djomla81

Aqua park Hurgada

29 poruka u ovoj temi

Pre tri dana sam se vratila iz Hurgade i isla sam u Jungle, aquapark je super veci je od Sindbada i u cenu imate ukljucen jedan obrok i jedno pice mi smo dobili Burger i jednu coca colu. Mozete da unesete vodu i neke grickalice jer vas na ulazu niko ne proverava. Ako idete u Sindbad tamo imate ukljucen all ceo dan dok ste tamo, ali je dosta mnaji od Jungla i iskreno meni nije trebalo vise od jedno obroka, jer smo se mi non stop spustali niz tobogane!!!

Nadam se da sam pomogla onima koji hoce da idu!!!!:)

Izmenjeno (Ivana R.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre tri dana sam se vratila iz Hurgade i isla sam u Jungle, aquapark je super veci je od Sindbada i u cenu imate ukljucen jedan obrok i jedno pice mi smo dobili Burger i jednu coca colu. Mozete da unesete vodu i neke grickalice jer vas na ulazu niko ne proverava. Ako idete u Sindbad tamo imate ukljucen all ceo dan dok ste tamo, ali je dosta mnaji od Jungla i iskreno meni nije trebalo vise od jedno obroka, jer smo se mi non stop spustali niz tobogane!!!

Nadam se da sam pomogla onima koji hoce da idu!!!!smajl.jpg

Molim te reci mi da znam za sledecu godinu:

  • gde se nalazi Jungle aqua park u odnosu na Sindbad?
  • Koliko bi me kostao taxi do tamo, tj. jel daleko
  • koja je cena ulaznice tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam u svima ali se meni i dalje najvise svidja Titanik. Ne znam zasto ali nekako mi je naj prijatnije tu. Recimo u Sindbadu NIJE dozvoljeno ulaziti sa gumom u bazen sa vestackim talasima!!! Pa u cemu je poenta bazena???

Titanik recimo ima i reku sa vestackim talasima gde se vozite u malom gumenom camcu sa veslima.

Ma u Titaniku je nekako naj prostranije. Neodoljiv mi je pogled na pustinju sa vrha tobogana, a sa druge strane se vidi more.

Zadnji put sam u Titaniku bio pre 2-3 godine i ulaz je bio od otvaranja do zatvaranja 15 evra, a od podne do zatvaranja 10 evra. Sasvim, sasvim je dovoljno tih nekih 6 sati za 10 evra. Ne dobija se nista uz ulaznicu, pretresali su torbe, cene za hranu i pice su malo vece, ali ZABOGA!!! Pa ne idemo u akva park da se prezderavamo nego da se spustamo niz tobogane, sto nije bas najbolje sa punim stomakom... :bez-zuba:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa draga "malenavk" red je da cujemo utiske sa tobogana iz Sindbada???? Kao je bilo jel prezivest????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koji je od ta tri aqva parka "najludji"?

tj. koji ima najopasnije tobogane, izaziva udar adrenalina itd...?

:)

jbg...jos sam dete u mozgu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa draga "malenavk" red je da cujemo utiske sa tobogana iz Sindbada???? Kao je bilo jel prezivest????

aaaaaaaaaaaaa iskreno...nisam ih probala :stidljivko: ...Sinčina je i uživao je, ali valjda kad ti je nešto đabe nije zanimljivo... a ja sam bila zadužena za snimanje i fotkanje njegovih vratolomija. Ujutro smo bili na plaži i na bazenu od sindbad beach hotela ( tobogani ok)..tamo smo i ručali, samo 3 dana smo išli u aqua park, nakon večere je bilo nočno kupanje u bazenu kod restorana...

Žao mi kraj predivnog mora čamit u bazenu...iako je najbolje kupanje kod koraljnih grebena, milina. . .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je bio treci put u Egiptu i treci put u Sinbadu.

Aqua park je dobar za manju decu. Ima deciji zamak ( u kome se dosta starijih zabavlja vise nego deca ),

tri mala tobogana sa plitkim bazenom,

jedan tobogan sa levkom, jedan zuti tobogan na samom ulazu kojim se spusta sa gumom,

dva tobogana : crveni i beli kojim se pustas kao da si u slobodnom padu (za iskusne) i

zuti, plavi i zeleni tobogani (sa gumom) koji imaju tunele kroz koje se prolazi a zavrsavaju se u istom bazenu. Ovde je i najveca guzva.

Prve dve godine je u centralnom bazenu bilo talasa ali ove godine nije kada smo mi bili. Ove godine je bilo i dosta prljavije nego ranije tako da mislim da je zreo za renoviranje. Klopa,pice i sladoled su all inclusive. U centru je novog setalista odmah pored prodavnice Hurgada star koja ima fiksne cene a preko puta je jos jedna mnogo veca prodavnica sa fiksnim cenama i ima puno sitnica za poklone. Pored nje je i Mek i Pizza hut.

Cena Aqua parka je 45 dolara za odrasle i 22,5 dolara za decu. Toliko.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! Momak i ja smo bili spetembra 2009. u Jungle-u i u Sinbadu. Jungle je po nasem misljenju neuporedivo bolji. Velik je, ima gomila tobogana. E sad, kad se stalno spustas nije ni dobro puno jesti tako da je ona pizza sto smo dobili uz ulaznicu bila sasvim dovoljno. A cene sokica nisu bile nesto strasno velike. S' druge strane Sinbad je mnogo manji i siromasno deluje posle Jungle-a. Jedino sto je nama tamo vredelo je bila ona podmornica, jeste fejk ali je ipak dozviljaj. :) Do i iz oba smo imali organizovan prevoz iz hotela od strane nase agencije (bili smo u Magawishu) i bio je ukljucen u cenu izleta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim forumase koji su bili u hurgadi i posetili aqua park da podele svoja iskustva

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima li novijih informacija ili je skorz umRELa tema?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aqua park hotela Tia u Makadiju , ima li ko kakvo iskustvo ?

Izmenjeno (neofit)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine sam bila u Jungle Aqua parku, i moram reci da je zaista za svaku preporuku...nase agencije ga ove godine nisu imale u ponudi (koliko je meni poznato) pa smo uradili rezervaciju preko prodavaca na plazi, od pocetne cene 60e po osobi uspeli smo da spustimo na 30e, s tim sto smo sami organizovali prevoz...bili smo smesteni u Sakali, i platili smo taxi u jednom pravcu 5 e ( s tim sto se upakovalo nas petoro u taksi :) isti nas je cekao i za povratak) ulaznica je obuhvatala period od 9-17h, sa neogranicenim bezalkoholnim picem i ruckom...tobogani su odlicni, obavezno je koriscenje gume i gumenih podmetaca u zavisnosti od tobogana na koji se ide...u vreme najvece guzve, prvi i poslednji sat rada tobogana, ceka se do 2,3 min u redu..hotel je zaista izvanredan, gosti su uglavnom nemci, rucak je odlican, a voznje nezaboravne, zaista za svaku preporuku..porec tobogana, postoji i tzv "lazy river" kao i bazen sa vestackim talasima na kom se organizovala i velika pena party..

u Sinbadu smo bili pre 5 godina, i kao deo usluge all inc koristili aqua park...moram priznati da glas ipak dajem Jungle aqua parku, jer je znatno veci, uredjeniji, i manje su guzve

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

clan Vladan29 je letovao u Jungle aqua park u terminu 13.06.2014.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sasvim pristojan , cist i uredjen aqua park je u hotelu Tia Makadi . Ulaz za goste hotela besplatan a za ostale je 20$ ceo dan .MIslim da su deca 10$. Nema neke preterane guzve i sve funkcionise kako treba . Postoji i restoran gde smo mi kao gosti hotela imali obrok i pice ( hrana se sluzi u periodu od 12/30-16/30) , neznam kako je za ostale .Imam i bazen sa talasima , u nasem terminu ove godine nije radio ni jedan dan, i veliki deo za decu sa svim malim toboganima i prskalicama .

Sve u svemu sasvim OK.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka