makii

Novac za Egipat

242 poruke u ovoj temi

Da znas, nego naplashili me dushmani :)

O, kako mi je to poznato.

I ja slicno tome prezivljavam danas. I to od onih koji za razliku od mene nisu nikad isli u Egipat...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sta tek reci o onima koji su bili negde i kad ih pitas kako je "pa onako, dobro", sta ima da se vidi "jao ima svasta", koliko ste para potrosili "uh nemam pojma".

:angry:

'Fala Bogu pa postoje ovakvi forumi ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A-men.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko da mi kaze otprilike koliko je potrebno para za hurgadu.

ja sam uplatila hotel sa doruckom i vecerom znaci mozda samo neki rucak, suveniri, izlazci...ne racunajuci izlete naravno koliko je para potrebno za 15 dana?

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bez izleta oko 100 evra u najgorem slucaju i to da se izivljavas. Da bih ti vise pomogao evo ti cenovnik pa sama proceni:

Taksi: 5 funti ( nocu 10)

Voda flasirana: 1,5-3 funte ( na plazi od 3 do 5) 1,5l

Coca cola: 2l 5-6 funti

Kais: uz cenkanje 20 funti

milka cokolada: 13-16 funti

Vecera u KFC: 27 funti najskuplje ( nisam mogao da pojedem sam)

Suveniri: Od 7 do 100 funti zavisi o cemu se radi ( kamile, tanjiri, figurice...)

Lek za stomak u apoteci: 20 funti ( savetujem da kupis)

podvodni fotoaparat: od 35 do 80 funti zavisi koji model uzmes

itd....

Ako te interesuje jos nesto slobodno pitaj.... Ja nisam trosio vise od 6-7 evra dnevno a bas sams e izivljavao

kurs: 1 eur= 7,6 funti

POZDRAV I LEP PROVOD

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I od mene pozdrav i lep provod.

Samo mala korekcija: Antinal ne placati vise od 5 funti. Nije da je neka stvaka, ali treba se u Egiptu navići na to da sve može jeftinije da se plati...

Preporuka i od mene za KFC, odličan im je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lek za stomak u apoteci: 20 funti ( savetujem da kupis)

Salee nisi valjda za antinal davao 20 funti ?!? Sto mi to ne rece dok smo bili tamo ja bi ti ga kupovala! (ja ga placala kao sto Nikola rece 5 f :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da nisam ali nemam pojma koliko kosta , milica je kupila meni i njoj.... To je jedino shto sam lupio od svih cena :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda je Milica kupila 4 pakovanja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bez izleta oko 100 evra u najgorem slucaju i to da se izivljavas. Da bih ti vise pomogao evo ti cenovnik pa sama proceni:

Taksi: 5 funti ( nocu 10)

Voda flasirana: 1,5-3 funte ( na plazi od 3 do 5) 1,5l

Coca cola: 2l 5-6 funti

Kais: uz cenkanje 20 funti

milka cokolada: 13-16 funti

Vecera u KFC: 27 funti najskuplje ( nisam mogao da pojedem sam)

Suveniri: Od 7 do 100 funti zavisi o cemu se radi ( kamile, tanjiri, figurice...)

Lek za stomak u apoteci: 20 funti ( savetujem da kupis)

podvodni fotoaparat: od 35 do 80 funti zavisi koji model uzmes

itd....

Ako te interesuje jos nesto slobodno pitaj.... Ja nisam trosio vise od 6-7 evra dnevno a bas sams e izivljavao

kurs: 1 eur= 7,6 funti

POZDRAV I LEP PROVOD

ijaaaaaaaaaaaaoooooooo pa kako toliko bwe......onda sam ja definitivno najtezi slucaj :smorilo: ja sam potrosila 550eur sa izletima .....dakle 430 bez izleta :zaljubiska:

a nisam skoro nista kupila.....stvarno ne znam ni ja gde su mi otisle tolike pare kad cujem koliko su drugi potrosili ...nisam razmisljala tamo o tome samo sam razmenjivala pare i trosila....mada nisam stedela ni najmanje za pice non-stop :) :) :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ijaaaaaaaaaaaaoooooooo pa kako toliko bwe......onda sam ja definitivno najtezi slucaj :smorilo: ja sam potrosila 550eur sa izletima .....dakle 430 bez izleta :zaljubiska:

a nisam skoro nista kupila.....stvarno ne znam ni ja gde su mi otisle tolike pare kad cujem koliko su drugi potrosili ...nisam razmisljala tamo o tome samo sam razmenjivala pare i trosila....mada nisam stedela ni najmanje za pice non-stop :) :) :)

Ti definitivno jesi najtezi slucaj :D

Ja sam sa sve suvenirima i kupovimnom potrosila 300e i stvarno se nisam ustezala ni malooooo. Znaci rucak svaki dan +pice+cedjeni sok svaki dan. Jedino sto nismo izlazili mozda to...2 zurke na plazi i to je od vecernjih izlazaka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auu tina, zeznula si nas sve.... Na koji nacin si potrosila toliko para da mi je samo znati...... Ja sam uz sav trud potrosio 80 evraplus jos dvadeset na neke suvenire i gluposti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja isto ne znam kako ste uspeli da potrošite 100€. Ja sam bio sa devojkom prošle godine i potrošio sam 800€. Nisam se razbacivao, i za izlete sam dao oko 300€. Mislim da je sve ispod 300€ stvarno malo. Kad podeliš 300€ na 14 dana, to ti je 20€ dnevno. A gde su izleti, ili ne daj bože da izađeš. Ako je neko uspeo, svaka mu čast. Ja na žalost, nisam mogao.

A što se tiče ovih tableta koje spominjete, mislim da nisu neophodne. Nismo ih koristili ja i devojka, a ni cela ekipa iz našeg hotela (dvoje Beograđana jesu, krišom). Nije to toliko strašno kao što se priča. Sad idem opet za 10 dana, i neću ih uzimati. Pa nisu ni oni životinje, a nismo ni mi neka uzvišena bića. Zar ne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zena i ja, prosle godine, po 150EUR, znaci zajedno 300EUR, bez suvenira, poklona i ekskurzija, sa tim jos plus 600EUR (zajedno). Ugrubo!

Nismo nesto izlazili, nekoliko puta smo klopali i isli na kafu u Costa Caffe, dosta smo kupovali grickalica i slatkisa u prodavnici...

Mislim da je 150EUR ipak neki minimum (bez suvenira i ekskurzija), ipak je to 15 dana, a mi smo bili 11.

Izmenjeno (ikiM)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo potrosili skoro 700e sa izletima( sto ispadne nesto ispod 200e po osobi bez izleta), a nismo se razbacivali sa parama. Vise po restoranima i kaficima idem u NS-u nego sto sam tamo isao.

Ko misli da izlazi neka spremi pare. Najvise para ode na to. Ja sam bio sa devojkom, pa i nismo izlazili, a Egipat i nije destinacija za neki ludi nocni provod. Tina je nesto drugo, ona je svako vece izlazila, ma nije ni spavala, dok smo mi spavali ona je bila u gradu a onda sve po redu i dorucak i plaza i izleti... ja i dalje ne mogu da verujem da je izdrzala tako 15 dana, to bre nisam moga ni sa 18god.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka