mia2009

Sunrise Holiday Resort Hurgada

190 poruka u ovoj temi

dujaspasa

E,baš Vam hvala na ovim informacijama. :don-t_mention:

Još samo da dobijemo lepu sobu.

Kakvi su vodiči Uniteda? Idemo sa njima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao prvo, hvala Vam na opisima!!! To puno znaci.... i jedno pitanje: kako uplatiti za sobe sa pogledom na more posto na sajtu uniteda nista ne pise??

hvala!!!

poz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verovatno će vam vodič biti Jelena. Mladja,punačka i udata za egipćanina.Živi u Hurgadi. Vrlo je snalažljiva i rešava probleme :lol: . Ona je vodič Uniteda.

Sobe na pr. na trećem spratu u našem krilu hotela koje su dobre su od 333 do 341. Sa čela su luksuzne 336,337,338. U hladu su posle podne sobe339,340 i 341. Male sobe su 329 i 331.

Obavezno ovde uplatite pogled na more! U suprotnom ćete gledati ili na ulicu ili u unutrašnje dvorište bez terase.

U svakom slučaju,pošto stižete noću daće vam sobu bez veze.Ne vredi vam da tada tražite nešto bolje. Mi smo čak u pasoš stavili 10 evra,ali,pošto nije bilo bolje sobe recepcioner i po portiru poslao pare nazad nama u sobu! ^_^ Kažite supruzi da se ne raspakuje,pa odmah posle doručka tražite dobru sobu. Nama je Jelena obezbedila bez ikakvog plaćanja ,ja mislim,najbolju sobu u hotelu broj 339. :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dujaspasa

Kako da uplatim pogled na more,već sam isplatio aranžman.Neznam kolika bi bila doplata i dal može?

Dal znate koja je cena za masažu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ZERO,

MI smo isto bili uplatili kompletan aranžman kad smo primetili da nije S/V tj pogled na more. Pošto smo im dali onaj vaučer od 50 evra za popust, njihov menadžer nam je rekao da ako ga se odreknemo dobićemo pogled na more. Izdali su nam nov ugovor i sve je bilo ok. Rekli smo im da se s/v u drugim agencijama uplaćuje i oni su to prihvatili.

DULEZUBAN,

Nažalost ne znam cene, ali znam koje su:

Thai,herbal,hot stone , anti celulit ,sport shiatsu, aroma clasic i pharaon massage svaka u trajanju oko sat.

Zatim spa programs: sauna,steam bath with full body scrub,full body mud mask, jacuzzi, full body therapy massage u trajanju od 120 min.

Zatim Turkish hammam program sa full body peeling with natural Turkish scrub,full body foam massage jacuzzi u trajanju od sat.

I sunburn program.

Cene su verovatno iste kao i u drugim hotelima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala,hvala. Dal ste nešto unosili u hotel. Za Elizis nije bilo problema.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

što se hrane i pića tiče svega ima u izobilju u hotelu,pa vam SIGURNO neće trebati ništa više. Mi smo u Abu Ashara kupovali alvu,ratluk, začine, vino... Naravno "krpice",suvenire i sl. Niko nam ništa nije rekao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo malo slika iz hotela. Klikni ovde.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala za slike! Zaista izgleda prelepo. Mislim da sam odlucila :)

Pozz!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinjavam se što su slike zbrda zdola,vežbam! :novine:

Zaboravila sam da vam kažem dve važne stvari. Prvo treba vam produžni gajtan sa viljuškom na kojoj ima dva ona metalna i jednu rupu u koju udje ono metalno na bušonu. Ala sam objasnilaaa! Produžni vam treba za punjače za telefon,foto aparat i za RAJD ZA KOMARCE. :cool: Komarce prskaju sa zemlje rano ujutro i predveče svakog dana,ali ih vetar svejedno donese. Nema ih mnogo,ali je neki put i jedan dovoljan. Jedini raspoloživi bušon u sobi je blizu terase(lampa). Mi smo svako veče,pre večere stavljali novi uložak u rajd aparat i mogli smo celu noć da držimo otvorenu terasu. Najlepše je spavati uz šum talasa. :srce:

Drugo nema ni jedne jedine meduze u laguni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li taj produzni moze da se dobije u hotelu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marija,

Sigurna sam da nema . Možeš ovde da ga kupiš.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dujaspasa

Ja uvek nosim produžni sa 5 utičnica

ali ne razumem kakav je taj što ga opisuješ.Jel to nešto posebno?

Izmenjeno (Dulezuban)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj muž kaže da ga je kupio u radnji gde se prodaju gajtani,bušoni,grla za sijalice... štos je u toj jednoj rupi!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nikad čuo. Moraću da idem i da pitam u prodavnici.:lud:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26205
    Ukupno tema
    873900
    Ukupno poruka