du-kii

Borsko jezero

83 poruke u ovoj temi

Njima je verovatno nenormalno da i svog psda drze unutra :D

Nadam se da ce ih zaista i kazniti! Ti pisi o njima gde god mozes, da svi znaju kakvio su, da se neko ne zezne!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srbija je nazalost odavno postala skupa destinacija za odmor koja ne opravdava cenu boravka. Zato u Srb potenciram samo vikend ili eventualno produzeni vikend turizam. Dvoje za 6-7 dana u sezoni npr tesko da ce proci ispod 500-600 e dok sa decom taj iznos raste za jos nekih 250 sigurno. Sto je iskreno suma sa kojom mozete otici na more. U najzabitijem selu sad da zovete trazice vam za apartman 30-40 e. Pogotovo mesta koja su u razvoju (u ovom slucaju Borsko jezero) trebaju biti primamljiva sa cenama i uslugom, da se lome oko svakog turiste a ne samo da kukaju kako im drzava nece ovo nece ono jer ljubaznost i predusretljivost domacina mogu zamaskirati dosta nedostataka koje neko mesto ima. Iskreno ni ja ne volim kucne ljubimce u smestajima ali su vas o tome trebali ljubazno obavestiti ili vam preporuciti neki smestaj koji dozvoljava a ne da vas tretiraju na takav nacin. Znamo da kukamo na druge nacije a svoje dvoriste ne vidimo.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tacno tako skinite sapisu sa sajta i sve uredu :D ko nije pet friendly meni ni ne dolazi u obzir, dok ima ljudi koji iskljucivo traze koji nije ili koji ne prima decu do 16 god npr... sve je uredu svako ima pravo da zamisli svoj odmor po zelji samo ne dovodite nikoga u zabludu,.....

Nego ovih dana mi se javilo vise ljudi koji su se tamo provei kao bos po trnju, jednima su napisali da imaju dorucak u rezervaciji i platili cenu sa doruckom, koji nisu dobili jer oni ne sluze dorucak gostima preko bookinga :D

Jednu porodicu nisu primili jer za dete nisu imali zdravstvenu knjizicu kod sebe

Jos tri porodice mi se javilo ....

bor.png

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trenutno se radi na renoviranju i adaptaciji odmarališta "Savača", biće još bolji uslovi smeštaja. Ukupan kapacitet će biti za 140 korisnika (34 dvokrevetne i 12 šestokrevetnih soba ), u svim sobama kupatilo i mokri čvor. Zamenjena je stolarija

IMAG1292.jpg

IMAG1304.jpg

Odmaralište.jpg

Odmaralište Savača.jpg

Izmenjeno (coachdir)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima,

Tražim neku preporuku oko Borskog jezera, muž i ja razmišljamo da idemo u julu/avgustu (u nadi da se sve ovo završi do tada), išli bismo sa detetom od 3 godine. Hotel nam je malo skup i pre bih uzela vikendicu ili apartmane. Pronašla sam neke Apartmane Plaža, ali nema mnogo utisaka o njima na internetu.

Ovo sam našla:  https://www.borskojezero.info/smestaj/privatni-smestaj/apartmani-plaza/

Ima li nekoga da je bio i kakvi su utisci? Deluje ok ali sve je nekako bez dovoljno informacija. Svakako, ako imate neke preporuke za smeštaj, bila bih zahvalna.

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vredi li zapucati iz Bg na ovo jezero na jedno nocenje? Jel cista voda, bitno mi je da je uredjena plaza i prilaz vodi da nema one travuljine. Znaci odmor i kupanje u cistoj vodi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26547
    Ukupno tema
    889077
    Ukupno poruka