Oleg

Vreme na Halkidikiju

117 poruka u ovoj temi

Hvala na fotografijama, Viktorce. Iako si sada dole da bi radio, zavidim ti na mogucnosti da udises vazduh kraj ove plave morske fantazije. Uzivaj!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

STVARNO JE LEPO...pogotovo ukacis se na krov iz 5 spratne zgrade i pogledas sve oko tebe pa to je cudo iz gletke,pozdrav iz haniotija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Linkovi za temperature mora i vreme na Halkidikiju

http://poseidon.hcmr.gr/onlinedata.php

http://poseidon.hcmr.gr/ocean_forecast.php?area_id=aeg

http://www.seatemperature.org/europe/greece/khaniotis.htm

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepe fotke . More mirno, suncano. Kakvo je vreme bilo ovih dana na Kasandri ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li nekog da je dole, kakvo je vreme, temperatura vode? Ima podataka na netu ali to nije to bez licnog iskustva s lica mesta iz plicaka. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Polihronu je super vrijeme bilo i petak i subotu do predveče,sad malo vjetra,oblaka i talasa ali nije strašno.More je toplo,21 stepen prosjek danas i juče a Mitos i Recina su bome hladni

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ja da nastavim Brckog, i to iz Haniotija. Pogoršanje u subotu popodne nije donelo kišu nijednog trenutka, ali je hladno, oblačno i vetrovito bilo ceo dan u nedelju i ceo ponedeljak, tek danas prepodne je malo otoplilo ali i dalje sa puno oblaka.Popodne opet nije bilo za kupanje. Nije problem u oblacima ili vetru ali je stvarno bilo hladno, maks 23C, ali se činilo da je manje. Još se razvlače oblaci i vtar, za sutra konačno najavljuju razvedravanje, samo da ne bude po onoj sa accuweather gd svakog dan zateknete prognozu tipa "još samo sutra loše i prekosutra bolje", i tako svakog dana u krug.. Voda meni malo hladnjikava, znala je u ovo doba godine da bude toplija, ali kad se navikneš bude super,,,samo fali sunca da bude bolji osećaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

neko sa lica mesta, vreme, voda?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem 27.maja u Pefkohori, zanima me da li neko zna kakvo je vreme tada i kakvo je more, može li da se kupa? :)

Izmenjeno (Mrvica21)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Temperatura vode u tom periodu je oko 20 stepeni. Možeš da uđeš u vodu, ali nije za neko duže kupanje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplaćen Hanioti od 22.05. tako da cu ja izgleda među prvima dole. Nadam se da nisam pogrešila i da će vreme biti lepo. Brčkaćemo bar noge :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili prosle godine 1.maja. Lezaljke sve pune ali se niko nije kupao. Prijateljica je bila krajem maja u Pefkohoriju i njeno dete se bas iskupalo. Ako ovako nastave temperature predsezona ce biti odlicna.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865792
    Ukupno poruka