mia2009

Sunrise Holiday Resort Hurgada

190 poruka u ovoj temi

Kad mi dodje sin sa posla sa laptopom, staviću fotografiju na post:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo gajtana, a ako nema takvog,muž kaže da može prvo da se utakne mala utičnica sa dva metalna- uska (i ona je na sllici) pa u nju produžni običan.

post-21668-1308854238,77_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala. Pogledaću u Metrou ili negde drugde.Ovo prvi put vidim.

Verujem da ovo ima i u Memši u prodavnici elektrodelova. Znam gde je ta prodavnica,tamo sam uzimao nastavak ta 110 V.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svaka cast na izvestajima,samo sam jos hteo da pitam nisam video da ste to pisali ima li u sobi frizider placa li se dodatno i jel oni pune vodom i sokovima ili moramo kupovati posebno ,ima li u okolini hotela marketa i ostalih prodavnica ima li setaliste i uopste po vama dal je bolje ici u ovaj stari deo hurgade ili u novi. Znam da sam dosadan ali me sve ovo interesuje posto mi se cini da ste nas ubedili za ovaj hotel.Veliki pozdrav klap.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

STINKI,

Mi smo bili i u starom Sakali, i u novom Memsi i u centru Al Daharu. Šetanje u novom delu Memsi je kao da ste na Novom Beogradu.Lepo,novo i čistije. Šetanje po Sakali je nama bilo zanimljivije jer je u nizu puno radnjica,kafanica,samoposluga i blizu je i nova marina koju ne treba preskočiti. U Al Dahar smo uvek išli po danu(iako i tamo ima hotela) i on je najjeftiniji. Tamo smo sve kupili.

Sunrise HR se nalaza na dva minuta od početka Sakale. Krenete peške ,i tako jedno dva kilometra radnjica do Regine a odmah iza nje je nova marina.

Na 5-6 minuta od hotela je tržni centar Abu Ashara gde na 5 nivoa imate sve po fiksnoj ceni. Tu je i velika samoposluga.

U sobi postoji frižider u koji svakog dana sobar donosi po osobi pola litre vode. Svo ostalo piće dobojate u restoranima i barovima. Neograničeno. Vodu možete da nosite i u sobu. Mi smo za ručak,na pr. pili vino, a dve flašice vode poneli u sobu. Na plaži imate ,ako želite i ručak, a piće od 10-18. Na bazenu samo piće od 10-23. Ako volite erkondišn i evergrin i klasičnu muziku tu je 24 sata lobi bar na 4 spratu. Samo strana pića se svuda plaćaju. Medjutim, njihova pića ni malo ne zaostaju. :blush:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se dugooooo dvoumili koji hotel posto nam je to medeni mesec. Sunrise nam se ucinio kao idealan bas za to s obzirom da cemo jedan deo odmora provesti po izletima. Mene samo zanima iskustva onih koji su isli ovde preko agencije United posto su oni novi i na koje su sve izlete isli i preko koga i koliko kostaju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ljudi jel ide neko u ovaj hotel od 6.avgusta do 20.????

ja sam njega upaltila preko uniteda, al mi kazu da su tenutno neki radovi u toku... ajde ako znate nesto o tome nek napise, da znam dal da menjam hotel

:novine::novine: :novine:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo išli u Luksor preko Uniteda za 65 evra, i preko Sindbada (u našem hotelu prodaju aranžman) u podmornicu na 25 metara za 40 evra.

Inače United ima još:

Kairo 65

Rajsko ostrvo 25

Mega safari 45

Ona ista Sindbadova podmornica 50

Jungle Aqua Park 40

Ronjenje sa bocama 40

Moto safari 25-35

Jeep safari 25

1001 noć 30

Kairo plus Aleksandrja 110

Manastiri svetog Antonija i Pavla 50

Luksor i Dendera dva dana 110

Delfin show 20

Krstarenje Nilom 4 dana 150

U hotelu lokalne agencije prodaju safari,ali ne znam pošto.

Inače hotel se delimično renovira,ali mi to nismo ni primećivali. Rade jedno krilo. Nema šuta i sve je besprekorno čisto kao da se ništa ne radi. Jedino su sobe u prizemlju zatvorene i u njima se vidi materijal.

Ovaj hotel se naročito odlikuje po dozi klasičnog mira i otmenosti. Meni je naročito prijala muzika koja nenametljivo svira, i tišina poslepodne i noću posle 23. Ko hoće provod ima disko ili zabavu u gradu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Dujo na iscrpnim informacijama mi idemo preko Uniteda 19.09 a vencanje nam je 17.09 pa smo prilicno u frci i uzbudjeni i svako pomeranje letovanja za nas je katastrofa zbog svadbe i odmora. Nadam se da necemo imati nekih vecih odlaganja kao sto cujem da vec imaju United. Ako ima jos nekog da ide u ovom terminu nek nam se jave da imamo drustvo:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@dujaspasa

Hvala puno na info!!! :klap::klap: :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

u ovom hotelu su trenutno neki radovi,pisu ljudi na tripadvisoru i zale se da je non stop buka,i zato mu dali lose ocene,kazu-od ujutru do uvece

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jos par pitanja za duju.... kakva vam je bila soba? da li ste imali pogled na more? kakva je situacija oko hotela? i jel ste setali gradom sami ili u nekoj grupi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tačno je da se hotel delimično renovira. Ti ljudi na Tripadvisoru su verovatno imali tu nesreću da dobiju sobu kraj onih koje se rade. Mogli su da je zamene. Mi nismo ništa čuli za 14 dana boravka.

Maya78, :srce:

Čestitamo na divnom dogadjaju!

Predlažem vam da kad uplatite aranžman,pošaljete mail menadžeru hotela i napišete da dolazite na medeni mesec. Ako ste ovde uplatili pogled na more, tražite sobe 239-241, 339-341... one gledaju na more i bazen , posle podne su u hladu ,stalno su u zavetrini i imaju lepu terasu tj. balkon.

Princeskrofna,

Postoje sobe sa pogledom na more,na ulicu i u unutršnjost hotela u kom je bašta i veliko stepenište. U tom delu su uglavnom sobe bez terase.

Ovaj hotel je u jednom pitomom kraju. Preko puta je hotel Sun&Sea, pa je na desno šetalište oko 150m pored mora, a zatim narednih 4 kilometara radnjice, kafanice, banke,apoteke i puno hotela. Sve to možete SLOBODNO prošetati sami i danju i uveče. Danju nema velike gužve, a noću sve šljašti !

Sa leve strane je jedan dobar restoran i blizu je i hotel Safir.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Dujo na ideji i iscrpnim informacijama. Poslala sam mail menadzeru hotela i sad cekam odgovor :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi zovu me danas ovi iz Uniteda i traze mi da promenim hotel. Uplacen nam je Sunrise Holidays Resort od 6.8-20.8, a oni hoce da idemo u neki drugi hotel. Navodno je u jednom od hotela iz Sunrise lanca bio neki strajk i oni povlace sve nase ljude iz Sunrise hotela. Sta da radim, koja su moja prava po ovom pitanju? Jel imao iko slicne zahteve od strane agencije? Iskreno ne ide mi se u drugi hotel, a putujemo za 5 dana. Sad sam zbunjena, pomoc pliz..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26213
    Ukupno tema
    874228
    Ukupno poruka