Oleg

Vreme na Halkidikiju

117 poruka u ovoj temi

Rade,nemoj da se ljutis ali lupas gluposti!!!!!

Vreme u septembru u Grckoj varira iz godine u godinu,pa nekad moze da bude vrelije od jula a nekad kako si i sam rekao hladno i vetrovito,recimo prosli septembar je bio takav ali onaj pre njega fenomenalan svaki dan iznad 28 stepeni,suncano.

Prema tome ne plasi ljude bice kako bude ali od 10 dana garantujem da ce minimum 7 da se kupaju bez problema .

Pozdrav i nema ljutis za uvodnu recenicu;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine od 10.-20.septembra je moglo da se kupa, ali smena koja je stigla nakon toga nije :tuzni:

2007. smo se kupali do 1.10.(čini mi se da je jedno po podne padala kiša, inače su sve bili vreli dani), a 2006. septembar je isto bio za kupanje, čini mi se da smo ostali do 22.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@turistabgd

Nema ljutis, mada ti malo recnik,hmmm onako, ali ajde.

Ja sam naglasak stavio na malu decu.

Ako covek nema malu decu kupace se i kada kisha pada.

Moje klince redovono nisam mogao da isteram iz vode a u par navrata u sept. iz Grcke su se vratili bolesni.

Uostalom kako ti rece, sta bude bice, mi na to ne mozemo da uticemo.

Od godine do godine, od leta do leta....

pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kao sto je receno vreme varira...vremenska prognoza je zackoljica...moze precizno recimo da se prognozira 5-7 dana unapred...tako da strpi se...pa vidi....rulet je...ali realno sada je sve rulet i jul i avgust umeju da budu loisi...klima se jako menja...i varira...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kao sto je vec prethodno receno, sve je lutrija. Moja kuma je prosle godine bila na Lefkadi od 16.09 i samo je prva dva dana bilo lepo , sve vreme je padala kisa i poprilicno hladno za sep. Tako isto vreme je bilo i kod nas. Bas zbog vremenskih uslova, zbog deteta, gledam da ne zadjem mnogo u sep. Mi idemo 20.8 ko zna, mozda ce biti gadnije vreme nego od polovine sep.

Videcemo

Izmenjeno (Oleg)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo, sa malom decom, boravili jedne godine od 1.09.-11.09. Temperatura je bila oko 30 stepeni, more kao bara i iskoristili smo svaki sekund vremena da uzivamo!Ali, to je bilo tada...zelim vam da ove godine bude takav septembar! :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna koji sajt pokazuje tacnu prognozu? Pogledala sam ove sa pocetka stranice i potpuno se razlikuju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nema takvog sajta niti ikog ko ce da da tacnu prognozu...tacna prognoza se moze dati samo za naredni dan... sve preko je nagadjanje,tj.po nekom pravilu, koje ne mora da bude tacno... neko rece "Ne može mnogo da se razlikuje prognoza za Neos Marmaras i npr. Hanioti" - tacno tako, ali vreme se moze razlikovati :) pogotovo sada jer je atmosfera "poludela" :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sinoc sam se vratio iz Pefkohorija, dan ranije nego što je trebalo. Razlog, vreme. Prvih sedam dana je bilo lepo, a u nedelju se pokvarilo, temperatura je pala za oko 7-8 stepeni i u par navrata je padala slaba kisa, a jednom i jak pljusak. Dosta ljudi, koji su isli kolima, je iskoristilo loše vreme i otišlo do Soluna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

lukeze je l' bilo mnogo hladno ovih dana, je l' moze da se kupa? Ima li koga na plazi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

lukeze je l' bilo mnogo hladno ovih dana, je l' moze da se kupa? Ima li koga na plazi?

U nedelju i u ponedaljak se niko nije kupao, u utorak sam krenuo nazad pa ne znam, ali je kao počelo da se razvedrava.

Izmenjeno (lukeze)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vreme lose, danas se vratio , juce 09.09 bilo za kupanje ,ali posle 14h....sve u svemu dosta oblaka...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ponedeljak, 07. 09. 2009.

07092009214a.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce sam se vratila iz Pefa vreme je i dalje hladno,kisa ...poslednji put smo se okupali u subotu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce sam se vratila iz Pefa vreme je i dalje hladno,kisa ...poslednji put smo se okupali u subotu.

bas bez veze.

mora da je strasno dosadno biti tamo a da je nemoguce kupati se.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867530
    Ukupno poruka