volodja

TRAJEKTI

180 poruka u ovoj temi

@ tripco : hehehe to si skroz u pravu...

Inače evo i cene kao što sam i obećao, jutros je stigao mail:

Good day, The prices for one way are the following:Car<4.25m 33.50 euroPerson 7.50 euro Best RegardsKatopodi Anastasia

pa ako mi se cini Deki je pre par nedelja napisao isto ovo, odnosno odgovor od njih,sa sve cenama i polascima :)

Raspored polazaka je jos tad utvrdjen, a naravno da nema potrebe da verujemo Sajtu koji se updateuje ko zna koliko "cesto" vec onome sto kauz u agenciji...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eeee to što ti kažu a agenciji možeš da okačiš mačku o rep.... dook ne pozoveš telefonom da pitaš nemaništa..:D:D:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :)

jutros sam bio u agenciji u NS i posto na Kefaloniju krecem 31.07. otisao sam da preko njih rezervisem mesto na trajektu za 01.08. e sad....

iz agencije su predamnom zvali grckog partnera da rezervisu kartu, ali su razgovor zavrsili posle par razmenjenih reci i meni samo saopstili da nema potrebe praviti rezervaciju posto sigurno ima dovoljno mesta na svakom polasku?! Ja sam planirao da hvatam onaj trajekt u 9h pa se ipak nosim mislju da sam pozovem i rezervisem kartu mimo agencije...

E...a upravo se pojavio jedan mali problem...devojka ce raditi 31.07. do 15h i tek onda mozemo krenuti pa se pitam sta se desava ako rezervisem kartu pa zakasnim za polazak? Generalno mi ne gine 15 sati puta sa minimalnim pauzama i verujem da cu stici na vreme za trajekt, ali cisto ako neko zna ili je doziveo da zakasni na rezervisan trajekt, sta se desava u tom slucaju? Ili jednostavno zamenim kartu za naredni polazak :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E...a upravo se pojavio jedan mali problem...devojka ce raditi 31.07. do 15h i tek onda mozemo krenuti pa se pitam sta se desava ako rezervisem kartu pa zakasnim za polazak? Generalno mi ne gine 15 sati puta sa minimalnim pauzama i verujem da cu stici na vreme za trajekt, ali cisto ako neko zna ili je doziveo da zakasni na rezervisan trajekt, sta se desava u tom slucaju? Ili jednostavno zamenim kartu za naredni polazak :)

Grci nisu skotovi nego razumeju da je put velik i da moze biti problema.

Nazovi Samba-turs u Vasilikju i objasni problem.

Zena koja radi tamo je extremno ljubazna jer sam joj prosle godine i ja predocio da moze biti problema sa "tajmingom", a ona je najljubaznije rekla da nema problema i da sam ubelezen i za naredni trajekt ako ne stignem na ovaj prvi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za trajekt u 09.00 iz Vasilikija je dobro imati rezervaciju. Isto važi i za onaj u 10.30 iz Fiskarda. Oni su uglavnom puni. Kasnije u toku dana nije toliki problem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za trajekt u 09.00 iz Vasilikija je dobro imati rezervaciju. Isto važi i za onaj u 10.30 iz Fiskarda. Oni su uglavnom puni. Kasnije u toku dana nije toliki problem.

Slazem se sa ovim. Kada smo se vracali iz Fiskarda, jedan nas Nislija nije mogao da udje na trajekt, iako su mu prodali kartu. Obavezno rezervisite karte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam 18og jula bio u Vasilikiju za onaj u 18h.

Nije bilo guzve? Ostalo je mesta za 1 tomos da se ukrca i to je sve. Dupke je bio pun.

Kada sam se vracao trajekt u 1:30 prepun onaj u 2:30 je imao mesta za jos 4,5 automobila.

Ja bih rezervisao, ali ako hocete da se kockate onda morate biti svakako 1h, eventualno 45min, pre polaska trajekta kako bi kupili kartu medju prvima i onda NE brigali brigu.

Izmenjeno (banebg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inace, cena trajekta za kola (standardna do 4m) i 2 osobe odrasle je def 48.5eur posto je bilo nekih sumnji na kontu ovoga :)

Ukoliko nekog bude interesovalo mozda, trajekt iz Samija za Astakos i obrnuto je nesto skuplji i kosta

42.5 eur za kola do 4m i 10.5eur po osobi. On polazi oko 13h i oko 16h iz Samija za Astakos ali vremena polazaka proveriti sa lukom u Samiju ili Astakosu zavisno od smera kretanja ako se odlucite za ovu trasu.

Izmenjeno (banebg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Celo jutro zovem agenciju Samba ... ili je zauzeto ili se cuje neki cudan zvuk, kao neka sirena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Celo jutro zovem agenciju Samba ... ili je zauzeto ili se cuje neki cudan zvuk, kao neka sirena

iskuliraj malo pa zovi kasnije.

Ja imam broj Sambe i broj Fiskarda luke (koji ce ti trebati za povratak)

Rezervaciju mozes izvrsiti i mailom bez problema. Odgovaraju najcesce istog dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslala sam mail jos u petak i jos nema odgovora, zato sam uzela da zovem danas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo gotova je i rezervacija za trajekt .Sta li sam ja ispricala onoj zeni :D malo sam losa sa spelovanjem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo gotova je i rezervacija za trajekt .Sta li sam ja ispricala onoj zeni :D malo sam losa sa spelovanjem

a kada putujete? i mi smo rezervisali trajekt putem mejla za 11.8. u 9 h...nije bilo nikakvih problema..Napisala je da se pojavimo najmanje sat vremena pre polaska trajekta u luci, da odemo do nekog kioska za karte i tu da ih kupimo, nije nista drugo pitala, mada sam joj napisala i registarski broj kola.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujemo isto kad i vi, u vilu Kekatos.Meni nije stigao odgovor na mail pa sam pozvala, rekla mi je isto da budemo saat vremena pre u luci, zapisala broj auta i moje ime ( koje sam jedva rekla slovo po slovo)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujemo isto kad i vi, u vilu Kekatos.Meni nije stigao odgovor na mail pa sam pozvala, rekla mi je isto da budemo saat vremena pre u luci, zapisala broj auta i moje ime ( koje sam jedva rekla slovo po slovo)

Super. Vidimo se na brodu! A kada planirate da krenete i odakle? Mi planirali u 17.30-18 h....dan pre....necemo nigde da spavamo, a idemo u Skalu jer smo imali dobru kombinaciju za to....nadam se da cemo moci da obidjemo ostrvo...Kazu da je vazno biti na Kefaloniji, pa bilo gde....tesim se, jer mislim da je Lassi idealno mesto..pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka