Ivana.Dj

Pljacke po grckim letovalistima

597 poruka u ovoj temi

2003. devojci su skinuli sat sa ruke u Solunu!!!!

Šta bre... pa Bušu su lapili Brajtilnga.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A on se bas nasekirao.

Sta reci...sto nije pazio? :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Što se tiče plačni složio bih se sa codom , svuda se pljačka i razbija . Meni su u Srbiji 2 puta obili auto jednom čak ispred kuće dok sam bio u garaži . Najbolje je vredne stvari laptop , aparati i ostalo nositi sa sobom ne ostavljati na vidno mesti ni za sekundu . bolje sprečiti nego lečiti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Msilim da oko krađa u Grčkoj, ništa drugačije ne možemo pisati nego o bilo kojoj drugoj zemlji u okruženju. To najviše ima veze sa ogromnim brojem imigranata (što legalnih, što ilegalnih) i to su neminovnosti.

Naravno, treba se osigurati kako je najbolje moguće i to je sve.

Ne mislim da je u Grčkoj više pljački nego drugde.

Za vreme sezone, ima ih više zbog matematičke činjenice da nas tamo ima više, pa je i "više posla" za barabe.

Inače, i sami smo često krivi. Gledam ljude razgaćeni, uživaju u odmoru, u kratkim pantalonicama a u zadnjem džepu neonšalanto ostavljen pola izvučen buđelar... I onda se čudi kad buđelara odjednom nema..

Dakle - no panic, lepo se provedite i sve će bit ok :kez:

Code slazem se s tobom u potpunosti. Ljudi dajte bre rasirismo temu bez potrebe, pa kradje se svuda desavaju u svetu, pa zar nije svetska ekonomska kriza. Opusteno na odmoru idete, ali mere predostroznosti nisu naodmet. Pozzzz :)

Izmenjeno (Peca72)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam čula za ta obijanja automobila, ali su baš tačno rekli u Solunu, mislim u većim gradovima. Ne znam da li je neko imao takav nemili događaj u malim turističkim mestima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kradja je bilo i uvek ce biti u bilo kom delu sveta...

Meni su 2x u rodjenom dvoristu obijali auto, pre neki dan ispred Rodica vidim kako dvojica obijaju Juga, a pre koju godinu je lopov prolazio mrtav 'ladan preko moje terase dok ga nisam poterao motkom :)

Kako ovaj forum dosta posecuju ljudi koji po prvi put idu u Grcku, mislim da nema potrebe stvarati nepotrebnu paniku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kradja je bilo i uvek ce biti u bilo kom delu sveta...

Kako ovaj forum dosta posecuju ljudi koji po prvi put idu u Grcku, mislim da nema potrebe stvarati nepotrebnu paniku.

Potpuno se slažem sa ovim!!!

A ono za Buša, nisam imala pojma. Ludilo :):):) !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

poucno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je ovo tuzno, jer sam se u Grckoj uvek osecala sigurno sto se tice tih stvari. Osim kad idemo na neki izlet, na plazu nosim zaista minimum novca, eto za pice i sladoled, a posto uvek imam smestaj na par desetina metara od plaze, cesto ne nosim ni telefon i fotoaparat. Cuvam svoje stvari, ali da bas panicno moram cuvati sve, pa kakav mi je to odmor. Proslog leta - 2011, u Polihronu je uhapsena zena i decko iz Srbije, isto zato sto su krali po plazi. Kad mi je to pricao jedan mestanin, stvarno sam se stidela, covek je vise puta pomenuo da su iz Srbije. Znaci, i tamo doslo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verovatno se odnosi na sve zemlje sveta, ali stavljam je u Grčku zato što mi se to upravo tamo desilo.

U kojem mestu se ovo dogodilo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ovo mi lici na paraliju ...tamo sam najvise video crnaca...mada i pefkohori je tu negde....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da tamnoputi iz priče nisu baš toliko crni, više kao ovi naši poreklom sa indijskog podkontinetna. No boja zaista nije ni važna, bitno je što saznasmo za još jedan način kako može da nam propadne letovanje!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bilo je to zaista u Paraliji i u pitanju su bili grčki državljani, a i Vladarr je u pravu. Mada oni su mobilni i to može da se desi svuda gde je gužva.

Izmenjeno (bogalinacsrk@gmail.com)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A bas smo bili opusteni u Grckoj faca.gif

Izmenjeno (suki)
nema potrebe citirati ako se odgovara na predhodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26155
    Ukupno tema
    872231
    Ukupno poruka