elea

Jeftino telefoniranje iz Grcke

160 poruka u ovoj temi

mozes, ali da ti je u mob tel.grcka kartica. imas uputstvo na samoj face card i naravno to znaci da ti i vise skida nego da je koristis sa govornice..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da to je pravi odgovor, hvala.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde u Grckoj moze da se kupi kartica za mobilni telefon? Da li, kao i kod nas, moze da se kupi u novinarnici? Da li mogu ja, kao turista, da je kupim? Koju mrezu izabrati?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da mozes.Potrebna je registracija.Procitaj prethodnu stranu.

Najbolje je da svratis u predstavnistvo bilo koje nase agencije u mestu u koje ides i oni ce te uputiti gde tacno da kupis.

Ja imam Q-karticu i zadovoljan sam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam juce stigla iz Grcke. Tamo sam koristila Face karticu za govornice. Kosta 5 e i sa njom mozete govoriti 90 minuta u fiksnoj telefoniji. Sto se tice razgovora sa mobilnim telefonima tu je vreme krace ali ne znam koliko. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

GoTalk varijanta od 5e,,vriijeme razgovora oko sat i nesto,,u zavisnosti od mreze koju pozivas

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam uspela da pronadjem posebnu temu, pa rekoh da pitam ovde. Da li ima neko iskustva sa koriscenjem njihovog neta? Nosimo nas lap top, u vili nemamo net pa smo mislili da nam se mozda najvise isplati da uzmemo njihov neki paket. Nekako mi je tako lekase nego da jurimo kafice koji imaju net ili neki intrenet cafe.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do ove godine kod njih nije postojao prepaid mobilni internet. Uverio se u to vise puta, vise godina unazad, ulazeci u radnje svih mobilnih provajdera u Grckoj. Ove godine sam konacno iskopao ovo:

http://www.cosmote.g...aptop/loc/en_US

Za par dan idem tamo, pa cemo videti da li to cudo radi. Skeptik sam zato sto sam jedne od proslih godina kupovao neke internet dopune za mobilni pre paid, stucao desetine eura samo da bi aktivirao iste, da bi onda skontao da na terasi apartmana ne da nemam gprs, nego nemam uopste signala. Zvao podrsku, stucao jos desetine eura, da bi mi konacno neki momak konacno priznao da iako je navodno Halkidiki full pokriven signalom, da je taj signal jako jako slab i da ako budem uspeo da navatam gprs da radi da ce to biti pravo cudo. Nadam se da su makar popravili coverage i da ce ovo raditi.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da priznam da sam i ja malo trazila po netu i nasla isto tu ponudu. Ako vam nije tesko napisite vasa iskustva kada se vratite, da li to uopste funkcionise. Mi krecemo 16 jula.

Izmenjeno (maca...)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prosle godine u julu kupila Vodafone karticu, da li ce mi sim kartica raditi i ove godine?Zna li neko rok vazenja kartice, mislim da imam 1 evro kredita, mozda i manje.Nisam sigurna, cini mi se da su mi rekli da kartica vazi godinu dana ili sam pomesala sa rokom vazenja kredita?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovde stoji da je rok vazenja kartice 365 dana i jos 30 postoji mogucnost za dopunu kredita kako ne bi ugasili karticu

znaci 12 + 1 mesec

vodafone info

Izmenjeno (samo_da_pitam)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja sam uzeo karticu vodafona za 5€ gde sam imao 1€ kredita, pa sam odmah uzeo jos 5€ koje mi vaze do juna sledece godine. cak sam zvao fiksni u srbiji i za nekih 5-6 minuta nisam potrosio vise od 3€. ima neka varijanta vodafone prepaid international koju sam uzeo: http://vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1046&request_locale=en

i cene: Calls to Serbia fixed and mobile networks 0.0073 € / sec 0.0036 € / sec

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze nesto reci o Q-card, cene, poruke pozivi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kako to ide: ako imam njihovu karticu, tj. grcki broj u mobilnom, i neko me zove iz Srbije, ja sam cula da se meni nista ne skida, ali ne znam koliko se naplacuje onom ko me zove? Predpostavljam da to drugacije funkcionise nego roming npr. izmedju mts-a, tj. kada su oba broja srpska.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka