elea

Jeftino telefoniranje iz Grcke

160 poruka u ovoj temi

Posaljes sms u kome napises broj sa greb kartice na broj 1223 i to je to. Ili instaliras android aplikaciju, registrujes se i preko nje lako dopunis kredit.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam aplikaciju, ali da li mozes da mi objasnis gde kucam broj sa kartice? Ne mogu nikako da se snadjem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad se logujes i otvori se aplikacija u levom gornjem delu imaju tri horizontalne crtice pored kojih pise q status. Kliknes na crtice i otvori se padajuci meni u kom je Status prvi a Top up via 15/16 digit code i via Pay Pal drugi odozgo. Ti izaberes opciju top up via 15/16 digit code i u prazan kvadrat ukucas broj sa greb kartice i to je to.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zbunilo me ono sto pise "show us your human side". Da li znaš šta je to?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koja glupost- mora rucno da se pomeri klizac u desno da bi se omogucila dopuna odnosno izvrsno dugme se zaplavi kada se klizac pomeri u desno. Pokazi da si covek- valjda je to zastita od botova?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Delovalo je kao da je za neku donaciju, da budemo humani :) Ali sad znam da mogu preko aplikacije da dopunim i iz srbije, sto je dobra stvar. Q je stvarno najpovoljniji sto se tice gsm mreze. Nadam se da imaju neku promociju za internet, u fazonu 100 mb za evro i slicno. Internet tamo dosta znaci, jer wifi lozinke u kaficima menjaju svakodnevno. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imaju super promociju za net i to preko android aplikacije gde za 2 EUR dobijes 250+150 mb ili za 5 EUR dobijes 500+100 mb. A net u olimpijskoj regiji preko wind mreze rastura- u septembru prosle godine je bio 7mb download i oko 2 mb upload. Jedino sto fali su dodatci za pricu sa Srbijom- tipa za 5 EUR recimo 60 min. Takve dodatke imaju za mnoge zemlje u svetu, ne samo u EU i SAD. Imaju cak dodatak za Somaliju, Indiju i Siriju koji je jako povoljan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.b92.net/mobilni/biz/829333

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo je odlicna vest za sve koji poseduju smartfonove.

Imaju super promociju za net i to preko android aplikacije gde za 2 EUR dobijes 250+150 mb ili za 5 EUR dobijes 500+100 mb. A net u olimpijskoj regiji preko wind mreze rastura- u septembru prosle godine je bio 7mb download i oko 2 mb upload. Jedino sto fali su dodatci za pricu sa Srbijom- tipa za 5 EUR recimo 60 min. Takve dodatke imaju za mnoge zemlje u svetu, ne samo u EU i SAD. Imaju cak dodatak za Somaliju, Indiju i Siriju koji je jako povoljan.

bas sam danas pogledao, ova promocija od 2 evra je odlicna. sasvim je dovoljno da se koristi vajber, whatsapp, skype, aploud slika na fejsu i instagramu.

samo ne znam, kako je pokriven internetom halkidiki, sto se tice wind mreze, ili solunska regija, generalno sever grcke?

Evo linka jos jednom sa cenovnikom za sve vas koji ne koristite jos uvek q card:

http://www.wind.gr/en/q/about-q/pricelist/

Bukvalno je jeftinije zvati srbiju iz Grcke, nego npr sa vipa telenor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za Lefkadu, koji je najpovoljniji operator, zbog razgovora i poruka sa Srbijom, ako moze i internet povoljno da se uglavi jos bolje ? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25896
    Ukupno tema
    862555
    Ukupno poruka