Oleg

Vreme na Halkidikiju

117 poruka u ovoj temi

u poslednjih par godina koliko smo letovali na kasandri nikad nismo imali problema sa vremenom tj.nevremenom.jedne je godine padala kisa jednog popodneva i nikad vise.cesto se desavalo da krenu da se skupljaju neki oblaci oko 11 sati i sve obecava da ce biti kise ali se po pravilu razvedri vec posle sat dva.

iskreno se nadam da ce nas i ovog leta posluziti vreme  :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oleg, HVALA za ovaj link. Našla sam mnoge sajtove sa vremenskom prognozom za Grčku, ali sajt sa kojeg vuku informacije na sajtu ka kojem si dala link je najpotpuniji i koliko vidim i najtačniji.

Evo direktnog linka: KLIK OVDE.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledajte prognozu na ovom sajtu.

Accu Weather

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok su linkovi ali direkto za Neos Marmaras, a ono sto sam postavila je za ceo Halkidiki, Tako da mozemo da biramo u odnosu na mesto gde idemo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve je to blizu. Ne može mnogo da se razlikuje prognoza za Neos Marmaras i npr. Hanioti, a i na svakom od datih sajtova možete da promenite zadato mesto za koje tražite prognozu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Generalno ne može mnogo da se razlikuje, mada, sam krajnji jug i jednog i drugog prsta neretko izbegnu kišu koja dođe negde do sredine prsta. Ja sam u Toroniju (Sitonija) imao prilike u to da se uverim, kad oblaci dođu do Marmarasa i pođu naniže, ali se jednostavno rasprše. To je na Kasandri malo drugačije, jer je zapadna strana, u celini, kišovitija, tako da tu dolazimo do toga da je Pef, od svih tirističkih mesta na Kasandri, najsuvlji.

Ali, kad uhvati da pada, ono pada, od Jonskog mora do Turske i na jug do ispod Olimpa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma vreme se razlikuje od ulice do ulice a kamoli od ostrva do ostrva, i ako su bas blizu. Prosle godine u predelu Metramofozisa kisa lije, a mi u Pefkohoriju se suncamo. Pre 2 godine, grad u Pefkohoriju kao orah, ljudima kao da je sanjper izresetao auto, Polihronu ga je bilo a ali ne te jacine,i ne te velicine.

Pa danas po podne, na Dorcolu kao iz kabla lije, a NBGD padala ali ne tako jako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam se vratio iz Pefkohorija.

Moze ovako SDC11126.jpg

A moze i ovako

SDC11602.jpg

Slikano je sa istog mesta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo vam je vreme generalno bilo? Posto kao sto vidis i osecas, ovde je od nedlje zahladnelo, pa sam cisto radoznala kako je bilo dole?

Hvala :)

A ova druga fotka je fenomenalno odradjena

Izmenjeno (Oleg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo imali fenomenalno vreme.Danju toplo ,ne prevruce, a noci sveze oko 16 stepeni taman za spavanje. Samo je jedno vece 22. padala kisica pa nam je "propala" vecernja setnja sto smo mi matori jedva docekali (a na zalost dece) .Kada smo krenuli nazad 24. bilo je oblacno i kisa nas je pratila od Soluna do granice, Makedonija povremeno , i od nase granice do Nisa.U Predejanima smo jedva izasli iz kola i pretrcali do hotela .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ljudi ovo pada li pada :tuzni: kao da je jesen :tuzni: a vidim da je u pefu kisica :tuzni: a ja za 7 dana tamo, :plesko: da ponesem kisobran??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao što naslov kaže, zanimaju me konkretni utisci o vremenskim prilikama u septembru. Aranžman koji gledam počinje 12.09. i završava se deset dana kasnije.

Pozdrav i hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao što naslov kaže, zanimaju me konkretni utisci o vremenskim prilikama u septembru. Aranžman koji gledam počinje 12.09. i završava se deset dana kasnije.

Pozdrav i hvala!

Poprilicno hladno i vetrovito.

Kupanje ograniceno.

Ako imas malu decu, skoro pa zaboravi kupanje 100%, mozda izvuces efektivno 30ak posto vremena za kupanje.

Samo kada upece zvezda....

OK je za starije ljude, mlade parove koji ce jos stosta da rade osim kupanja :) i za ljude koji vole da obilaze lokalitete.

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka