je izuzetno čist, uredan, sobe se spramaju svaki dan, peškiri takodje menjaju dok posteljina dva puta nedeljno. Jedino što bi se moglo zameriti je TV koji vrlo star ali da li je neko došao da bi gledao televiziju, verovatno ne tako da može se to ostaviti po strani. Frižider je prisutan u sobi sa jednom bocom od 1,5l vode dok kasnije se može natočiti koliko god želite na automatima koji su svuda postavljeni po hotelu. Ispred hotela je velika bašta sa cvećem i palmama koje kako tako održava hladovinu. Što se tiče ishrane e to je na mene stvarno ostavilo odličan utisak (vratili se sa po 3kg viška). Od pet-šest vrsta kuvanog jela, čorbe, salate svih mogućih vrsta, raznih sosova i umaka pa preko torti, raznih kolača, baklava, stvarno izuzetno odlično spremljeno i ukusno. Užina je od 15-17h koja se sastoji od hamburgera, girosa, pice sa pomfritom. Nismo mogli stvarno da i to koristimo. Jednom probali hamburger jer nismo stigli na ručak. Odličan, i sve to zahvaljujući vrlo dobrom osoblju koje je dobro obučeno i samoj organizaciji. Moram pomenuti glavnog kuvara i šefa kuhinje Ibraima za koga jednostavno nemam trunke zamerke. Oko svakog gosta je bio, trudio se da izadje svakome u susret. Što se tiče pića sva moguća njihova u neograničenim količnama, piva, vina, rakije, nekog brendija koji sam i najviše pio jer podseća na viski koje oni tako i nazivaju. Kafa takodje. Što se tiče plaže stvano smo zadovoljni. Od hotela je udaljena svega par minuta hoda. Na samoj plaži nema bara ali turisti odu do hotela i donose piće, nikakav problem i ako ne vrate pokupe zaposleni. Šta je ranije bilo ili pisano sada nije tako, da li je bilo ne znam ali sada kada smo mi bili u septembru odlična. Očišćena od kamenja, svako jutro se čisti, grabulja. Momak stalno dežura od jutra pa do večere i trudi se da sve bude kako treba i uredno. Što se pozicije hotela tiče na odličnom mestu je, svega 10_ak minuta laganog hoda do početka „štrafte“ t.j. šetališta sa prodavnicama i restoranima, barovima u kojima je muzika preglasna do 4-5h ujutru dok se u ovom hotelu uopšte ne čuje. U samom centru dešavanja su hoteli Baba, Nagi beach, Sami beach, Parkim ayaz tako da ne znam kako je spavati u njima pod ovakvom galamom. Odlazak do centra Bodruma, luke i gradskog šetališta sa bazarom je vrlo jednostavno, dolmuši saobraćaju na pet minuta, cena karte je 4tl, vodič kaže da može i peške ali nisam želeo. Postoje i dva ogromna tržna centra Oasis koji prilično lepo snabdeven i Midtown koji je ogroman ali do njega se može doći jedino presedanjem u drugi dolmuš. U blizini je Migros 5M i Carefoure super market. Povratak za Beograd odličan, sobe se napuštaju do 12h a autobus dolazi u 13h i vozi do Milas aerodroma. Oko 14h stigli, prošli carinsku i ostalu kontrolu. Poleteli u 16h a u Beograd stigli oko 16,40 po našem vremenu. Znači svaka pohvala za Argus, vodiča Minju i ostale. A da, da napomenem da zdravstveno osiguranje je unapredjeno. Nema više potrebe da se poziva kol centar u Beogradu nego ako zatreba jednostavno odlazite kod lekara u hitnoj pomoći koja je udaljena 5 minuta od hotela. Imaju sklopljen ugovor sa našom osiguravajućom kućom i agencijom. Ni dinar se ne plaća nego sve naši isplaćuju njima direktno. Ne znam za druge agencije ali Argus za mene ostaje broj 1. Ako ima nekih pitanja a što sam zaboravio da napišem slobodno pitajte.

P1000925.JPG

P1000924.JPG

P1010037.JPG

P1000937.JPG

P1000938.JPG

P1000939.JPG

P1000940.JPG

P1000941.JPG

P1000997.JPG

P1000998.JPG

P1010002.JPG

P1010003.JPG

P1010004.JPG

P1010005.JPG

P1010081.JPG

P1000887.JPG

P1000908.JPG

P1000910.JPG

P1000915.JPG

P1010049.JPG

P1010060.JPG

P1010051.JPG

P1000950.JPG

P1000961.JPG

P1000977.JPG

P1000987.JPG

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ostrvo Kos, ostalo možete i sami.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u hotelu Bodrum beach resort? Molim utiske.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

tamara007,

da li biste mogli da napravite poredjenje letovanja u Bodrumu i Alanji ( moze i na temi Bodrum vs. Alanja)?

Neki vas licni dozivljaj, lepotu predela i grada, cene, izbor ekskurzija, ljubaznost domacina.

O hotelima u kojima ste boravili u ovim mestima sam iscitala, pa ne morate da trosite vreme i na to.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Letovala bih u Bodrumu, hotel Shark. Može li neko da mi kaže nešto o hotelu i samom gradu. Da li je Bodrum brdovit?Bila sam pre par godina u Marmarisu i jako mi se svidelo ako neko može da uporedi ta dva grada. 

hvala na pomoći

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ogromna razlika, Bodrum je brdovit, sve uličice su jako uske i jednosmerne osim glavnog autoputa. Svi hoteli su skoro u nizu jedan pored drugog. Nekoliko hotela koji naši operateri bukiraju se nalaze na brdu pa je pristup plaži nezgodan. Hotelijeri obično u sezoni organizuju prevoz do plaže ali lično ja ne volim to. Ograničen sam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26174
    Ukupno tema
    872802
    Ukupno poruka