codemaker

Nafplio

19 poruka u ovoj temi

Ja sam ovo tek sada video! Fantastično! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ljubav otisla?!

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ljubav otisla?!

:)

Uff, jeste... :tuzni:

Znao sam da će mi biti teško kad više ne bude stanovala ovde, ali da će biti tako, nisam mogao ni predpostaviti...

Noću teško zaspim, sve osluškujući lift i ključ u vratima, da znam da je stigla sa salse pa da mirno spavam... A nje nema....

Sad shvatam neke prijatelje na šta su mislili kad su mi nakon odlaska njihovih ljubavi rekli da im se životi uglavnom sastoje od čekanja na posetu njihovih ljubavi i na sve ređe telefonske razgovore..

Što neko reče: "jbt, od ovog moš' se rikne..."

Tako da eto, stiskam u sebi srce da ne poblesavim i pokušavam da guram dalje, da se na neki način konsolidujem.

Svu snagu ulažem u to da ona ništa ne primeti jer znam da nema alternative a da budem egoista na pamet mi ne pada a sve nade ulažem u poslovicu da "vreme celi sve rane"

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uff, sto kazes..

To vreme da, da malo prodje i da se naviknes da nema tih nekih sitnica koje su  ispunjavale zivot. Preuzece ih neke nove sitnice, neka nova cekanja...i tako u nizu.

Vazno je da je desavanje teklo srecno, sa voljom i zeljom .

Eto, u sitne sate imas sa kim da razmenis na tu temu poneku rec, poneku sitnicu...i to je sreca,.... jer da nisi ponosan na nju, to se ne bi desilo. :cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka