mia2009

Sunrise Holiday Resort Hurgada

195 poruka u ovoj temi

vidim da svi hvale hotel ali plaza mi ne deluje bas ok/ne vidim izlaz na more iz lagune/. meni je bitno da plaza bude naj naj zato pitam nekog ko je vec bio da nam objasni kakva je . i pitanje za united , koliko su ti racunali ovaj hotel . spirit daje za 389 , 10 noci.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa neznam bas meni nije ostavila lijep utisak plaza,nismo bili u tom hotelu nego u okolini ali smo se jedan dan kupali na toj plazi i hotelskom bazenu...ta mala laguna mi vise lici na baru a ulaz u more je sa mostica

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da da isto mislim da laguna nije bas plaza , nije mi jasno kako ulazis u more i da li sa leve strane kod sun/sea moze da se udje u more. inace hotel i bazen je sasvim ok. samo me plaza nervira a to je za mene najbitnija stvar

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako ti je plaza najbitnija stvar mislim da ti se ova nece svidjeti,meni isto je to jedina bitna stvar i na koju obracam paznju...znaci mnogi iz tog hotela se kupaju na plazi hotela sun&sea koja je lijepa ali jako mala...imas taj neki jako mali prolaz iz te lagune sto je bzv a gore sa te nekakve betonske ploce kao plaze imaju mostici za silazak u more...cini mi se da ima dosta kamenica i stijena u vodi...sve u svemu hotel ok,bazen solidan a plaza bezveze-moje misljenje

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja mislim isto da ne vredi te pare ako je plaza losa. daj mi savet za lepu plazu a da cena bude onako srednja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovaj hotel nema lepu plazu.nismo bili u njemu,al smo bili na plazi.ima kao malu lagunicu,plitku..to je za decu,onako da se igraju..a bas u more se ulazi sa stepenika i odmah je duboko.od plaze Sun&sea,malo udesno i odmah ste tu.fakticki,plaze kao plaze i nema.

izvinjavam se ako je nesto rekonstrusiano od tada..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo pre nekoliko godina bili u Sun&sea. Pošto je njegova plaža mala,ulaz preko :tuga: nekog šljunka,a bilo je malih meduza i otpadaka koje donosi more,uglavnom smo išli na razne druge plaže. Plaža Sunrise hotela je bila :cool: zanimljiva. U laguni je bilo i korala i ribica i moglo je da se pliva. S druge strane ostrvceta je bilo odmah za plivače.

Nas je privukla činjenica da od sobe do plaže ne moramo da idemo :o 300-400 m,šta je uglavnom svuda bio slučaj.

Od drugih pozmanika smo čuli da su sobe super,a hrana prvoklasna. Zato smo lako doneli odluku,a kad se vratimo pisaću detaljno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li ko da ide u julu:klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć smo doputovali. Hotel je prvoklasan.

Plaža velika. Laguna je mala ali dovoljna za plivanje. U dubini ste posle 5-6 metara. Ima raznih ribica. Izdignuto iznad površine mora je veštačko ostrvo sa oko 50 suncobrana retko rasporedjenih. Sa ostrva se u lagunu silazi preko silaza kao u bazen ili preko dva tobogana,a na drugu stranu niz koral u duboko more betonskim stepeništem (trenutno prave još jedno baš kod San&Sea). Zbog vetra koji u Hurgadi stalno duva,svaki sucobran ima svoj zabran koji se pomera.

Na plaži su uvek mali talasi. Plaža je izuzetno čista. Ne možete videti ni najmanji otpadak.

Bazen je 25-30 m. Dečji bazen je na nivou plaže,ogradjen ogradicom.

Bašta je lepo negovana,a kako opadne cvetić ili listić oni ga skupe.

Hotel miriše na čisto. Mi smo imali veliku sobu sa dva ogromna bračna kreveta(dvokrevetna soba), sefom, frižiderom...,ogromno kupatilo sa wc šoljom koja je blistavo čista, kao i sve ostalo. Velika terasa sa dve fotelje i stočićem od ratana.Soba se čisti svaki dan i pri tom se svakodnevno menja posteljina i peškiri. Pod se briše deterdžentom (i terasa) a tepih trese.

