djukan

Ohridsko jezero

864 poruke u ovoj temi

Za Ohrid :

1. direktno samo Busom. Galeb Ohrid , idu dva autobusa iz Bg, staju u Jagodinu ,Niš, Le, Vr..... Polaze u večernjim časovima oko 9:30h, u Nišu su oko 1h posle ponoći.Stižu ujutru u Ohrid.

.....

Jeste sve si to u pravu sem 1.Kad se setim onih kkrivina kad se vec prilazi Ohridu muka me spopadne.

Ja odo sa zenom i klincima preksutraaaaaaaaaaaaaaaa biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me sledece

1. cena dizel goriva u Makedoniji?

2. Temperatura vode u jezeru prve nedelje septembra, da li je iznad 21 C, odnosno da li moze da se kupa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:rolleyes: cena Dizela u MKD 57.5(evro-61.2) a voda neznam trebalo bi da bude iznad 21 ali sve zavisi od toga dali je proteklih dana bilo hladno ili suncano? Ohridsko jezero je na velikoj nadmorskoj visini pa i u sred leta mora se nositi neki dukser zada ne bude hladno oko 12h uvece.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako, pre sat vremena sam stigao sa puta(bio na Ohridu) utiske cu vam preneti sutra jer sam premoren.

Sto se tice cene dizel goriva kolko se ja secam je oko 56 denara (evro je 6,2) .

Trenutna temperatura vode je(prosecna)24,7 c a sto se tice septembra to ti niko ne moze reci jer ko zna kakvo ce vreme tada biti ,ja sam imao srecu da sve vreme mog boravka (od 12 do 24.08.)je temperatura vazduha bila izmedju 33 i 37 c

Pozdrav.

Izmenjeno (DraganV)
nije potrebno je citirati ako se odgovara na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratih se i ja sa Ohrida, odusevljena!Nisam docekala prvu nedelju septembra da se iskupam u jezeru, ali do kraja avgusta je moglo da se kupa. Vratili smo se ranije, mada smo otisli na deset dana, sa namerom da ostanemo i duze, uplatili toliko, i onda je iskrsao neodlozan posao mome muzu, morao je biti u Beogradu danas, tj sreda. Pokusali smo na svaki nacin da iskombinujemo dalji boravak, ja nisam htela da ostanem sama, avion ide iz Ohrida za Beograd samo ponedeljkom i petkom, a nama je trebala sreda. Inace, za informaciju povratna avionska karta, sa svim aerodromskim taksama je samo 115.eura! Uzgred receno, vratili su nam pare koje smo bili uplatili a da nismo ni ocekivali ni insistrirali na tome.Posteni su do krajnosti i opsti utisak mi je da im je najvaznije da ugode turistima makar i na svoju stetu.I tako, uvek ostavljamo nesto za drugi put, ovoga puta nije nam zao sto nismo videli sve, mislim na struske veceri poezije i Bitolj, definitivno Ohridu cemo se vracati u buduce.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto neznam gde da stavim Ohridsko jezero jer ga nema u destinacijama evo par slicica apartmana gde sam boravio prosle godine. Pristojan je smestaj a cene su vrlo pristupacne a i vlasnik je i vise nego ok covek. Upravo sam dobio od njega slike pa da ga malo "reklamiram"/ *******. Ako se zove sa fiksnog okrenuti prvo 99 pa broj. Ako je tema na pogresnom mestu molim admina da je premesti.

zabranjeno je davati tudje licne podatke a takodje i reklamiranje

foto4gw2.jpg

foto5bj3.jpg

foto6ei5.jpg

foto7lp0.jpg

foto8xi9.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo josh malo slika.......

foto9bu7.jpg

foto10um4.jpg

foto11wn5.jpg

foto1qw2.jpg

foto2bu2.jpg

foto3us9.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ti nije greškom možda poslao slike neke kasarne ili sličnog vojnog objekta?

Ne baš za obične prašinare, ALI neka vojna škola, akademija recimo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Xexe, a jos potkrovlje bez klime... pa kad upekne zvezda... :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...ALI zato možeš da se ogeldaš u onom dražesnom ogledalcetu na zidu.

Ako si srećan pa ti se padne ta soba, druge ni to nemaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U centru je Ohrida a ja sam nocio samo 1 noc i bilo je pristojno, cisto i pedantno. Opet bih dosao kod istog vlasnika !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@jerotije, da li imaš neke slike grada, jezera?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam ja slike , samo ne znam kako da ih postavim......... smajl.jpg ...... Mi bili prosle godine u oktobru, i bilo nam je super, ono se stvarno mora videti.....Cak smo bili smesteni u istoj zgradi ali kod drugog vlasnika, nije namesteno kao kasarna , bolje je..... smajl.jpg .....

Izmenjeno (DraganV)
nije potrebno citirati ako se odgovara na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, verujem ti. Znam da bi se meni dopalo, i zadnjih par godina se sve kao spremam da odem, ali uvek odem na neko drugo mesto...

Imaš uputstvo za slanje slika ovde, nemoj da te mrzi ... ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi ajde da obnovimo ovu temu za ovu godinu. Mi planiramo da u povratku iz Grcke svratimo na neki dan na Ohridsko jezero. Ajde neka pise ko ima bilo kakva iskustva od proslih godina u vezi cena smestaja, ishrane, izlazaka, provoda, sta obici i videti, da li se mogu naci apartmani i bez prethodne rezervacije na licu mesta? Pozzz. Hvala. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka