1841sonja

Hotel Elea village *** Elia beach

67 poruka u ovoj temi

Majo,

hvala ti na fantastičnom opisu smeštaja,sve što sam želeo da znam si rekla.Planiramo tamo odmor sledeće leto pa mi samo kaži preko koje agencije i kad si uplatila( ima li popusta za rani booking).

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz i tebi Nikola...za neki dan bi trebalo da napravim neki albumčić pa će sve biti jasnije :)

Nema na čemu, znam koliko je bitno podeliti iskustva sa putovanja :)

Mi smo išli preko agencije Hellona iz Niša a aranžman je agencije SABRA. Fenomenalni su...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Majo, mi idemo u ovaj hotel sl. nedelje i tvoj opis istog nas je odusevio. Cekamo obecane fotke :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuj me plaza ispred ovog hotela, procitao sam da nije hotelski organizovana pa me interesuje da li se uopste cisti? Prepostavljam da nema lezaljki i suncobrana ali me interesuje higijena plaze i da li postoji mogucnos da se npr peskiri ostave na plazi i da ih tu i zateknem npr posle rucka?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili prosle godine u tom hotelu i nijednom se nismo okupali na toj plazi jer nam je tako delovala.Toliko o toj plazi iz naseg ugla.Sto se tice hotela,nikakve zamerke u odnosu cena kvalitet,sta vise mislim da je sve ok za taj novac,i smestaj i hrana i lokacija i usluga i higijena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Opsti utisak komentara fantastican☺,samo jedno pitanje.

koliko je udaljena plaza i kakav je prilaz od hotela,to nisam uspeo da skontam?!

Hvala puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Elea village je na uzvisenju iznad mora. Ovo je ulaz u hotelski kompleks. A ovako izgleda iz vazduha

Jos jedna malo detaljnija slika

Plaza je udaljena nekih 100-150 m od bazena

Polovina te plaze je i hotela Anthemus beach hotel & spa

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam se vratio sa letovanja u Elea village. Hotel je za svaku preporuku. Za sve vreme letovanja nemate potrebu da potrosite ni jedan dodatni evro.

Na forumu je najveci minus plaza. Ispred hotela prakticno ona ni ne postoji, ali svega 100 m postoji solidna plaza. Ne moze se meriti sa Lagomandrom, ali je prosecna.

Moje zamerke su da se u vecernjim casovima osecala kanalizacija pored teniskog terena, gde se nalazila moja soba. Druga zamerka je broj parking mesta u hotelu. Veliki broj automobila je na ulici ispred hotela.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo prosle godine u ovom hotelu i , kao sto rece dr4u bukvalno vam ne treba nijedan evro troska, osim za suvenire. Imali smo pun pansion. Uz rucak i veceru sladoleda i voca koliko hocete, kao i pored bazena gde mozete i popiti pice. Terasa je sa divnim pogledom na more. Osoblje ljubazno. Smestaj je fakticki dvosoban. Zamerka je u vezi kupatila koje deluje budjavo, a i kvario nam se vodokotlic. Imala sam svakog dana u vreme popodnevnog odmora stres, jer smo mi bili tad na redu za ciscenje soba. Ni znak ne uznemiravaj nije pomagao. Cistacice upadaju i ciste. Cesto sam im samo spremila peskire da zamene. U fazonu ciscenje nije potrebno. Neki delovi hotela su cisceni pre podne dok su gosti na plazi, pa nisu imali tih problema. Plaza je blizu hotela nije uredjena, ali je dugacak plicak i pristojna je. Tu smo se kupali popodne, a pre podne smo bili mobilni. Svakog dana menjali plaze. Uvece nema sadrzaja, pa smo isli u Nikiti, ili Neos koji su na skoro istoj udaljenosti samo u dugom smeru.Preporucujem ovaj hotel. I na dobrom je mestu za obilazak prelepih plaza.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

A kakva je gen. situacija u mestu?kontam da nema nekih zanimacija,sto nam odgovara :-) ,ali da li  ima bar neki giros,pizza,prodavnica ...!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li standardne sobe imaju frizider (za one sa PP)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i mi se vratismo iz ovog hotela pre 2 dana, pa da napisemo nesto svezije info.

Dakle, boravili smo u julu, porodica sa decom, isli preko Trawellenda, uplatili jos u martu zbog popusta Superior sobu, to su sobe sa pocetnim brojem 8 koje su jedino renovirane, koja nam odgovara i zbog preporuke prijatelja koji su boravili u takvim sobama, nisam se  mnogo raspitivala po netu. 

Medjutim na recepciji su nam u startu rekli da nema ni jedna superior soba slobodna pa ce nam dati nesto sto oni zovu aprtman, iako nam to ne treba, to su sobe sa pocetnim brojem 4 inace na vrh tog brdasceta sto nam je bilo nezgodno zbog bebecih kolica... To su u stvari neki kao bungalovi kojih na slici uopste i nema u koji se direktno u sobu ulazi s polja sto nije slucaj sa superiro sobama.. I kada smo usli tamo sve nam je bilo jasno.. soba totalni krs, kupatilo katastrofa, sve staro i dotrajalo, vecito voda pliva po podu dok kupam decu, vraca se iz podnog slivnika, zavesa pocepana, krevet odvaljen naslonjac, stalno sam bila u strahu da ce mi pasti bebi na glavu tokom noci..isla sam 5 dana na recep.trazeci da zamenim sobu ali nema, uvek isti odgovor.  Pogledala sam i te superior sobe kod poznanika, zaista velika razlika, sve novo, dogle laminat, super kupatilo, sofa na velikoh terasi, milina. 

Takodje taj smrad kanalizacije koji se osecao na nasoj terasi a kao dosao si na more.Parking je veliki problem, snalazili se nekako jedva. Plaza su neke hridi, znaci hotel nema plazu. Hrana je bila ok, mozda i najbolji deo ovog hotela, kutak za decu isto tako, ponekad se cekao red za mesto u restoranu za veceru... ali nije strasno. Animacija onako, jedino bih grcko vece pohvalila.

Svakako nije vredno tog novca, a platitili smo preko hiljadu evra. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sta kazu u agenciji na to?

Ne razumem kako nemaju sobu, koju ste platili?! A ako je vec i nemaju, moraju da vas smeste samo u bolju, a ne u goru.

 Nadam se, da ste podneli neku zalbu, bar za povracaj dela novca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Htela sam da se zalim agenciji ali prosto nismo stigli od obaveza, mada u uslovima putovanja pise da oni nisu nadlezni za raspored soba vec hotel prema  raspolozivim kapacitetima a oni ih nisu imali i to je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka