D+O

Calella, Costa Brava

237 poruka u ovoj temi

Dosli smo jutros iz Calelle, 2 odrasla + 1 dete od 6 godina. Mesto je super, ali ukoliko zelite miran odmor ,daleko od razuzdanih i pustenih sa lanca nemackih tinejdzera , zaobidjite Spaniju uopste, bez obzira na mesto i hotel. Klima je super, kupanje u moru zaboravite , jer je za nase poimanje toplote mora - hladno.Barselonu smo obilazili svaki dan prepodne, povratna karta super udobnim i cistim vozom za odrasle je 7.30 Eura, malo dete besplatno...sidjete na Placa Cataluna i polako po destinacijama koje Vas interesuju....gradskim autobusom karta je 1.40 Eura za odrasle u jednom smeru, metro i tramvaj nismo koristili ....Barselona je super, treba videti .....cene kao kod nas ,puno radnji , trenutni popusti od - 70 % , ljudi ljubazni , turista puno, vreme lepo, klima idealna, nema sparine,znojenja...sve u svemu SUPER i za svaku preporuku..inace ,ko posle Spanije moze jos jednom na odmor - na kupanje u Grcku !!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na opisu..U kom hotelu ste bili i kao ste zadovoljni hranom?? Da li ste morali dodatno da trosite na restorane?? Moracemo da setamo kad od kupanja nema nista!! Mozemo komotno i bez kupacih kostima :(

Jos kad bi nam ostalo para posle ovog putovanja, pa da idemo da se iskupamo u Grcku biggrin.jpg I mi svakog dana spominjemo Grcku: plaze, hranu i ostalo smajl.jpg)

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
smajl.jpghotel Esplai *** , dorucak i vecera , hrana je ok , hotel ok, ali gosti su ti koji kvare ceo utisak...osim ako niste u fazonu nemackih tinejdzera...kako u Spaniji najavljuju toplije vreme , verovatno ce te se kupati ,za razliku od nas...u svakom slucaju ako budete imali neki losiji dan ,slobodno vozom u Barselonu i bice sve ok....u restorane nismo isli,ali su cene ok, pa ako imate potrebe ,ima ih dosta i raznoraznih,narocito u Barseloni... u svakom slucaju ,zelimo Vam lep provod i okupajte se u moru i za nas.. biggrin.gifcool.gif
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala...Isti je hotel biggrin.jpg Nadamo se lepsem vremenu i nekom brckanju smajl.jpg) Barselona je zeljena destinacija i odgovara nam sto se moze i vozom do tamo..Nismo tinejdzeri, ali cerka jeste smajl.jpg) Izguracemo mi to smajl.jpg) Pisemo kad se vratimo smajl.jpg))

Koja je agencija sa kojom ste putovali i kakvi su autobusi???

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

robinson , a za autobuse ne znamo, posto smo otisli i vratili se avionom..........

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako ste zadovoljni,agencijom robinzon?

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u principu su ok, decko koji je bio tamo je korektan, i to je to...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko išao u Aparthotel Safari u Kalelji?

Putujem u subotu, preko Spirita, iščitala sam komentare Engleza, Španaca, Nemaca... ali, volela bih da čujem nekoga ko je išao ove godine.

Izabrali smo apartman zato što nam je prioritet putovanja Barselona, a polupansion pravi problem u dobroj organizaciji vremena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u hotelu "ESPLAI" ima peskira za tusiranje i koliko cesto ih menjaju? Da li ste iznajmljivali sef i po kojoj ceni ??? Molim hitan odgovor :)))srce.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko isao preko Spirit travela?

Kakav je grad Carella? Da li je neko letovao u apart-hotelu Safari?

Hvala, unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene interesuje hotel Haromar u Calelli, da li je neko bio, zanima me položaj, da li je čist, kakva je hrana?

Hvala!

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 19.7.2010. at 14:17, Ejmi23 je rekao/la:

Kakav je grad Carella? Da li je neko letovao u apart-hotelu Safari?

 

 

Ja sam jutros doputovala.

Kalelja je mesto sa velikom plažom koja je pet minuta udaljena od Safarija. Ima veliku pešačku zonu, milion radnjica, kafića i restorana i, ono što je meni bilo najvažnije, nalazi se sat i deset minuta od Barselone.

Safari ima dve zvezdice, pristojno uredjene apartmane, ali bez klime, što znači da u zavisnosti od strane na koju je terasa okrenuta (dupla staklena vrata od zida do zida u kuhinji) u neko doba dana je pakao, ali ostatak dana je OK zbog vetra koji stalno duva. Nalazi se na pet minuta od plaže i 15-20 od stanice.

Spirit je bio organizator. U agenciji su se potrudili da mi obezbede smeštaj u terminu koji nam je odgovarao, a vodič Vlada se trudio da nam olakša letovanje, tako da sa moje strane pozitivne preporuke za Spirit.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste isli vozom do Figuerasa i Tossa De Mara (ako je to moguce), da li znas koliko kosta karta? Znas li kada ide poslednji voz iz Barselone za Calellu?

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa Pl. Catalunja za Kalelju poslednja tri polaska su:

21:29

22:03

22:32

Poslednja stanica je mesto Macanet, a iz Blanesa se ide busom do Ljoreta, a verovatno i do Tosse.

Pogledaj malo po forumu, neko je već pisao o tome kako doći do Fuguerasa.

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo smo doputovali iz Calelle..Bili smo u Esplai hotelu i sve bi bilo super da nije pijanih i besnih nemackih tinejdzera..Oni "KO PUSTENI S LANCA" ORGIJAJU PO GRADU I HOTELIMA I PRAVA SU NOCNA MORA ZA SVE..cALELLA JE PREDIVNA, A U sAFARIJU JE EXTRA HRANA :)) pIZZA IDE UZ BESPLATNO PIVO I NEGDE JE OJO 7 EVRA, A I SVA MESA SU IM SUPER: VELIKE PORCIJE S PRILOGOM I NAJJEFTINIJE U GRADU :)) nAMA JE TO BILO NA MINUT OD HOTELA I STALNO SMO U NJEMU RUCAVALI :))

Umorna sam od puta, ali sve sto vas interesuje, pitajte i odgovoricu :))

Calella je mnogo bolja za mirniji porodicni odmor od Ljoreta i Santa Suzane i to je gradic koji ce vam se svdeti na prvi pogled srce.jpg

NISMO KORISTILI KLIMU, IAKO SMO IMALI NEKU ZUJALICU KOJA SAMO ZUJI A NE HLADI..iMALI SMO SRECE DA JE sUNCE PADALO KOSO, NIJE BILO VRUCE, A NOCU SMO DRZALI VRATA OD TERASE OTVORENA, ALI TEK PO PONOCI KAD BI UTIHNULA BUKA...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka