elea

Jeftino telefoniranje iz Grcke

160 poruka u ovoj temi

Prosle godine iz Parge zvali SAT karticom.

Ista fora (VoIP).

Potrosili smo je jer smo preterali sa zvanjem na mobilne.

Pisalo je da moze samo sa nekih govornica (ne secam se sta) ali je radilo sa svake.

Procedura ne treba da Vas plaši. Ide brzo i razumljivo.

P.S. u pargi se kupuju u drugoj radnjci ispod taxi stanici.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sutra krecem za Grcku i trebala bi mi jedna informacija :D

Naime imam Q-karticu za mobilni koju sam kupio prosle godine i zeleo bih da je dopunim i koristim i ove.Moje pitanje je sledece:zbog registracije prepaid brojeva u Grckoj da li mogu to uraditi ili moram kupiti novu karticu i nju registrovati,odnosno sta je potrebno za registraciju i gde moze to da se uradi (da li u radnjama gde se kupuju kartice ili u posti...?)

Nadam se da neko ima iskustva sa time :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naime imam Q-karticu za mobilni koju sam kupio prosle godine i zeleo bih da je dopunim i koristim i ove.Moje pitanje je sledece:zbog registracije prepaid brojeva u Grckoj da li mogu to uraditi ili moram kupiti novu karticu i nju registrovati,odnosno sta je potrebno za registraciju i gde moze to da se uradi (da li u radnjama gde se kupuju kartice ili u posti...?)

mi smo imali prepaid karticu koja je posle godinu dana bila mrtva (doslovce, znaci nije na mrezi pa bez kredita vec offline) :)

zato smo uzeli onaj "papiric" na trafici od 5eur odes na govornicu, pozoves broj koji pishe, uneses PIN i dobijesh 1h i 15min :)

Realno potpuno dosta za zvanje fiksnih brojeva. Jedino nemas ekskluzivitet zvanja preko mobilnog sa plaze :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za razgovore i ja koristim Face karticu sa govornice,ali supruga je bolesna ako ne moze da pise poruke,pa mobilni koristi samo za to,a mnogo je bezbolnije sa njihove mreze,nego sa telenorove. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za razgovore i ja koristim Face karticu sa govornice,ali supruga je bolesna ako ne moze da pise poruke,pa mobilni koristi samo za to,a mnogo je bezbolnije sa njihove mreze,nego sa telenorove. :D

onda novu karticu i vozi ... :)

pa mozda da uradish odmah i registraciju pa da ne brigash za sledecu godinu :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moraces da kupis novu karticu(i da je odmah registrujes) jer je registracija zavrsena.Ja sam bio u junu u Pefkohoriju i u nasoj agenciji Sabra su mi rekli da ako ne registrujem karticu(koju sam kupio 2009) do kraja juna-bice ugasena. Registracija je prilicno jednostavna,potrebna je samo fotokopija pasosa koju sam odneo na prodajno mesto(gde prodaju kartice i dopune). Na poledjini sam upisao broj telefona i onaj 19cifreni broj sa sim kartice.

Inace, kartica je cele godine bila van mreze(nije imala roming ovde). Sada kada je registrovana ima mrezu,i redovno primam poruke od grckog operatera koje mi nista ne znace jer su na grckom.

1223-za ukucavanje kredita

1225- za proveru stanja ,

ali iskljucivo na grckom jeziku pa zamoli nekog da ti prevede( ja sam zamolio konobara na plazi-on mi je i ucukavao kredit)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na pravom odgovoru :)

Izmenjeno (lucky1975)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozz ja imam karticu od 2005god vodafone i registrovao je pocetkom juna i fukcionisala je, sad surak otisao i kaze da neradi to jest ja ga zvao u odlasku i pricali prvi dan i posle toga je nesto prestalo da fukcionise

STA RADITI IDEM U HANIOTI 22.08-02.09 DALI U HANIOTI IMA NEKA KANCELARIJA.VODAFONE PA DA VIDIM JEL MOGU DA SREDIM

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam sim karticu i verovatno je u romingu (evo pokazuje da je Vodafon gr na display-u), kako da proverim stanje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

M Sada kada je registrovana ima mrezu,i redovno primam poruke od grckog operatera koje mi nista ne znace jer su na grckom.

1223-za ukucavanje kredita

1225- za proveru stanja ,

ali iskljucivo na grckom jeziku pa zamoli nekog da ti prevede( ja sam zamolio konobara na plazi-on mi je i ucukavao kredit)

• meni je takodje registrovan ali uopste nemam mogucnost da primam poruke i proverim stanje (ne engleskom mi je prebaceno)
  • Sada ne znam u cemu je problem..
  • Inace, kredit od pretprosle godine mi je ostao (oko 2e) tako da sam ga mogao koristiti i ove godine
  • kupite dopunu od 9 e i dobijete jos 9 e
  • Q card i Fast kartica su prava stvar za jeftinije telefoniranje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja imam neku kartcu "frog" da li je ta nekom poznata,ako jeste da li i za nju vazi pravilo da se mora registrovati,koristila sam je poslednji put prosle godine krajem septembra

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od kada sam ga ukljucila dobijam poruke na grckom, ali ih ne razumem. Na njihovom sajtu stoji za provere kredita br, 1252 a ne 1225 kao sto je neko napisao????

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na njihovom sajtu stoji za provere kredita br, 1252 a ne 1225 kao sto je neko napisao????

Na cijem sajtu??? Vodafon ili Q ??? I logicno je da nisu isti brojevi.

Moj odgovor je iskljucivo za Q karticu koju i sam posedujem. Za ostale mreze zaista ne znam.

Inace brojeve sam prepisao iz liste poziva u mom telefonu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

deki27, Vodafon je u pitanju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi mala pomoć. Da li na kraju mogu da koristim ove FACE, TALK TALK itd .... kartice sa mobilnog i kao ide obračun i način zvanja.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25912
    Ukupno tema
    863264
    Ukupno poruka