majap

Sun Holiday Beach 2* u Hamametu

4 poruke u ovoj temi

isli bi smo u Tunis, u neki hotel od 2 - 3 *. Kakav je Sun Holiday Beach u Hamametu? Kakva je plaza? Ne trazimo nikakav luksuz, ali se nadamo da je hrana pristojna. Takodje potrebano nam je da se bas odmorimo, pa ne bismo bas da budemo negde gde je mnogo bucno nocu. Hvala na savetima!

PS> neki pominju neke bube po hotelima u Tunisu?

Izmenjeno (majap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih vam preporucio hotele sa 2 i 3* u Tunisu. Prosle godine nasi iz grupe nisu bili bas zadovoljni tim hotelom (i ostalim hotelima te kategorizacije). Jedini koji vredi je Bel Air (3+ *), stvarno dobar i bas jeftin hotel. Sandra Club je fin hotel i najjeftiniji sa 4* (on je u Yasmin Hammametu). Njega radi samo jedna agencija (mogu da vam dam na private, ovde nije dozvoljeno), ja sam bio zadovoljan - nikakve bube nisam video, ali ne znam u Hammametu i losijim hotelima. Za Tunis generalno vazi - minimum 4*, osim par izuzetaka (recimo Bel Air u Hammametu). Kad bolje razmislim, osim muva, nista od insekata nisam video (cak ni komarce), a to je bilo u drugoj polovini avgusta...

Sandra Club nije bucan, familijaran mali hotel, animacija je samo do 00:00, a ako dobijete sobu koja ne gleda na ulicu vec levo na susedni hotel, pun pogodak - milina i tisina, mada je bezveze pogled (na drugi hotel). Mislim i da je tako u Bel Air-u, barem smo tako culi od ljudi iz grupe.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala na savetima! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Majo, u Bulevaru iznad "Dve smizle" ima neka agencija. Mi smo uplatili preko njih. U ponudi koja je vrlo povoljna imaju i par hotela 3 - 4*, izmedju ostalih i Bel Air i Fourati. Vrlo su ljubazni, kazes ima sta zelis i sa koliko novca raspolazes otprilike, i zaista mozes naci nesto dobro. Imaju i cd sa slikama svakog hotela, soba, bazena, tako da mozes da steknes realnu sliku. Onda to sve proveris na nekom ovakvom sajtu, super!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869013
    Ukupno poruka