Postoji glavni restoran za sva tri obroka, egipatski restoran za večeru i ala kart italijanski restoran. Na plaži je bar u kom možete ručati. Piće se služi na svim tim mestima i plus na baru na bazenu i lobi baru na 4. spratu.

Hrana je veoma raznovrsna,svaki dan je na meniju hrana iz nekog dela sveta:tajland,francuska,italija... a petkom je specijalna svečana večera na bazenu. Piće svih vrsta po želji. Sve to koliko god hoćete.

Animatori,igrači i pevači su iznad proseka. Počinju sa dečjom zabavom,pa prelaze na svaki dan drugi kabaretski program.

Muzika je preko dana nenametljiva,uglavnom evergrin i klasika. U 22 i 30 počinje tajac do 10 ujutro. Za to vreme samo čujete talase.

Gosti su uglavnom englezi,nemci i skandinavci i po neki arapi.

Proveli smo 14 divnih dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate li mozda neku sliku sobe ili hotela?

Izmenjeno (marija983)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bas volim kad se ljudi lepo provedu i kad su zadovoljni,to znaci da su izabrali dobar hotel i da nisu velika zakeralaosmeh1.gif .pozz za dujaspasu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad malo pregledam slike staviću ih na forum,ubrzo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dujaspasa

Hvala na info. Moju gospodju interesuje plaža. Da li postoji zaklon od Sunca,posto idemo 02.07.

Plaža u Elizisu ima dobre baldahine,kako ona kaže sa debelim plahtama,hehehheh. Mislim da se ne spržimo.:lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad malo pregledam slike staviću ih na forum,ubrzo!

Bilo bi lepo. :biggrin:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suncobrani na plaži su dobri i ako ste STALNO ispod njih i mažete se sa faktorom 50 pocrnećete fino i nikad nećete izgoreti. Ja sam crvenokosa i bela ko sir a uopšte nisam izgorela. Naravno, od 12 do 15 nikad nismo bili na plaži. :blush:

U to vreme je ručak i obilazak grada sa šeširom na glavi! A lepo je tada sedeti u hladu akacija u baru na plaži gde služe ručak (lepinje sa girosom, roštilj,pice,makarone,sendviče,pice,salate,kolače,dinje,lubenice,malešne jako slatke banane ...). Za piće možete dobiti pepsi ,seven up,sodu,mirindu,pivo,belo i crno vino,desetak vrsta koktela i espres kafu,kapućino i još neke kafe,svi mogući čajevi...Bilo je i puno nekih flaša sa žestokim pićima,pojma nemam kojih, koje su englezi rado pili. :lol:

Ako volite boćanje pored bara uvek se skupi društvo za igru.

Dva puta dnevno se igra vaterpolo u bazenu i odbojka na pesku.

Oko pola dvanaest gospodja može da se priključi ^_^ vežbicama u bazenu.

Naravno uz malu doplatu možete ići na jako prijatnu masažu.

Ako ne volite da vas uznemiruju ponudjači i animatori zavežete crvenu maramicu na suncobran!

E,da! Hotel ima tri broda-jahte koji svakodnevno voze na ronjenje. Postoji i škola za to.

Možete preko lokalaca koji su na plaži, da se upoznate sa njihovim izletima preko male prezentacije.

U samom hotelu ima desetak radnjica ali su prilično skupi.

Preko puta hotela je apoteka,zlu ne trebalo.

Desno preko puta hotela na 150 m je kafanica RETRO u kojoj je wi-fi za džabe. Pivo i pepsi smo platili 25 funti. U hotelu,u lobiju, ima wi-fi,ali se plaća 25 funti pola sata. :lud:

Jedina mana cele Hurgade je vetar koji je baš duvao dok smo mi bili. Zahvaljijući njemu nismo se nikad oznojili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka