Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Zdravo, mene interesuej da  li je neko bio u vili Voula u Neos Marmaras , vila je iza stadiona blizu plaze? :) Idem sa deckom 22gog juna na deset dana preko argusa pa me i zanima kakvo ce vreme biti jer bih volela da bude bas toplo. Ovo mi je prvi put da idem na more . I sta kazete za to mesto s obzirom da mi je prvi put a odabrala sam ga jer sam cula da ima lepu plazu i da je more cisto i ima jako lepu plavu boju :) Cula sam svasta za Neos i dobro i lose ali se nadam da je zivahan gradic i da jeste i za mlade :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas tako, ima i dobre i lose strane. Recimo nije bas za neki provod. Setnja, kafici, restorani, radnjice i to je to

Izmenjeno (Igor Lukač)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tačno tako.. Ali je more  čisto i lepo, a u pozadini je ostrvo kornjača oko koga često mogu sa se vide brojne jedrilice.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a posto idem krajem juna jel moze uvece da se seta u kratko ili moram da ponesem patike duge pantalone i majice? I koje plaze mogu peske da obidjem, znam za paradiso , ali koje jos mogu?  i cula sam da u junu ne bude otvoreno dosta toga pa me interesuje da li je to istina? :)

Izmenjeno (nensy9)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Peske mozes do Paradiso i do gradske plaze sve do kompleksa Porto Karras. U junu moze da se desi da nisu svi lokali otvoreni, kao i da su potrebne pantalone za vecernji setnju. Ali to sve zavisi od godine do godine, niko ti ne moze reci kako ce biti ovog juna.

Izmenjeno (Igor Lukač)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel znas mozda kako je bilo prosle godine u tom periodu ili bilo ko drugi da li zna :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 17 sat, nensy9 je rekao/la:

A jel znas mozda kako je bilo prosle godine u tom periodu ili bilo ko drugi da li zna :)

Ja ti mogu prenijeti svoja iskustva ali od pretprošle godine. Bili smo u Neosu od 26.06. deset dana. Za tih deset dana je bilo možda dan-dva "lošijeg" vremena ali u smislu da je bilo oblačno što nije uticalo na to da se kupamo kao i svaki drugi dan. Uveče smo šetali u kratkim majicama i šorcevima bez problema ali moja preporuka je da se i u julu treba imati nešto za "zagrnuti" (nikad se ne zna). Kao što je Igor već rekao pješke možeš samo do gradske i rajske plaže. Rajska će ti vjerovatno biti dalja ali kad odeš na nju pa na gradsku vjerovatno više nećeš ni imati želju da ideš na nju jer je gradska po mom mišljenju neuporedivo bolja. Šteta ako ste bez auta pa nećete moći obići više plaža na Sitoniji ali za prvi put i gradska će biti dovoljna. Poslije ćete imati sigurno želju da se opet vratite kako bi obilazili druge plaže :D

Koliko se sjećam, te 2015. godine nisam primjetio da nešto nije radilo.

Nadam se da će ti ovo pomoći, ako još nešto mogu pomoći slobodno pitaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e hvala ti, puno mi je pomoglo :)a kolima smo se razmisljali da idemo ali treba znati put i valjda mi je decko rekao da treba i posebna dozvola da se izvadi i sta vec ne pa smo se ipak odlucili za bus :) e sad zanima me jos da li znas za te gradske buseve kako to ide jer bih ja do kovia plaze da dodjem gradski busem ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema gradskih buseva, samo medjugradskih do Soluna, Kasandre, Poligirosa itd. Busevi bas i nisu najbolje sredstvo za obilazak plaza, retko idu i ako vam pobegne nacekacete se dok dodje sledeci. Za put autom do Grcke potreban je samo zeleni karton (dodatno osiguranje automobila ako idete kroz Makedoniju), nikakva druga dozvola,osim vozacke, vise nije potrebna

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda je mislio na medjunarodnu vozacku dozvolu,ali ona vise nije potrebna za Grcku.Nemojte da se plasite,lako se stize do Neosa.Veliki je minus doci bez kola na Sitoniju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U prethodna dva posta je sve objašnjeno, na vama je samo da odlučite ali šta god da odlučite sigurno ćete imati nezaboravno ljetovanje, Neos je jednostavno stvoren za uživanje :suncase:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,intetesuje me da li neko ima neke utiske iz apart hotela theodoros u centru.Konkretno me interesuje koncept ishrane u istom. Hvala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Caos,da li je neko bio ili mozda cuo o smestaju para thin alos kod neosa,treba da uplatim depozit pa se jos uvek neckam ,cudno je na netu nema komentara..,hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se sećam da je neko pisao o tim apartmanima, bilo je čak i lepih fotografija plaže, ali ne znam da li na ovoj temi, ili na temi o samostalnom traženju smeštaja na Sitoniji...Ne znam zašto pretraživač ne izbacuje nikakve rezultate, Ja sam  razmatrala taj smeštaj pre par godina, razmenila par ljubaznih mejlova...ponudili su finu cenu,ali apartman koji nam je ponuđen je bio u prizemlju, bez ikakvog ograđenog trema, terase, stepenika. ..to mi se nije svidelo, pa smo odustali.To je malo stariji smeštaj na samoj obali, van mesta. Neko je pisao da isti smeštaj ima dva vlasnika rođaka, pa jedne godine apartmane izdaje jedan rođak, a sledeće godine drugi, jedan je ok lik a drugi nije, tako nekako...

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 4/6/2017 at 11:47, grshtak je rekao/la:

Zdravo,intetesuje me da li neko ima neke utiske iz apart hotela theodoros u centru.Konkretno me interesuje koncept ishrane u istom. Hvala

 

Prije 2 godine je bilo nas 4 u Theodorosu. Doručak se poslužuje, znači bez izbora, i uvijek je bio isti svih 10 dana. Bude kuvano jaje, malo krastavaca, paradajza, nekog sira, marmeladice i kremići za mazanje. Za izbor je jedino bilo da li hoćete čaj, bjelu kafu ili mlijeko. Moguće da je još nešto bilo ali ne mogu sad svega da se sjetim. Sve u svemu ne nešto pretjerano ali nama je za prvi obrok bilo sasvim dovoljno, jedino što još jednom napominjem da je svaki dan bio isti doručak pa malo dosadi. Večera je ipak drugačija priča, mnogo obimnije i raznovrsnije. Imate bar 5 različitih jela u izlogu, dodjete, pogledate šta vam se na prvi pogled najviše svidja, pokažete prstom, odete do svog stola i za minut jelo dobijete na stolu. Mi muški smo uglavnom mogli sve pojesti dok gospodjice-gospodje uglavnom nisu. Večera je bila od 18h, za doručak nisam siguran jer mi nismo jeli prije 9. Nama zaista nije bilo potrebno da se dodatno hranimo po gradu, osim voća, sladoleda i slatkiša na plaži.

Kolega i djevojka su i prošle godine bili isto u Theodorosu i kažu da se po pitanju ishrane nije ništa mijenjalo, valjda će tako biti i ove.

Ako još nešto mogu pomoći tu sam na raspolaganju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka