Ivana.Dj

Pljacke po grckim letovalistima

597 poruka u ovoj temi

Ne mora da znaci da su Romi, mogu biti i Bugari, ovih meseci imaju opasne operacije po gradskom prevozu u Solunu, prisustvovala sam 3 puta vec haosu koji je nastajao svaki put kad uhvate ponekog. nekad su to u Gr bili Siptari sad su to Bugari

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biće da su bugarski Romovi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izmenjeno (andrej26)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slažem se da treba biti opušten i uživati u Grčkom moru uz malu digresiju; Treba se opustiti ali ujedno biti i budan, i još jednom da naglasim da to ne važi samo za Grčku. Takvih prevaranata ima svuda po belom svetu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

"Чукарица", велиш, Богалина? :) Ми смо овде навеЏбани са тим сојем. :don-t_mention:

Елем, у градском бусу за луку Пиреј, из Атине... пљачкају као суманути.

Раде у групама, гужвају, притискају, обарају приликом кочења, опкољавају. Не занима ме да ли су ти лопови црњи него други људи, тај исти ментално-социолошки склоп функционише и код нас.

Не ићи увече у споредне улице (Атина, Солун) без преке потребе, поготово ако анархисти (антихристи) или скинси крену у групама. Бићете опљачкани, као и свуда.

Сад ће неко да ме нападне за све ово горе, али је ово искуство мог најбољег пријатеља и великог гркољуба (као и ја) од јесенас и пролетос.

=====

Паре су у таквим околностима сигурне само у женским недрима/ брусхалтерима. Не шалим се. :blago:

Izmenjeno (Ton_majstor)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve pare u džep i nema odvajanja od njih ni na spavanju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pisala sam o tome sta nam se dogodilo pre 4 god u Pefkohoriju. Pokrala nas spremačica, Albanka im to na finjaka da nismo ni ukapirali! Od tada sef ako ima u ponudi ili sve pare sa nama

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Пре две године, писала сам о томе, кренули смо из Неи Порија обилазак Метеора.У журби смо заборавили да закључамо собу, тачније била су она врата са куглом од кваке, па сам окренула кључ пре него што је кликнуло, остало је откључано цео дан. На Метеорима смо на једном видиковцу оставили и заборавили торбу са све новцем, пасошима, дозволама за ауто... после пола сата смо се сетили и нашли је на истом месту где смо је спустили док смо се сликали, нико ништа није узео. Кад смо се вратили комшиница је рекла да нам је апартман остао откључан и да су колико су могли надзирали и исто замолили комшије. И ту је све било на свом месту. Кад хоће, оно хоће...једна Циганка ме је језиво покрала у сред Београда. Овде нас је можда само Бог имао у виду.

Ипак се треба чувати. Део новца оставимо и у ауту, на дну гепека, за случај да нас неко покраде у соби.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ипак се треба чувати. Део новца оставимо и у ауту, на дну гепека, за случај да нас неко покраде у соби.

Gde idete ove godine?

U kom terminu?

Koji auto koristite?

:dance: :hahaha:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma pare i nekako, al dokumenta........ :zid: sa sve čipovi...... :udarac:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada smo već kod prevara u Grčkoj, ukucajte "Hollywood Bar Athens" u Google-u i otvorite nekoliko prvih stranica koje su ponuđene. Ja prosto ne mogu da verujem da je neko toliko naivan, a ima ih gomila.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada smo već kod prevara u Grčkoj, ukucajte "Hollywood Bar Athens" u Google-u i otvorite nekoliko prvih stranica koje su ponuđene. Ja prosto ne mogu da verujem da je neko toliko naivan, a ima ih gomila.

O boze strasno svega ima :'( :udarac:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verovatno se odnosi na sve zemlje sveta, ali stavljam je u Grčku zato što mi se to upravo tamo desilo.

Mi na plaži, kao i gomila drugih ljudi, i odjednom dolaze četiri puna kombija sa po deset osoba u jednom. Totalna frka, svi se deru. Razmeštavaju se po plaži, svi gledaju. Nakon nekih dva minuta nastaje sveopšta frka, svi tamnoputi iz kombija počinju da kukaju i da se deru- davi se dete! Svi skočili i krenuli ka moru da pomognu. Sve se srećno završilo, a drugačije i nije moglo, jer se dete nije ni davilo, jedino što je pola ljudi ostalo bez fotoaparata, para itd... Sva je sreća pa je jedan prevejani Beograđanin (sa Čukarice) povikao- "GLEDAJTE SVOJE STVARI, PUSTITE VI NJIH". I tako mi Srbi ostadosmo nepokradeni dok su drugi uzaludno tražili pomoć policije protiv NN lica.

fala na info-u

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Javljam se iz Pefkohorija. Želela bih da kažem svim turistima :turista: koji su u Grčkoj ili putuju uskoro, da ozbiljno shvate upozorenje agenata iz svojih turističkih agencija, da zatvaraju vrata od terase na svojim apartmanima ili studijima, kada nisu tu, a i kada spavaju!!! :naspavanje: .

Naime, pre dve noći je opljačkan apartman u mojoj vili u pola dva noću, dok su unutra spavali roditelji sa malom decom!!!!!!!

Što je još gore, apartman je na prvom spratu i svuda oko i na vili su postavljene kamere. Sve je snimljeno.

Mogao je da bude i moj apartman, jer sam i ja sve vreme spavala sa otvorenim vratima. :zid: :zid: :zid: :zid:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sreća da sam na II spratu, a imamo i komarnike. Pa, ne mogu da verujem, znači dotle je došlo!?!? :besan:

Možda čak ne držati dokumenta i novac zajedno, jer pare i nekako, al dokumenta.....

Jesu nešto preduzeli, jesu indentifikovani, koje su nacionalnosti? Možda bolje da ne pitam :zid:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25909
    Ukupno tema
    862976
    Ukupno poruka