makii

Novac za Egipat

242 poruke u ovoj temi

Ma 300 ti je sasvim dovoljno i za izlete , shoping i troskarenje. Jedino ako nisi kao Bellutak pa zaglavis u Free shopu.... :D

Ali bilo je jaaaako povoljno.Mislim, kako odoleti....

Izmenjeno (belluttak)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To.

Treba malo vremena da se uvo našteluje na njihov izgovor - bar je svima prilično ujednačen. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Aryan, mislim da vam je to sasvim dovoljno. Fino si ti sve to isplanirala ;)

Salim se Belluttak, jeste tesko odoleti. Mi smo jedva sa kartonima Becksa izasli iz free shopa na aerodromu u Egiptu (i isto tako jedva usli u hotel), kao nema svuda da se kupi alkohol po prodavnicama pa sto je sigurno...U free shop su nas vodili prakticno cim smo dosli u Hurgadu.Super smo prosli. Mali free shop ali nabijen!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo u Hurgadu stigli u gluvo doba noći, posle 3 sata ujutru, i valjda su bili dovoljno pametni da nas sprovedu odmah do hotela, bez ideje dodatnih sadržaja te noći. Pa makar to bio i duty free...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno, nismo ni mi isli iste noci.Naopako!Sutradan kad je sprzilo sunce i dunuo topli vetar mi krenuli u obilazak grada busom (kao dzabe) i jedna od "atrakcija" koju obavezno treba posetiti bese i free sh

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a zasto to ...KAO dzabe...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno, nismo ni mi isli iste noci.Naopako!Sutradan kad je sprzilo sunce i dunuo topli vetar mi krenuli u obilazak grada busom (kao dzabe) i jedna od "atrakcija" koju obavezno treba posetiti bese i free sh

Aaaa.... Tada sam bio pod vodom kada se to dešavalo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:)

Pa kao dzabe zato sto smo preko nase agencije uplatili gotovo sve izlete pa dobijes gratis obilazak grada, a u stvari i to ti fino obracunaju....Provozaju te busom,tek da upoznas grad (koliko je to moguce na taj nacin), obidjes par dzamija, svratis u neki autenticni lokal na nargile i pice (koje je KAO dzabe :D ) i naravno odes do aerodroma u free shop. Tako da....kad je"dzabe",sto da ne... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi nismo imali taj obilazak - ni "kao džabe", ni drugačije.U free shop-u sam "zaglavila" pred povratak kući, negde oko ponoći, dok smo čekali avion..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U tom slucaju, hvala nasoj agenciji! Mislio sam da je to redovna praksa sa svim agencijama. U tvom slucaju, najbitnije da dobar shoping nije izostao ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad vidim da kazete da je dobar shopping.

A gde ste to sopingovali? U Kairu? Za Hurgadu sam cula da nema nista.

I kakav je free shop na aerodromu? Ima li cega? :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja opet moram da kažem da u Hurgadi ima fantastičnih kožnih jakni. Za male pare.

Celu jesen i rano proleće su me poznanici zaustavljali na ulici da pitaju odakle mi.

Osim toga: majice, peškiri, keramičke šolje, mesingani perdmeti (valjda je mesing)... kamilice u raznim veličinama, FLAŠICE SA ŠARENIM PESKOM, jako lepo i jeftino...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad vidim da kazete da je dobar shopping.

A gde ste to sopingovali? U Kairu? Za Hurgadu sam cula da nema nista.

I kakav je free shop na aerodromu? Ima li cega? :P

Pa ja nešto i nisam bila fascinirana tim njihovim suvenirima.Kamile su slatke, to sam kupila, i lepu kožnu kutiju za nakit,par piramida,a sve ostalo sam razdelila prijateljima.ionako ću ići ponovo.Što se jakni i torbi tiče, izgleda da ja baš nisam potrefila te radnje.Doduše, bila je jedna super prodavnica u centru Hurgade, u njoj baš lepa ženska torba,ali cena..preterana,a nisu dozvolili cenkanje.U početku mi je bilo zanimljivo,a posle počelo da me smara to pogadjanje sa njima.Drugarici, koja je crnka, mnogo su manje dosadjivali.A free shop...:) pa ja sam zadovoljna.Mene su interesovali parfemi.Cene baš, baš povoljne u odnosu na one kod nas.A bio je i dosta dobar izbor.Čak sam pronašla parfem koji sam kod nas duuuugo tražila

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zanima se samo koliko bi kostala jedna kvalitenija nargila, srednje velicine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa sad... Srednje veličine i operativno funkcionalna je oko 20€.

A sad koliko su kvalitetne to ne znam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901142
    Ukupno poruka