volodja

TRAJEKTI

180 poruka u ovoj temi

Mi krecemo oko 1-2 iz Jagodine jer hocemo da udjemo u Makedoniju mnogo pre smene carinika.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi krecemo oko 1-2 iz Jagodine jer hocemo da udjemo u Makedoniju mnogo pre smene carinika.

ako vas interesuju neki saveti predjite na temu Kefalonija pa da vam tamo pomognemo da ne zagushimo temu oko trajekta :) koja je i ovako postala konfuzna ;)

inace odgovorio sam vam oko vremena i zelje da vozite u cugu bash u temi Kefalonija... :) pa ako hocete mozemo tamo da nastavimo pricu ;)

Izmenjeno (banebg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujemo isto kad i vi, u vilu Kekatos.Meni nije stigao odgovor na mail pa sam pozvala, rekla mi je isto da budemo saat vremena pre u luci, zapisala broj auta i moje ime ( koje sam jedva rekla slovo po slovo)

Trazite apartman 5 :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako vas interesuju neki saveti predjite na temu Kefalonija pa da vam tamo pomognemo da ne zagushimo temu oko trajekta :) koja je i ovako postala konfuzna ;)

inace odgovorio sam vam oko vremena i zelje da vozite u cugu bash u temi Kefalonija... :) pa ako hocete mozemo tamo da nastavimo pricu ;)

ajde na temu kefalonija ali kasnije popodne ili predvece cu da se ukljucim....sad imam nesto vazno..svakako hocemo u cugu da idemo tamo. Prosle godine smo isli tako na Krf, krenuli oko 20 h i stigli na trajekt oko pola deset, mozda i pre....sad kapiram da ima nekih 200 km vise. Put je bio ekstra, bez zastoja itd...ali mnogo smo brzo vozili. U povratku smo isli na Mecovo. Krenuli u 22 h uvece iz Mecova, bili u bgd oko pola sedam ujjutru. Muz mi vozi kao munja, ja nekako zaspim pa ne gledam...................

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moze neko da mi da mail da rezervisem trajekt sa Lefkade na Kefaloniju??nasla sam neki westfery@otenet.gr ali ne znam da li na taj da saljem ili na mail samba agencije,ako neko zna,neka mi napise..hvala punooo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moze neko da mi da mail da rezervisem trajekt sa Lefkade na Kefaloniju??nasla sam neki westfery@otenet.gr ali ne znam da li na taj da saljem ili na mail samba agencije,ako neko zna,neka mi napise..hvala punooo

West Fery su prevoznici.

Mail Samba Toursa je: sambatours@otenet.gr

U povratku takodje rezervishi, a od njih trazi telefon luke u Vassilikiju pa telefonom odande rezervishi, ili odmah mailom za oba termina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo najsvežije info za trajekt Vasiliki-Fiskardo

Timetable Vasiliki to Fiskardo01-15/0709.00, 13.00, 18.0016-31/0709.00, 12.00, 13.00, 18.00

Timetable Fiskardo to Vasiliki:01-15/0710.30, 14.30, 19.1516-31/0710.30, 13.30, 14.30, 19.15

cene:

adult: 8.50 eurocar<4.25m 37.00 eurocar>4.25m 40.00 euro

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poskupeli ga malo u odnosu na prošlu godinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo najsvežije info za trajekt Vasiliki-Fiskardo

Timetable Vasiliki to Fiskardo01-15/0709.00, 13.00, 18.0016-31/0709.00, 12.00, 13.00, 18.00

Timetable Fiskardo to Vasiliki:01-15/0710.30, 14.30, 19.1516-31/0710.30, 13.30, 14.30, 19.15

cene:

adult: 8.50 eurocar<4.25m 37.00 eurocar>4.25m 40.00 euro

Otkud ti informacija? Ja gledao na http://www.westferry.gr/English.html i ovde su još uvek dati polasci do 30.06.

U svakom slučaju hvala za info.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam rezervisala i dobila potvrdu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam rezervisala i dobila potvrdu.

kako si rezervisala? Da li može putem e-maila ili moram da ih zovem. Meni su rekli da rade rezervacije samo za kola 10 dana pre polaska, i dala mi je broj telefona luke u Vasilikiju i luke u Fiskardu. Ako imaš mail luke u Fiskardu (da rezervisem i povratnu odmah).

@BCV slao sam im mail, sajt oni ne ažuriraju redovno :)

Izmenjeno (kojot841)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mail na kome možeš da rezervišeš karte je sambatours@otenet.gr. Meni su odgovorili da mogu uraditi rezervaciju dve nedelje pre puta. Kartu za povratak ne rezervišu preko mail-a. Možda je najbolje da rezervišeš, ili kupiš istu kad dođeš u Fiskardo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mail na kome možeš da rezervišeš karte je sambatours@otenet.gr. Meni su odgovorili da mogu uraditi rezervaciju dve nedelje pre puta. Kartu za povratak ne rezervišu preko mail-a. Možda je najbolje da rezervišeš, ili kupiš istu kad dođeš u Fiskardo.

Hvala ti puno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čini mi se da se bez potrebe pravi frka oko rezervacije trajekta. Prošle godine kada sam putovao kolima na Zakintos nije mi ni na pamet palo da rezervišem trajekt Kilini-Zante ni u odlasku ni u povratku (od 3.-15.7.) U odlasku sam stigao sat vremena pre polaska a u povratku uzeo kartu veče pre.

Možda grešim, ali mislim da mnogo više ljudi putuje prema Zakintosu i ako tamo nije bilo problema ne verujem da bi bilo prema Kefi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da se jelenap ne bi složila sa Vama, a inače lično sam bila prisutna kada čovek koji nije imao rezervaciju nije mogao da uđe na trajekt, relacija Fiskardo-Vasiliki!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka