Ivana.Dj

Pljacke po grckim letovalistima

597 poruka u ovoj temi

Ako nije zbog posla vezan za laptop,onda je potpuno suludo da rizikuje i nosi..Sve vezano za surf može preko telefona,a ionako je wi fi uglavnom užas u većini mesta,tako da ne vidim svrhu nošenja skalamerije..

@Gimli,tek nošenje na plažu..Pa onda non stop treba neko da dreždi pored ranca?

Izmenjeno (Milos76)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, nije zbog posla, hoće da igra igrice kada nismo na plaži, uveče, šta ja znam...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako nije zbog posla vezan za laptop,onda je potpuno suludo da rizikuje i nosi..Sve vezano za surf može preko telefona,a ionako je wi fi uglavnom užas u većini mesta,tako da ne vidim svrhu nošenja skalamerije..

@Gimli,tek nošenje na plažu..Pa onda non stop treba neko da dreždi pored ranca?

Tako je Miloše. Potpuno si u pravu. I ja se brčkam u plićaku i osmatram stvari na plaži (uvek nosim pasoše i dokumenta sa sobom) ako smo sami. 

Nema ljubavi bez bola, reče jež...:D

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

iz mog dugogodisnjeg iskustva sa nikanom nikad nisam cuo da je sa nekim njihovim smestajem bilo problema tipa da vas gazda pokrade . jedina mogucnost je nasumicni upad lopova ako ostavljate otvorene prozore a u prizemlju ste a to moze da vam se desi i kod kuce. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne, nije zbog posla, hoće da igra igrice kada nismo na plaži, uveče, šta ja znam...

Bez ljutnje,ali to ne mogu da razumem...Mislim,kapiram da voli čovek da igra,ali..

Ja niti nosim dokumenta,niti sve pare sa sobom na plažu..Ma ni telefon..Šta će mi?Hoću da se opustim maksimalno..A to ne mogu ako stalno zveram ka stvarima..Lepo posakrivam u apt ako već nema sef i samo ponesem 20 ak evra npr..Pa i ako odu,nije velika nesreća..

Lap top nije lako ni štekovati a nije baš svejedno ako ode..

Izmenjeno (Milos76)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bez ljutnje,ali to ne mogu da razumem...Mislim,kapiram da voli čovek da igra,ali..

Ja niti nosim dokumenta,niti sve pare sa sobom na plažu..Ma ni telefon..Šta će mi?Hoću da se opustim maksimalno..A to ne mogu ako stalno zveram ka stvarima..Lepo posakrivam u apt ako već nema sef i samo ponesem 20 ak evra npr..Pa i ako odu,nije velika nesreća..

Lap top nije lako ni štekovati a nije baš svejedno ako ode..

Miloše za ovaj komentar si zaslužio pivo i pljesku!

Image result for beer burger

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@makarije Ako ćete sve vreme dok ste na plaži razmišljti da li će vam neko ukrasti laptop u sobi i opterećivati se zbog toga, onda ga bolje nemojte nositi (kad već nije moranje zbog posla). Krađe se dešavaju svuda, i kod kuće ako ste u prizemlju može da se desi. Mislim da je gazdama u cilju da se takve stvari ne dešavaju jer se sve brzo čuje a ljudi bi izbegavali takve kuće. Sve više ljudi nosi laptopove zbog posla i nisam čula za neko loše iskustvo. Naravno od Vas zavisi koliko ćete povesti računa o bezbednosti....zatvaranje prozora, ne ostavljanje laptopa "na izvolte" kad niste tu, bar ga zatrpajte stvarima u koferu.....I dalje mislim ako vam nije neophodan, bolje ga nemojte nositi nego da ste ceo dan opterećeni.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...pa mozda covek to i hoce:hahaha:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam ja nešto za vas koji se sekirate za latpove itd :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidiš, to mi nije palo na pamet?! :ideja:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

iz mog dugogodisnjeg iskustva sa nikanom nikad nisam cuo da je sa nekim njihovim smestajem bilo problema tipa da vas gazda pokrade . jedina mogucnost je nasumicni upad lopova ako ostavljate otvorene prozore a u prizemlju ste a to moze da vam se desi i kod kuce. 

To dugogodišnje iskustvo sa Nikanom možeš da okačiš mački na rep. 

Nikana je nekad obilazila kuće i vlasnike, a na sajtu pisala svoje opise i postavljala svoje fotografije, pa je možda i imala uvida kakvi su vlasnici. 

Sada je situacija totalno drugačija. U mnoge kuće nije ni ušla, a kamoli videla vlasnike, pa kako može da garantuje?  A i što bi? Ona je običan posrednik koji reklamira vlasnike kuća za dogovoreni procenat.  

Ja nikad nisam čuo da je vlasnik kuće nekog pokrao, pa se nameće odgovor da su lopovi upali spolja. U nekoliko navrata je postojala sumnja da su vlasnici saučesnici, zato što vrata nisu bila obijena, a stvari su nestale. Da li je to bila novinarska patka, naručena od konkurencije ili je istina, ne znam. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25903
    Ukupno tema
    862757
    Ukupno poruka