volodja

TRAJEKTI

180 poruka u ovoj temi

Pa vizu dobijas na mesec dana, a ne tacno onoliko koliko ostajes.

Zar se viza ne dobija (po nepisanom pravilu) na onoliko dana koliko traje obavezno putno osiguranje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo reda voznje za trajekt Poros - Kilini, voze svaki dan.

Postoje dve agencije, cene su skoro iste oko 10e po osobi i oko 46 za kola.

Agencija Ioanian nesto:

Poros - Kilini : 8, 13, 17:45

Kilini - Poros : 6, 10:45, 15:30

Agencija Strintzis (mi smo isli sa njima, unutra je bas ono extra...):

Poros - Kilini : 7, 14:45, 19:30

Kilini - Poros : 11:45, 17:30, 21:20

Strintzis vozi i na liniji Sami-Patra, duze vozi i znatno je skuplje:

Sami -Patra: 8:30, 17 *

Patra-Sami: 12:30, 20:30 *

* sem subote

Izmenjeno (Putnica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :-)

zanimaju me sledece rute za trajekt:

1. Zakintos - Kefalonija (i nazad)

2. Kefalonija - Itaka (i nazad)

3. Kefalonija - (kopno) Kilini ili nesto drugo (mozda blize)

dakle prvenstveno mesta polaska i cene za kola i ljude, satnicu vec moram videti na licu mesta

nesto od ovih podataka sam nasao i u post-u, ali ovo ostalo moze neko da dopuni

Hvala :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dao sam vec linkove pa "googlaj"...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam par pitanja za one koji su na Kefaloniju isli kolima:

Kada ste se vracali (mene interesuje trajekt od Fiskarda nazad u Vasiliki-Lefkada) jeste li na taj dan kupovali karte ili ste se ranije obezbedili?

Da li se karte (za vozilo i putnike) iskljucivo kupuju u Fiskardu ili se mogu kupiti i negde u Argostoliju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam nasao jos neku interesantniju ponudu za povratak sa Kefalonije ... nasao sam na nekom online booking-u izvesni trajekt koji vozi sa Kefalonije (cini mi se iz Sami-ja) skroz gore do Igumenice, voznja traje oko 4 i po sata, a interesantna cinjenica je da da to kosta 89 evra za kola i 3 osobe sve komplet, sto je jako povoljno ...

- skracuje se put kolima za nekih 300-400 km

- izbegava se povratak preko rio-antirrio mosta

- od Igumenice ima svega 300km do makedonske granice (do prelaza Niki)

zanima me da li je neko cuo i video ovu varijantu "na delu"?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar se viza ne dobija (po nepisanom pravilu) na onoliko dana koliko traje obavezno putno osiguranje?

Viza se dobija obicno na mesec dana, ali smes da ostanes onoliko dana koliko imas putno osiguranje! I ja to nisam znao do pre neki dan. Na vizi tacno pise ispod koliko dana!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam nasao jos neku interesantniju ponudu za povratak sa Kefalonije ... nasao sam na nekom online booking-u izvesni trajekt koji vozi sa Kefalonije (cini mi se iz Sami-ja) skroz gore do Igumenice, voznja traje oko 4 i po sata, a interesantna cinjenica je da da to kosta 89 evra za kola i 3 osobe sve komplet, sto je jako povoljno ...

- skracuje se put kolima za nekih 300-400 km

- izbegava se povratak preko rio-antirrio mosta

- od Igumenice ima svega 300km do makedonske granice (do prelaza Niki)

zanima me da li je neko cuo i video ovu varijantu "na delu"?

Ovo bi bilo najbolje zbog skracenja puta ali ako vec ides egnatiom zasto bi isao na most to jest preko kilinija? za ovaj trajekt sto si spomenuo sam pogledao ide relativno retko ima ga 02.09 pa tek 08.09 sto recimo meni ne odgovara jer mi treba 03.09. poslali su mi neki mail iz neke agencije gde sam se raspitivao pa evo mozda jos nekome posluzi

THank you for your mail, on 03/09 there is no connection between Igoumenitsa and Kefalonia. I think it would be better if you went from Vassiliki - Lefkada. As the shipping company for this schedule is local you will have to contact them directly. Saba Tours - Vassiliki - Lefkada Mobile: 0030 6977 097886 Nautilus Travel - Fiskardo - Kefalonia Tel: 0030 26740 41440 Mobile: 0030 6936 746070 For any further information please do not hesitate to contact me Kind regards Caterina Contonicolaou Danae Travel Bureau info@danae.gr Tel: +30 210 3247511 Fax: +30 210 3221717

Izmenjeno (bojan76)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

19. септебра смо кренули са Кефалоније (Капетан Аристидес), али не лези враже.

Оде он и он и на Итаку (Фрикес) да истовари неки Баја бале сена.

До 14. септембра се све зна, а после "ко кога и како"....

Али добро, све је организовано беспрекорно тако да смо изгубили "само" 1,5 сати на трајекту.

"Изгубили",....

Почео сам да лупетам (по обичају)!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima,

posto dolazi nova sezona, mozda bi bilo dobro osveziti podatke za trajekt.

Da li vaze potpuno ista pravila. cene/satnice?

Da li su mozda uveli neke nove - redovnije linije sa obale na Kefaloniju?

Meni jedna Grkinja pre mesec dana rece da bi trebalo da ima trajekt (novija linija?) koja putuje duze, ali je i jeftinija od ove standardne ali nije imala tacne podatke u tom trenutku na zalost.

Pozdrav,

Dejan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Informacije za trajekt sa Lefkade za Kefaloniju bi trebali da budu istaknute na http://www.westferry.gr/English.html . Sad, koliko oni to redovno ažuriraju, videćemo posle prvog maja, a ako ne tad, sigurno u toku juna.

Što se tiče nove linije, ne znam koja bi to mogla da bude. Sa kopna ostaje jedino mesto Mitikas iz kog ima trajekta za ova mala ostrva blizu kopna, ali za Kefaloniju, koliko znam, odatle nije bilo ranije. Možda će biti neki polazak iz Patre ili Kilinija za Lixouri.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na sajtu http://www.ionianferries.gr/routes.asp nalazi se detaljan plan polazaka za ZAKINTOS.

Tačan je u potpunosti, tokom leta učeste polaske, a cena je ista za istu destinaciju.

Na sajtu možete pod PRICES pronaći detalje cena i one su tačne (odaberite engleski jezik, za one koji grčki nisu učili u osnovnoj).

Nema potrebe da karte kupujete unapred, dovoljno je da se pojavite 1 sat pre polaska trajekta, stanete u red (ima 4-5 traka) kupite kartu na "kiosku" i uživate.

Ako treba još neka INFO, redovno posećujem forum, ali sam slab pisac.

SREĆNO LETOVANJE 2010

post-10383-1269684444,27_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A odakle krece trajekt za Krf? Zna li neko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Ljerka :D...jos kad bi neko imao cenovnik za ovu godinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka