Oleg

Vreme na Halkidikiju

117 poruka u ovoj temi

Samo da dignem temu, neki su vec tamo, BooojaneMKD pisi kako je, jesi li smocio barem noge ;)

Ja se vec par dana kupam u more :) nije bas najtoplije ali je ok, evo sad doso da uzmem neki sendvic i opet suncanje na plazi :)

Nedelja uvece ili ponedeljak ujutro dobijate fotke :)

Izmenjeno (BojanMKD)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo Bojane, prvi si nam otvorio sezonu kupanja ove godine. Ma kad zagreje trazicemo mi ovu hladnocu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni je 280-350km svih mesta u severnu Grcku grev je barem na vikend da ne otidem ;)ali eto ovaj put iskoristio malo vise dana :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@BojanMKD

ima li da se oseca kriza...?

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uopste, rekao i na drugu temu...Kriza se oseca u Atini i drugi veci gradovi pomalo ali gde ljudi zive od turizam kao Halkidiki,ostrva,Pieria itd. sve je isto ko svake godine...

Recimo u Solunu se primecuje onaj koji cesto ide tamo inace ne, ja znam puno radnja koje ove i prosle godine su vec zatvoreni nazalost...ali nas turisti zanima more i plaza,a tamo se to ne primecuje :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da vas obradujem, ovde je prelepo! Vreme je savrseno, toplo, idealno! da je bolje ne bi valjalo!

Kupali smo se i juce i danas. More je srednje, nije toplo kao u avgustu i septembru, ali nije ni ledeno, moze lepo da se kupa. Ja sam danas plivala i brcakala se po 40tak minuta u vise navrata, tako da je to nabolji dokaz kako je prijatno. Ima puno dece koja ne izlaze iz vode. Sva su smezurana, rone i trckaju po moru. Ideala!

Inace, da se ne prevarite, moze lako da se izgori. Sunce u nekim delovima dana bas jako greje, tako je i mioj suprug izgoreo.

Uzivajte i radujte se! Prelepo je vreme!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.Nadjoh ovaj sajt prilikom googlanja o vremenskoj prognozi za grcku.posto planiram 'sam planirao' da idem oko 20 sep..Naravno ,nijedna prognoza ne daje iste parametre,pa reko za malo pomoci...Dal neko moze da mi da bilo kakvu informaciju,posto sam uvideo da taj datum i nije bas polazak za grcku,tacnije u Sitoniju?

hvala u napred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa septembrom se nikad ne zna, lutrija.

Mi smo bili na Sitoniji prosle godine od 13 do 23 septembra.

Kad smo dosli bilo je skoro 30 stepeni, voda je bila fina za kupanje ali vec sutradan se vreme pogorsalo i naredna 3 dana je bilo hladno i padala je kisa.

Zadnjih par dana je vreme bilo lepo i voda je bila topla (izuzev jednog dana kada je u Toroniju bila bura i hladno da se smrznes, tog dana smo presli na drugu stranu Sitonije, u Kalamici a tamo suncano i mirno more)

Cak je smeni posle nas bilo bolje vreme nego nama, u oktobru je temperatura prelazila 30 stepeni.

A sto se tice dugorocne prognoze, moj je savet da se ne obazirete na nju.

Ja ovih dana pratim prognozu ya Tasos jer idemo tamo sredinom juna.

Za prethotni vikend su na Accu Weather su najavljivali temperaturu jedva preko 20 stepeni. Mozes pogledati koliko je bilo - oko 30.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Par dana pred polazak pogledate AccuWeather i to je od prilike to. Sve dugoročnije omaše, a menjaju svaki dan iz krajnosti u krajnost.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je vreme u Polihronu ovih dana?Sta predvidjaju za drugu polovinu juna,idem sa detetom od 2,5 god. tada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne gledajte accuweather, njihove prognoze su jako lose, iz iskustva...Bolji je weather2umbrella.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasa prijateljica se upravo vratila iz Haniotija i kaze da je vreme bilo odlicno, oko 30 C i da su se kupali svaki dan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne gledajte accuweather, njihove prognoze su jako lose, iz iskustva...Bolji je weather2umbrella.com

Ma ista im je prognoza na nedelju dana. weather2umbrella nemaju ništda dalje od nedelju dana, accuweather ima ceo mesec unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Haniotiju sam od 02. juna i moram reći da nije toplo kao ranijih godina u ovo vreme, ni vazduh ni voda. Sunčano je uglavnom, i nema kiše (osim nekoliko kapi noću), ali je sunce pomalo "zubato", često zađe za oblačiće kojih uvek ima, vetrovito je, i večeri su jako sveže. Voda je bila "prohladna" bukvalno do juče, kada su se podigli neki talasi pre podne i od tada je toplija. Na Ksenija plaži je primetno toplija i malo mirnija voda nego na gradskoj u Haniotiju. Ipak, moglo se kupati ovih dana, pa i deca, ali kontrolisano, i nije bilo prijatno za duži boravak. Od juče je druga priča bar što se vode tiče, i nadam se da će tako ostati.

Accuweather je veliki prevarant, apsolutno ništa ne pogađa i stalno vas vara da je još samo danas-sutra loše vreme, a od prekosutra idealno. Kad sutra ponovo pogledate prognozu, opet vas čeka isto, i tako u nedogled...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka